Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HookR


HookR
addikt

A rendhagyó címadás működni látszik, mert a kattintásszámot növelvén ellenállhatatlannak bizonyult meglesni melyikőtök ez a pajkos pennájú tasztatúra te(rr)norista! :D

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#2) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Az igen!

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#3) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Én a minimum és egy közép értékekre is kíváncsi lettem volna, hogy hogyan is szerepel ott.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) Synthwave válasza HookR (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) Semplar


Semplar
őstag

Nekem ilyen ormányos légkavaró kéne. ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#6) Találtgyerek válasza Semplar (#5) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Elég hangos lenne. Főleg este. :DDD

06-3o/9759I39

(#7) Semplar válasza Találtgyerek (#6) üzenetére


Semplar
őstag

Egy csomó áramot és kávét megspórolna. :DDD

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#8) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a 4pines PWMet ahogy nezem nem bontottak ki 4pin + molexre/satara. ez foleg a nagyobb megoldasnal problema, 2.8At jellemzoen nem szoktak elbirni a fan headerek, meg a direkt pumpara meretezettek sem. a kisebbik 0.55Aja az ugy meg kb oke.

egyebkent nem rossz megoldas es a tudasukhoz kepest azert eleg olcsoak. ha alacsony fordulaton sincs brummogo hangjuk, akkor remek megoldasok lehetnek olyan helyzetre, ahol normal esetben jo a csend, de meg kell oldani ha leall a klima.

a nagyobbik egyebkent air benchre tokeletes lenne. kulon orom, hogy gyarilag ventiraccsal szallitjak, ilyen legszallitas mellett ez kritikus.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9) podtibi


podtibi
senior tag

Azért a fogyasztással csinálhattak volna valamit. A noctua 3000-en feleannyit fogyaszt.

Ezt inkább rád bízom.

(#10) proci985 válasza podtibi (#9) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a Noctua 25mm vastag, ez 38mm. 3000rpm korul a 0.5A egyebkent normalisnak szamit.

a vastagsag itt annyit jelent, hogy mondjuk egy gephaz racsan keresztul egy meterrol meg siman erezni lehet kezzel ahogy mozog a levego.

otthonra egyebkent a kisebbik is overkill, a 3000rpmes 43.5dbAt az viccen kivul porszivo.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11) fecke78


fecke78
senior tag

fogyasztás nem számít , bányászgép velejárója .

(#12) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Komoly cuccok! Én is csak pislogtam a paramétereken, mikor leesett, hogy majdnem 4 cm széles...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) Robert07


Robert07
aktív tag

Kivancsi lennek hogy egy 25mm-es ventihez kepest azonos fordulatszamon mekkora a legszallitasa es milyen hangos.

(#14) proci985 válasza Robert07 (#13) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hasonlo lesz mindketto, viszont statikus legnyomasban jobbak a 38mmesek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15) podtibi válasza proci985 (#10) üzenetére


podtibi
senior tag

Watt-ra célzok és nem az amperre.

Ezt inkább rád bízom.

(#16) proci985 válasza podtibi (#15) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a ketto egyutt jar

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.