Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyunyu


nyunyu
félisten

Func KB-460 Fnatic Rush review

Ezért a monokróm vacakért képesek elkérni raktársöprés címszóval 100€-t?


Nincs több kérdésem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2) ViZion


ViZion
félisten

Func-ot megvették, nekik azért volt némi jó hírük. A Rush is 99% Func KB-460

Szerencsére tudtam venni még újan egyet, nagyon szeretem. Ha marad ez a minőség, akkor kitartok mellettük, a rágcsálóm is Func... :D

Jajj, nyuny bá', az örök elégedetlen... ;] Minek a több szín, ha sokunknak a vörös a megfelelő? Akinek nem tetszik, vesz mást. Én vöröset vagy fehéret akartam, kék zavaró sztem, de tudjuk, h ez szubjektív. Tudom, h sokan elszórakoznak az RGB-vel, profilozzák, etc... nekem erre se időm, se kedvem, de fontosnak sem tartom, ritkán nézek le a gombokra. Árban meg ez egyáltalán nem vészes, Neked a kupak szetted többe került ;] (ejj, ez de durva volt, gondolom bannolnak érte :) )

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) #06658560 válasza ViZion (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem a gyenge kapcsolót és a fehér anyagú, festett gombokat reklamálja.

(#4) nyunyu válasza ViZion (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

Már párszor leírtam a véleményemet a fényes fekete szirupba mártott vékony ABS kupakokról. :DDD

Kapcsolóval nincs bajom, mivel standard Cherry van benne, kupak miatt tettem be azt a képet.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5) ViZion válasza nyunyu (#4) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, OK. Majd jelzem ha kopik... Egyelőre szép, semmi nyoma a használatnak a poron kívül. Talán februárban vettem? Nem is tudom. :U

De a kupak nem para, nálad van annyi, h el tudod látni az egész PH!-t vele... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Én biztos hogy veszek egyet!!! Forza Fnatic!!

Jah meg mer' Olofmeister Boostmeister+!!!!! :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#7) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Kíváncsi leszek milyen cuccok jönnek majd még tőlük. Steelseries biztos örül most :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8) SunMount3r válasza ViZion (#2) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Func-nak inkább egy-két egérpadja miatt jó híre. (Mondjuk azok állítólag tényleg jók, csak itthon gyak. beszerezhetetlen volt már akkor is.)

(#9) #20655360


#20655360
törölt tag

Felcsaptak a srácok mérnöknek, vagy mi? Jó tudni h a játék mellett ehhez is értenek.

(#10) ViZion válasza #20655360 (#9) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, összetarháltak pénzt és megvettek egy céget, akik terveznek is. Mondjuk a bill-en ez nem látszik, igazi klasszikus, ebbe nem sok órát kellett belerakni. Az egerük viszont tényleg kényelmes, nekem a lapát kezemhez való. Na ezt meg nem vitték tovább, nem elég gémer, pedig RGB minden hol, szerintem még a lézer is ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) terra052


terra052
őstag

Nna. Húsz év után visszaérünk a használható billentyűzetekhez? :D

werkmania.hu

(#12) mepet


mepet
addikt

Elgondolkodnék ezeken a billenőkön, ha:
- van gyári magyar kiosztás,
- teljesen kikapcsolható a világítás.

Egyébként nekem nagyon ellenszenves ez a lejmolásos pénzgyűjtés. Csak a pénznyereményeikből ($100k) is összerakhatták volna akár a szponzoraik nélkül is. Ez kicsit olyan, mintha egy milliomos kéregetne az utcasarkon...

[ Szerkesztve ]

(#13) ViZion válasza mepet (#12) üzenetére


ViZion
félisten

Teljesen kikapcsolható a világítás. Magyar nagyon ritka, a kupakok drágák, kis piac vagyunk, a többségnek ezek már drágák, szal. egyszerűen nem éri meg gyártani. Németet érdemes venni, ékezetesekkel van kis csavar, a többi OK. Mondjuk akinek kellenek az ilyen olyan extra feliratok, annak ez para lehet. Nyunyu tud mesélni róla, h mennyire "egyszerű" legyártatni magyar szettet. Most már nekünk az, mert ő megcsinálta és lehet kérni -alig kerül többe, mint a bill.
Jó lenne találni valami olcsó magyar bill-t, aminek kompatibilisek a kupakjai :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14) #06658560 válasza ViZion (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Németet érdemes venni, ékezetesekkel van kis csavar, a többi OK. "

Isten igazából csak az ő és az ű a problémás, a többi kényelmesen elérhető, plusz egy csomó hasznos karakter könnyen kéznél van. Nekem sokkal produktívabb, kényelmesebb a német kiosztás, mint a magyar.

Jelen esetben pedig kis DIY módon, festék lekapar, karakter kimaszkol, fekete lakkal lefúj módon meg is van a magyar kiosztás. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) nyunyu válasza #06658560 (#14) üzenetére


nyunyu
félisten


Remélem, ez tartósabb megoldás lesz, mint az izzadságtól elmaszatolódó alkoholista filc.

Tudom, hogy unjátok már a szappanoperámat. :DDD

Ja, hogy ez nem a billzet topik? Akkor pláne OFF.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16) ViZion válasza nyunyu (#15) üzenetére


ViZion
félisten

Mindenhol érdekes olvasni, hogy költöd el egy afrikai ország éves GDP-jét billentyűzetre... ;] :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.