Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madgie


madgie
titán

A TX2 is baba cucc (főleg az ár/érték arányt nézve), ha ez még csendesebb is lesz, akkor tényleg bestbuy :)

(#2) mmdms válasza madgie (#1) üzenetére


mmdms
addikt

És ez már PWM-es, nem úgy mint a tx2. Lehet lecserélem.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#3) kingabo


kingabo
őstag

Lehetne akár ezt a hűtőt csomagolni a dobozos procik mellé! :U

(#4) bpx


bpx
őstag

pont a héten akartam tx2-őt venni
de akkor most már megvárom ezt, és jó lesz későbbre is :] (ha meg nem, akkor is van legalább pwm)

[ Szerkesztve ]

(#5) zed1983 válasza kingabo (#3) üzenetére


zed1983
őstag

Jó kis hűtő ez... :K TX...
Csak annyi nem tetszik benne, hogy referencia a felfogatása...jobban örültem volna egy merevítős megoldásnak :K

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Azert TX3 mert PWM.

(#7) Kickass


Kickass
őstag

méltó utód, azért kiváncsi lennék h azt a 54,8 CFM-et milyen zajszint mellett produkálja :D

(#8) PainKiller69


PainKiller69
csendes tag

Szerintem meg visszalépés a TX2-höz képest. Azon van egy sokkal jobb venti, meg egy műanyag burkolat, ami az alaplap felé is szállít egy kis levegőt a proci táp részéhez. Én biztos nem cserélem le a TX2-m ilyenre... :U

(#9) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Jó kis hűtő a CM-től. és ráadásul pwm-es.

(#10) Grobyc válasza PainKiller69 (#8) üzenetére


Grobyc
csendes tag

Nekem is az a bajom, hogy a TX 2-es venti nem 7 hanem 9 lapátos, úgyhogy ez tényleg visszalépés, meg a hátó légterelő mint egy kis palást is lekerült, semmi fejlődést nem látok hogy ez TX 3, inkább TX 1

(#11) cizoe


cizoe
őstag

TX2-őt is lehet gyönyörűen szabályozni, szóval szvsz nem érdemes arról váltani. No meg a venti is korrektebb azon, a NB palástról nem is beszélve.

(#12) P00By válasza cizoe (#11) üzenetére


P00By
nagyúr

:K Az enyém nem hangos, legalábbis elnyomja vmi más! :D

(#13) luw2win


luw2win
őstag

pofás hűtő, az elődje is az volt :)

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#14) Solten válasza cizoe (#11) üzenetére


Solten
addikt

Bennem is motoszkal az erzes hogy kicsit visszalepesnek tunik a remek elodhoz kepest...

Saor Alba

(#15) Zso2


Zso2
őstag

Hát ezt látatlanba is ár\teljesítmény arány bajnok lesz , mint kisöccse...

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#16) Hulk24


Hulk24
aktív tag

Ezeket a műanyag felfogató pöcköket hanyagolhatnák már...amúgy nem rossz!

(#17) Zso2 válasza Hulk24 (#16) üzenetére


Zso2
őstag

igen az kellemetlen volt nekem is, mikor majdnemhogy átszakítottam az alapot olyan erővel kelett rátartani :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#18) Ari18


Ari18
őstag

Rossz nem lehet mivel Cooler Master. Olcsó, pofás, PWM, mi kell még.

(#19) Psych0


Psych0
őstag

hol a műanyag palást? :F

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#20) bartucc


bartucc
addikt

A keret a venti körül hangosabbá fogja tenni, de nem lesz az a gond mint régebben a TX-ekkel hogy törik a venti. Sztem a hyper 212 plusz lesz érdekes, jobb és nem sokkal drágább.(legalábbis arra váltanék most)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#21) engusz


engusz
veterán

A hőcsövek közvetlenül érintkeznek a processzorral. Ez elég fontos tulajdonság. A 212 Plus is ilyen lesz.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.