Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kexksz


kexksz
addikt

Mindigis zombikat akartam ölni a holdon! Most már teljes az életem!

(#2) Tibor92


Tibor92
tag

1:43 másodperc. Gollam él !!! :C :C

Egyébként nem rossz, a holdas pálya kifejezetten tetszik.

[ Szerkesztve ]

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#3) Angel1981 válasza kexksz (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

:D

(#4) Sident


Sident
tag

Lol 1:14-nél nézzétek az ablakot:D

(#5) kexksz válasza Sident (#4) üzenetére


kexksz
addikt

Ja az nekem is feltűnt :D

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Ezt is megéltük. Lassan a COD-ot nem a BF-hez fogják hasonlítani, hanem az L4D/Killing Floor féle zombizós játékokhoz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Még pár BO DLC hiányzik az életemből 10-20€-ért.
A teljes BO így ki se merem számolni mennyibe kerülne...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#8) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

9 hónap alatt 4dlc X 13.99euró = 55.96 euró :Y
DLC fénykorát éljük ;]

(#9) Xaels válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Megmondták, hogy DLC-ben is rekordokat akarnak dönteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) HyP3b0y válasza Xaels (#9) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ez rendben is van, legyen mindig újítás, de mindezért hajlandóak pénzt kérni :((

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#11) kexksz válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


kexksz
addikt

És még a WoWnak magas a havidíja. :D

(#12) Xaels válasza HyP3b0y (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Még azzal sem lenne baj, ha ezekért pénzt kérnek, de akkor az alapjáték ne jöjjön évente teljes áron. Adják ki 2-3 évente és a köztes időben adják a DLC-ket a rajongóknak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Sub-ZeRo válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát ja, ne a dlc-ket fossák már, hanem elérhető áron adnák inkább a játékot, meg a kiegeket... De nem, marad az ár + 100 dlc ami nem olcsó. :W

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) kovsol


kovsol
titán

és képesek egy új térképet belerakni a többit meg felújítják a régi játékukból :W ezek tudják, hogy kell a semmiből pénzt termelni az már biztos!

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#15) kexksz válasza kovsol (#14) üzenetére


kexksz
addikt

Pedig majdnem az összes DLC ilyen.

(#16) Neil Watts válasza Tibor92 (#2) üzenetére


Neil Watts
veterán

"1:43 másodperc. Gollam él !!! "

Huuu, te, ezen konnyesre rohogtem magam, lol :DDD

/legyögetném, hogy nem a trollkodás, flame es indulatkeltes a celom, csupan kerdeznek valamit most, ugy tekintsetek erre/

Amugy jo jatek a BO, meg a DLC-k is biztos, csak nekem akkor vettek el a kedvem, amikor az adatlapomon lathato geppel (Asztali 1) 1920x1080, minden fullon is akadt a jatek, meg lowon is. Kozben az IW fele MW/MW2 meg nem. Valtozott ez valamit? Ha igen akkor megint eloveszem. :)

Amugy en vagyok egyedul a foldon akinek az MW2-es iwnetes cucc marhara bejon? Csak lehetne kisse stabilabb.

Udv. core2

(#17) kexksz válasza Neil Watts (#16) üzenetére


kexksz
addikt

Pontosan, én is emiatt hagytam abba. Nem létezik, hogy az adatlapom látható konfigon lowon (már kb rondább volt mint Quake 3) NEM volt meg a 60 fps nagyobb pályákon. :W

(#18) Neil Watts válasza kexksz (#17) üzenetére


Neil Watts
veterán

"(már kb rondább volt mint Quake 3)"

Bearanyoztad a napom. :DDD
Akkor meg mindig nem javult a helyzet e teren? Eselytelen akkor hogy elovegyem, kar. Marad az elozo resz+COD2 :K

[ Szerkesztve ]

(#19) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

A Moon pálya poén :D Mondjuk nincs benne semmi extra kb egy sor a konzolba és ilyen lesz a gravitáció, de attól még jó, igazi B kategóriás jó ötlet ... tetszik :D

(#20) HyP3b0y válasza Neil Watts (#18) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Mi is ki akartuk próbálni free weekend-n és olyan grafikai szintre raktuk, hogy a rajzolt family guy és simpson család fényévekkel jobban nézett ki és egyszerűen játszhatatlan volt...de a vicc, hogy uhigh és ulow beállításokkal is ugyanannyi fps-t adott le a gép :W

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#21) Mappa


Mappa
addikt

ezt a sz** treyarch bandát... hakkelt jump - slow motion hostokból csináltak egy dlc-t mekkora über arcok ezek... pfff :W :(

nem kötelező megadni

(#22) Xaels válasza Mappa (#21) üzenetére


Xaels
félisten

Ezek eddig is ezt csinálták. A WAW nagy újítása a Zombi mód is lényegében egy mod beültetése volt a játékba és a többi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) kexksz válasza Xaels (#22) üzenetére


kexksz
addikt

Amíg ezt a motort használják nem lesz semmi radikális újítás. Ha új motor lenne, akkor meg nem lehetne évente 15ezerért eladni az új részeket, meg 2 havonta 3ezerért a DLCket.

(#24) balcsy válasza Neil Watts (#16) üzenetére


balcsy
aktív tag

De ezt nem értem:( Csak multiplayerbe akadta vagy singlébe is?

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#25) Neil Watts válasza balcsy (#24) üzenetére


Neil Watts
veterán

Singleben is.

(#26) balcsy válasza Neil Watts (#25) üzenetére


balcsy
aktív tag

pedig szerintem picivel erősebb géped van viszont én nem vettem észre hogy akadna.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#27) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Zombik a holdon?
Végülis miért ne, elvileg a földön sem élnek :D

...

(#28) balcsy válasza Devid_81 (#27) üzenetére


balcsy
aktív tag

Igazából a NASA eltitkolja hogy a Holdon zombi uralom van. Treyarch erre rájött és így próbálja az emberiség tuttára adni.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#29) Devid_81 válasza balcsy (#28) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A múltkor még a Transformersek lakóhelye volt :D
Szép, van ott minden! :DDD

...

(#30) Neil Watts válasza Devid_81 (#29) üzenetére


Neil Watts
veterán

:DDD Az egy hatalmas film, plane 3D-ben

(#31) balcsy válasza Devid_81 (#29) üzenetére


balcsy
aktív tag

Hát jah arra Michael Bay jött rá de rá.:)
Mellesleg ez kicsit tényleg sok DLC.És túl sok pénz érte szerintem.Egyet kiadnának amibe van minden és max azé kérnének el pénzt.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#32) Góliát


Góliát
senior tag

Odavagyok a zombis játékokért, szeretem.Ez is kell! :Y

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#33) wolfwood


wolfwood
csendes tag

Videó alapján szimpatikusnak tűnik. :)

Egy pingvin mindenek felett...

(#34) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Zombie fanoknak must have! :B

(#35) kexksz válasza FuRiONight (#34) üzenetére


kexksz
addikt

Egy új pálya 4ezer forintért, hát ez aztán must have.

(#36) FuRiONight válasza kexksz (#35) üzenetére


FuRiONight
őstag

A marad 4 pálya is fel van újítva, és azok nagyon jó mappok, a moon pálya pedig kifejezetten jónak tünik. Attól, hogy te nem kedveled a zombie módot, nem kell fikázni. :U :W

(#37) kexksz válasza FuRiONight (#36) üzenetére


kexksz
addikt

A maradék négy pályát már kifezettem 3 éve és tudom is játszani. Azt meg, hogy én nem kedvelem a zombie módot nem tudom, hogy hol írtam volna.

(#38) FuRiONight válasza kexksz (#37) üzenetére


FuRiONight
őstag

Mit is fizettél érte? Mivel azok még ingyenesek voltak, ezek pedig fel vannak újítva. Ha nem tetszik nem veszed meg, ennyi. :K

(#39) kexksz válasza FuRiONight (#38) üzenetére


kexksz
addikt

Én csak azt nem tudtam mire vélni, hogy ez mitől "must have", mert szerinted az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.