Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .mf


.mf
veterán

Már előre várom a booth babes rovatot :P

Jó szórakozást (már amennyi marad a munka mellett, bár remélem a munka részében is lesz valamennyi: sokféle, szakmai érdeklődéshez kapcsolódó érdekesség), és lőjetek sok képet a nem-mainstream érdekességekről is! :C

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2) F34R


F34R
nagyúr

"nyoctig" lesz ez alatt a par nap alatt remelem sikerul loniuk nehany igeretes asian chick.et ;]

(#3) big-J


big-J
őstag

Nem tudom elképzelni hogy ez mi lehet... aksinak, napelemnek nem elég sima.

(#4) Mateosz


Mateosz
aktív tag

Várom már! :C

*** Be prepared! ***

(#5) Teréz Atya válasza big-J (#3) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

p*na
Bocs :DDD

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#6) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Reméljük lesznek végre jó zsíros Temash Tabletek :)

Asian gépekről se feledkezzünk persze, aztán szép fotókat lőjetek a kis hamvas barackokról ;)

[ Szerkesztve ]

(#7) Izzé


Izzé
őstag

"illetve egyes modelleket a jövőben jó eséllyel tesztelésnek is alávetünk" - és a mondat alatt ott a 3 ASUS modell! :DD

(#8) KAMELOT válasza .mf (#1) üzenetére


KAMELOT
titán

Én is csak azért mennék ide! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#9) aAron_ válasza big-J (#3) üzenetére


aAron_
őstag

hogy érted, hogy nem elég sima? nekem úgy tűnik mintha tapadós korongok lennének rajta

What is your ikigai?

(#10) JanR válasza big-J (#3) üzenetére


JanR
addikt

Szerintem egy mocskos jó nő :DDD

(#11) Cadal


Cadal
őstag

Helyszíni tudósítás lesz, vagy a netről szeditek össze az infót?
Ha esetleg helyszíni a tudósítás akkor lehet majd a tudósító kintlétéről (utazás szállás, Taipei.... stb.) pár apróságot érdekességet olvasni? köszi.

(#12) Gave válasza .mf (#1) üzenetére


Gave
addikt

Booth Babes rovat alapvető lenne, ..azért a többi "érdekességet" is várjuk. :D

(#13) radi8tor válasza Cadal (#11) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Oliverda van kint a helyszínen.

⭐ Stella

(#14) .mf válasza Izzé (#7) üzenetére


.mf
veterán

Húha, ezért már én is elvállalnék valami posztot a ph-n :DDD

Jé Radi, mod lettél?

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#15) radi8tor válasza .mf (#14) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már decemberben. :B

⭐ Stella

(#16) Goblin12


Goblin12
őstag

Üdv.

Szerintetek melyik rendezvényre érdemesebb elmenni? Hol látható igazándiból ténylegesen valami új?

Computex vagy CES? :F Vagy ez attól függ, hogy a gyártók mikorra lesznek kész valami új-al?

Cadal: Ha megtudsz bármit engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#17) aAron_ válasza Goblin12 (#16) üzenetére


aAron_
őstag

ahogy én nézem yt videók alapján computex tele van nagyon érdekes cuccal :K persze lehet CES is, azt nem ismerem annyira

What is your ikigai?

(#18) Goblin12 válasza aAron_ (#17) üzenetére


Goblin12
őstag

Üdv.

CES tudom pontosan hol van meg rengeteg infó van a honlapjukon, de Computexről nem találtam semmit, se a pontos címet se semmit, az kevés, hogy Taipei. :U

(#19) Joachim21 válasza Goblin12 (#18) üzenetére


Joachim21
senior tag

Amiatt nincs pontos cím, mert 3 nagy helyszín volt. Ezek persze a Computex oldalán pontosan meg vannak adva,de lehet regelni kell előtte, hogy megtekinthesd. Nangang kiállító terem volt a legnagyobb, de a Taipei 101 lábánál is volt 2 nagy bemutatóterem (hall1 és 3, de a tajvani WTC-be be volt ágyazva az egyik, ahol még adódtak kisebb helyszínek. Ez a 3 volt a fő attrakció helye. A Nangham eléggé kint volt a város szélén, jó 15-20 perces buszozásra autópályán a város központjában lévő Taipei 101-től. Csajok voltak dögivel, az tény. ;]

[ Szerkesztve ]

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#20) aAron_ válasza Goblin12 (#18) üzenetére


aAron_
őstag

pár videó, hogy kb milyen is

What is your ikigai?

(#21) Goblin12 válasza aAron_ (#20) üzenetére


Goblin12
őstag

Ja hát ezeket már láttam. ;)

(#22) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

és kész ennyi? Vége is?

Kajak két Temash tabletet hozott az AMD? Hát ez elég gyász... Arra számítottam, hogy legalább 3-4 hibrid és tablet közül lehet majd szemezgetni...két A4-esen kívül én egy darab A6-ost se láttam... :( Ez most csalódás :(...

[ Szerkesztve ]

(#23) Goblin12 válasza Ren Hoek (#22) üzenetére


Goblin12
őstag

Ott voltál?

(#24) Ren Hoek válasza Goblin12 (#23) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Megnéztem a Computex oldalát, Június 4-8, ezek szerint vége van. Rákerestem Temash termékekre, tabletekre stb... és semmi. Inteles egy csomó van. Haswell is...

Google se adott ki semmit a Quanta és a Gigabyte megoldásán kívül.

Szóval azthittem már tudnak promótálni pár kézzelfogható cuccot, mert a CES-en ígéretes volt. (Ha jól emlékszem ott demóztak gépeket...)

(#25) Goblin12 válasza Ren Hoek (#24) üzenetére


Goblin12
őstag

Üdv.

A kérdésemmel, nem akartalak megbántani, vagy hasonló. :R Csak ha kint lettél volna akkor infókat kértem volna, mint azt olvashatod pár hsz-el feljebb.

Hát lehet, hogy amit te keresel az majd a 2014-es CES-en CALL FOR SPEAKERS-en lesz prezentálva. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.