Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Asus Ares-t bevállalnám, jó kis kártya :K

nothing is true everything is permitted..

(#2) dangerzone válasza Sicilian (#1) üzenetére


dangerzone
addikt

Jah, az elég brutálisan néz ki :)

(#3) bolvar válasza Sicilian (#1) üzenetére


bolvar
senior tag

hát az biztos:D
de az a dual 470 is elég bizar egy teremtmény a physx társával egyetemben:Dgalaxi nem viccel:D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#4) dangerzone válasza bolvar (#3) üzenetére


dangerzone
addikt

Emlékszem anno még a 4850 esekre mondták, hogy kazánok. Hát ez a dual 470-es milyen lehet...Uram atyám..:D

(#5) Воланд


Воланд
titán

Asus ares crossfire. :Y Nem semmi, két darab három slot-os (ha jól látom) kártya egymás mellett. Brutál.
Galaxy meg tényleg nem viccel, a GTX 470 + GT 240 kombó annyira nem is hülyeség.
Mondjuk az 5770 + hálózati vezérlő érdekes egy ötlet, megnéztem volna azt a meetinget, ahol azt kitalálták, volt brainstorming rendesen. :DDD ;]

benedekco: Az a baj, hogy az sem lenne hülyeség, csak ahhoz valamelyik cégnek fel kellene vásárolnia a másikat.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) benedekco


benedekco
addikt

olyat néznék meg, hogy AMD Cypress (megjelenítés)+ Nvidia GT215 (fizika)
az volna az igazán vicces :)

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#7) megint én válasza benedekco (#6) üzenetére


megint én
őstag

Tényleg? És ki gyártana olyat? ...Viccből sem...

(#8) TOM-202


TOM-202
senior tag

Hát hogy ezeket a hőerőműveket mivel fogják hatékonyan lehűteni, mert hogy a sima levegő az kevés lesz az is biztos. Uramatyám 3 slotos hűtő! Talán majd a 4 slot-os megoldás elég is lesz a léghűtéshez. :DDD

(#9) benedekco válasza megint én (#7) üzenetére


benedekco
addikt

Miért? A Hydra Engine megengedi a különböző lapkák egyidejű használatát. Igaz, az egy más irányú elgondolás. De miért ne gyárthatna valaki úgy ahogy Én találtam ki?

re: (#5) woland_y2k
Miért kéne felvásárolni bármelyiket is? A Gigabyte, vagy az ASUS pl mind két chip gyártótól vásárolnak. Miért ne tehetnék rá egy lapra a két különböző márka chip-jeit?

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#10) Jhonny06 válasza benedekco (#9) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen és láthattuk, hogy mennyire válik be a Hydra. Ugyan már..

(#11) Male válasza Воланд (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Aaaz... vagy csak összeragadt két tervrajz :DDD

( hogy mire jó, azt nem tudom... az a csoda hálókártya elvileg játékokhoz készül... erre ráteszik egy VGA-ra, ami ettől lassabb lesz... )

(#12) Piloss


Piloss
senior tag

Az Ares nagyon tetszetősre sikerült,bár akkor sem lennék szomorú ha egy 470 Dual-t vágnának hozzám :D

Az 5770+hálókari megoldásnak viszont semmi értelmét nem látom,ha a szolgáltató szar akkor ez sem fog csodát csinálni

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13) Angel1981 válasza Воланд (#5) üzenetére


Angel1981
veterán

"Asus ares crossfire. :Y Nem semmi, két darab három slot-os (ha jól látom) kártya egymás mellett. Brutál."

Ja! 5 év múlva - amikor már egy középkategóriás kártya fogja ezt a teljesítményt adni - meg röhögni fogunk magunkon, hogy hogy el voltunk ájulva tőle anno! :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Televan74


Televan74
nagyúr

Ares -nek szép ára van kb. 400e Ft. 1000 db os tételből úgy sem jutna el kis hazánkba.
Hálókari + videókari nálam a hülyeség kategória. Nem ezzel fognak több 5770 -t eladni. Érdekességnek jó, semmi másnak.
Azért egy Giga Gtx470 SOC -t szívesen meghajtanák. De amilyen magas most a vga -ák árai, biztos 120e Ft felett lesz a kezdőára.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) ThaBoss válasza Televan74 (#14) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Miért ne jutna el ide az Ares? A Mars is eljutott ide, sőt még az Aprón is volt 2 db... :)

(#16) Komplikato


Komplikato
veterán

Egy Killer hálókártya többe kerül mint a VGA, amire rágyógyították, és vagon szám adják el pro gamer arcoknak vagy olyanoknak akik azt hiszik ők azok lesznek. ;)
Más tészta, hogy igazi pro gamer szarabb egérrel, meg szaggatós konfiggal is nyer(het) és nem a hálókártya késleltetésein múlik ... ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#17) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Egyre jobban tetszenek a pw vga-i. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#18) ghostmat


ghostmat
tag

Azt az Ares-t én is elfogadnám!! Remélem az 1000ből egyet kisorsolnak nekem :D :D
Emlékszem mikor itt a ph!-n volt egy grafikus terv róla - meg hogy a hűtést ugysem tudják megoldani, nem lesz... hát csodás kis kártya!

Az 5770esek vegyítése.. igen, arra a brainstormingra én is kíváncsi lennék!
"Mi legyen a videokártyánkon ami a többieknek nincs...- egyedi hűtés - nem, emelt órajel - á dehogy, áttervezett nyák - nemá ... floppymeghajtó - esetleg, legyen hálókártya ráintegrálva!"

kb :)) vicces

Azért látszik, hogy próbálnak a sz*rból várat építeni, és úgy néz ki megy is, én tuti vennék egy ilyen 470 + gt240 kombó kártyát!! jó 5let

[ Szerkesztve ]

(#19) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hm-hm

vennék egy GTX470 dualt, aztán gázszámlát se kellene már fizetni télen :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) Godefroy


Godefroy
senior tag

[I"]a fedélzeti tárak kapacitása pedig GPU-nként 2 GB lesz."

A hülyeség fokozódik.

Fedélzeti tár! És mit lővünk vele? Bakot?

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#21) benedekco válasza Jhonny06 (#10) üzenetére


benedekco
addikt

Nem is mondtam, hogy azzal kéne megoldani. De nembaj, ne engedjetek a fantáziának :)

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#22) keIdor


keIdor
titán

Asus Ares, Gigabyte GTX-470 és Galaxy GTX-480 tetszik a végén, de a többi...

Mind olyan termék, ami nem kéne, lehet velem van a baj, de pl. az a Dual GTX-470 biztosan alulról súrolja majd a 400 W-ot és még biztos 1000€ is lesz és gondolom lassabb is lesz, mint egy HD5970. Mi értelme? Miért választanám?

A PhysX kari a másik, nincs is olyan játék ami érdekel és PhysX-es és tetszene. :U
Ez a hálókártyás meg Hydrás baromság is...
Gazdavakítás ezeknek a nagy része...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) SityiSXT


SityiSXT
őstag

A PowerColor mutatott low profile 5770-et is, azt se lett volna rossz megmutatni...

(#24) Def26


Def26
félisten

Bmeg, dual GTX470... :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Jól megbolondultak ezek :)
Van itt minden, megint lett egy pár kártya amit soha nem látunk élesben.

...

(#26) toldy


toldy
őstag

Nem rosszak :K

Abu : A 3. fél nagy bejelentése nem úgy volt hogy itt a computexen lesz?

Az élet nem habostorta.

(#27) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Galaxy GTX 480-at szívesen bevállalnám! :)

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#28) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

jöhetne bármelyik, ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#29) Tomcat


Tomcat
őstag

Kíváncsi vagyok hogy a Galaxy hibrid Physx kártyája (GTX470+GT240) belefér-e a 300W-os határértékbe, mivel ahogy látom a képen van ott egy 3. chip is a NYÁK-on.
A dupla GTX SLI kártya viszont lehet hogy jól teljesít, de szinte biztos hogy sokat fogyaszt. Peak-ben lehet hogy átlépi a 300W-ot is, de hát valamit valamiért. :)

Tomcat

(#30) dízelracer


dízelracer
senior tag

A Galaxy GeForce GTX 470 + GT 240 nem rossz. Nem is értem más gyártóknak miért nem jutott ez eddig az eszébe... Pedig annyira kézenfekvő.

(#31) Tomcat válasza dízelracer (#30) üzenetére


Tomcat
őstag

Lehet hogy a Galaxy megoldást talált az áramfelvétel és a teljesítmény függvényének a szabványokba passzírozására. A többiek még még nem oldották meg ezt a problémát. Ugye mindennek "tokkal-vonóval" bele kell férnie a 300W-ba ami nem kis feladat ismerve a chip-ek csúcs áramfelvételi értékét. :)

Tomcat

(#32) zazahoho


zazahoho
őstag

giga 3 ventivel tuti jó lehet :K ,galaxy kell nekem :K ,ill a dual-t is beraknám a gépbe :DDD

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#33) Abu85 válasza toldy (#26) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az XGI elvileg ezt akarta csinálni. Legalábbis be akartak jelenteni egy új 3D-s cuccot. Nem tudom mi van. Én is csak várni tudok. :) Amint lesz bármi megírom.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#34) Воланд válasza benedekco (#9) üzenetére


Воланд
titán

Persze és ezt, hogy kommunikálód le akármelyik cég felé? Meg az két különböző chip, azért azt valahogy meg is kell oldani, hogy egy nyákon működjenek össze.

(#29)Tomcat: Az a harmadik chip egy nf200-as az köti össze a gtx470-et és a gt240-et.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35) ASUSSACAHD


ASUSSACAHD
tag

Na végre egy olyan kép az Ares-ról amikor nem egy konfigba beletolva nyomja 1000rel az ipart. :) Nagyon jó kis VGA csak az ára elég borsós. :Y
Kár hogy nekem sose lesz ilyen. :( :W

Intel Core i7

(#36) P00By


P00By
nagyúr

Ötletes pc kártyák.

(#37) Male válasza Воланд (#34) üzenetére


Male
nagyúr

Az első fele csak a gond... egy NYÁKra rátenni nem probléma (pontosan ugyan annyi, mint egy alaplapon két slotot kitenni a két különböző VGA-nak a Hydrával).

(#38) Giot


Giot
addikt

Szépek!
A Galaxy-nál mindig jót mosolygok ezen a feliraton a VGA-n:
Fermi GPU inside. Hehe :D mit gondoltak ki mit hisz majd mi van benne?? :F Cypress??

(#39) benedekco válasza Воланд (#34) üzenetére


benedekco
addikt

Ezt mind úgy írod le, mintha nem lenne már rég megoldva (nem hivatalosan) az ATI képmegjelenítő+Nvidia fizika. Mármint két külön kártyaként, külön PCI-e slot-okban.
Najó abbahagyom! Kicsit sok a napellenző ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#40) Tomcat válasza Воланд (#34) üzenetére


Tomcat
őstag

Erre gondoltam utólag én is. De akkor sem vagyok biztos benne hogy ez az egész így is belefér a 300W-os határértékbe. :)

Tomcat

(#41) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

valahogy ez az új Galaxy design nekem nagyon gagyi hatást kelt , :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#42) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez a duál GTX470 nagyon bizarr egy cucc!

(#43) geezer


geezer
aktív tag

Asus Ares-t nem utasítanám el. ;]

(#44) |nsane válasza ghostmat (#18) üzenetére


|nsane
tag

"Az 5770esek vegyítése.. igen, arra a brainstormingra én is kíváncsi lennék!
"Mi legyen a videokártyánkon ami a többieknek nincs...- egyedi hűtés - nem, emelt órajel - á dehogy, áttervezett nyák - nemá ... floppymeghajtó - esetleg, legyen hálókártya ráintegrálva!"

kb :)) vicces

Azért látszik, hogy próbálnak a sz*rból várat építeni, és úgy néz ki megy is, én tuti vennék egy ilyen 470 + gt240 kombó kártyát!! jó 5let"

:DD ezen jót nevettem :DD

(#45) PowerBuldog válasza Abu85 (#33) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az XGI még nem ment csődbe? :Y Há mit csináltak azok az utóbbi időben amiből tudtak fejleszteni, és bevételt termelni?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#46) Abu85 válasza PowerBuldog (#45) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A szerverekbe is kell GPU. :) Főleg az alacsony fogyasztás felé mentek el, mert a többi részleget eladták az ATI-nak.

Van nekik Volari Z8 és Z11. Főleg a vékonykliensekben vannak jelen. Ezeknek van mobil verziója, de vannak licenszelhető IP-k is.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.