Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag


Innen?

(#2) Micsurin válasza #16939776 (#1) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Német Lajos? :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3) #16939776 válasza Micsurin (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ettől teljesen lezsibbadt az agyam. :DDD

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Ezek meg milyen házak? Valahogy nem mozgatták meg a fantáziámat és egyiket sem szeretném látni az asztalomon. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) ALBY


ALBY
senior tag

Schönherz Mátrixos ház tetszik :D

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#6) Jesus_Shaves


Jesus_Shaves
aktív tag

Az azúrkék zöldségesláda beindította a fantáziámat, lehet, összedobok valami hasonlót az itthoni alkatrészekből :DDD

(#7) tibaimp válasza Televan74 (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyetértek! Nem tetszik egyik sem. Szerintem egy háznak meg kell felelnie bizonyos követelményeknek is, na ezeknek az nincs....vagy csak én nem látom :F

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) tomcat78 válasza Jesus_Shaves (#6) üzenetére


tomcat78
őstag

Érdekes... Nekem egy kibelezett sörösláda ugrott be elsőre róla.... :DDD

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#9) BoneDragon


BoneDragon
veterán

A 6. kép tényleg mozog, vagy csak a szemem káprázik? :D

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

A műanyag láda eléggé büntet. Bár bevonod porszűrővel, a szellőzésre nem lesz panasz. :D

(#11) b.


b.
félisten

928 tetszik a többit ki nem tenném otthon a nappaliba :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

A gubobol az egyik tetszik, de pénzt nem adnék erte

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#13) zzolika


zzolika
aktív tag

Látványos, az biztos. Azt nem bírom elképzelni, hogy a három 12 cm-es ventilátort hogy/hová szereled be felülre? És minek, ha az egész „ház” ennyire nyitott? E-atx alaplap belefér, de csak két db ssd/hdd? A 2 db/hét-re már inkább nem mondok semmit, az eladott mennyiségre valószínű ez a kapacitás is elég lesz.
A műanyag vázas is jó vicc. Úgy néz ki mint egy lego játék. Kapsz egy keretet, a burkolatot meg diy otthon? Kíváncsi lennék mennyit kérnek el érte.
Eddig azért készültek fém házzal a gépek, hogy (a tartósságon, stabilitáson kívül) valamiféle árnyékolást, zavarszűrést is biztosítsanak. Vagy rosszul tudom? Ez már nem szempont?

(#14) nexplo


nexplo
őstag

Régen egy modding kiállításon volt ennyiféle házikó. Most lassan tucat termék lesz ez a sok szokatlan izé :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#15) Jesus_Shaves válasza nexplo (#14) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Csak annyi a különbség, hogy a modding egy hobbi, ami nem kevés kreativitást igényel. Most csak bemész a boltba, leszurkolod a hatjegyű összeget és máris "modder" vagy.

(#16) nexplo válasza Jesus_Shaves (#15) üzenetére


nexplo
őstag

Jogos. Bár régen is tudtál venni pénzért egyedi házat, csak azt valaki csinálta meg neked. Most a gyártó csinálja meg. A lusta gazdag embernek áll a világ :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#17) Malák válasza ALBY (#5) üzenetére


Malák
aktív tag

ugyanez jutott eszembe nekem is egyből

(#18) Venyera7


Venyera7
senior tag

Az InWin 309 nekem nagyon tetszik, valami hasonlót el tudnék képzelni. :D

(#19) Marbob


Marbob
csendes tag

Perverz, de nekem tetszene a krumplis rekesz ház, ha mondjuk fémből lenne a váz. Mondjuk nálam a szövet hamar elpusztulna a macskám által, de legalább aránylag olcsón lehet cserélni. Meg olyan helyre kell tenni ahol nem fér hozzá.

Üdv, Csaba!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.