Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Látom már kicsit pang a topik, de hátha kapok még választ.

Szóval évek óta visszatérő probléma számomra a kényelmes alvás a sátorban. A sátorozás számomra ilyen motorozással, motoros találkozók során használt lét. Szóval semmi extra. Szeretek kevés csomaggal, minden felesleges sz@r nélkül menni.

Viszonylag nagyobb csávó vagyok...186cm/108kg. Próbáltam már az önfelfújós matracot, de az keskenynek és vékonynak bizonyult. Legutóbb a rendes felfújós matracot próbáltam, de az meg sok helyet foglal, nehéz és akkor vinni kell a pumpát,stb. Aludni úgy lehet rajta, de nem tökéletes megoldás.

Ma reggel viszont megvilágosodtam. Katonai sátorágy vagy tábori ágy. Van ezekkel tapasztalata valakinek? Kicsit tartok még attól,hogy kell alá valami, hogy a lába ne csessze szét a sátor alját. Vagy lehet eleve a sátrat is cserélni kéne egy ilyen kompakt cuccra, ami sátor és ágy egyben. :U Nagyon elvetélt ötlet?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#52) Csabroncka válasza V.Stryker (#51) üzenetére


Csabroncka
addikt

A motorozás miatt én az ágyat elvetném, a szélük a kemény merevítés miatt kényelmetlen. Aki használta nálunk (horgászatkor), Ő plusz vett rá matracot.

Ezt a matracot próbáld ki dekában, az Ultim comfort matrac talán még jó lenne, de annak szar a csomagolt mérete, és nem is bír akkora tömeget. Az Ultim comfort párnát viszont javaslom, én előbb utóbb tervezek venni, mert nagyon kényelmes volt a nyakamnak és hátamnak amikor kipróbáltam. Ennyi plusz előnye is van legalább a Dacatlon-nak, a kipróbálást nem véletlen írtam, én a kempingszékek kiválasztásakor 10 percig üldögéltem, mocorogtam a kiválasztott példányokban.

Nem próbáltad őket? Láttam tavaly nyáron már dumáltunk erről...

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.