Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narasim


Narasim
aktív tag

nekem is seasonic tápom van és nagyon meg vagyok vele elégedve! megvettem és 13%-kal lett kevesebb az áramfogyasztásom egy év alatt (e-on számla alapján).

sokan kérdezik, hogy miért értelme a teljesen moduláris tápnak. számomra az, hogy gépházamban a kábelek az alaplap tálca mögött vannak kábelkötegelővel lefűzve. egy idő után a táp így is úgyis koszos lesz (még akkor is ha porszűrő van előtte) és ki kell szedni kitakarítani. ezeknél a tápoknál ez nem jelent gondot, a többinél igen, persze meg lehet oldani azoknál is (pl a fix kábelt külön kötegeled), de akkor már tényleg nem sok értelmét látom a modularitásnak.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#2) kromatika


kromatika
veterán

Brutális tápok :K

(#3) Lewzke


Lewzke
őstag

engem egy OEM, nem moduláris Seasonic szolgál, stabilitásban verhetetlenek...

(#1) Narasim
nem kell szétszedni a tápokat, szerintem elég sűrített levegővel kifújni. Szerkesztés: Ja félreértettem, csak kiszeded a tápot, így más.

[ Szerkesztve ]

(#4) atish15


atish15
aktív tag

Nagyon jók ezek a tápok. Én is lassan cserélni szeretnék és biztosan full moduláris tápot fogok venni. A jelöltek között van a Seasonic.

(#5) strike-force válasza Narasim (#1) üzenetére


strike-force
őstag

Ne haragudj, kicsit hihetetlen, hogy 13%-al csökkent a villanyszámlád pusztán a tápcserétől, max. a számgéped fogyasztása csökkenhetett ennyivel.

Vagy a számgépen kívül nincs semmilyen fogyasztód a lakásban és sötétben ülsz este. :)

De hogy ontopic is legyek az M12 Evo-ból lehetne egy 550-600 körüli, akkor simán rárepülnék. :)

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#6) atish15 válasza strike-force (#5) üzenetére


atish15
aktív tag

Van belőle 520-660w

(#7) Narasim válasza strike-force (#5) üzenetére


Narasim
aktív tag

igazad van, ez nem tudható be teljesen a tápcserének. az tény, hogy ennyit csökkent a fogyasztásom, de másra nem nagyon tudom fogni, csak a gépre. még tv-m sincs.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.