Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

Raul "Plastic Face" Menendez... kemény ám.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#2) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ha olyan alattomos, remélem 8 részen át nem lehet majd elkapni. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3) Maresz00


Maresz00
csendes tag

Nagyon várom már ezt a részt. Ahogy az összeset eddig:)

(#4) #56230144


#56230144
törölt tag

Város a játék. :)

(#5) LackoMester


LackoMester
addikt

Összes COD részt nagyon vártam, de mostanára odáig jutottam ( főleg ami a Treyarch részeket illetően ), h. nemtudom mire számítsak, egyre sz@rabb a COD sorozat, valószinűleg megveszem ezt is, mivel gyűjtöm a sorozatot, meglátjuk. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) Manbal


Manbal
senior tag

hogy mit ki nem lehet hozni a quake 3 motorból :D de a fizika még mindig fos... de nem tünik rossznak, valszeg hozza a szokásos egyszer végignyomható pörgős darálós akciófilm fillinget majd! :)

(#7) oneiros válasza Manbal (#6) üzenetére


oneiros
tag

hogy mit ki nem lehet hozni a quake 3 motorból...

Szerintem ebben a tekinetben nem az IW engine a csúcstartó, hanem a Source, aminek a gyökerei a quake 2-re nyúlnak vissza. Nézd csak meg pl.a Dear Esther-t, igaz azteljesen más kategória.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#8) Archer


Archer
őstag

A FC3-as Vaas százszor karakteresebb főgenyának tűnik mint ez a fénylőfejű Raul.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#9) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Hogy lehet az hogy egy haszonra több milliárd dolláros szériánál még mindig a régi motorral bohóckodnak?! Minden pénzt lenyelnek a részvényesek, vissza semmit nem forgatnak? Még tetszene is amit ábrázolni akarnak; de ez így egyre inkább gáz.

(#10) gyuszaa válasza Kr/\toS (#9) üzenetére


gyuszaa
őstag

Persze, ez már gusztustalan. Megértem profit, profit de átestek a ló túl oldalára elég rég.

(#11) Exon


Exon
tag

jöhetne már...

(#12) Archer válasza Kr/\toS (#9) üzenetére


Archer
őstag

Mert ez alá gyorsan össze lehet tákolni egy játékot és még költeni sem kell egy új motorra. Ha meg így is veszik akkor minek "szórakozzanak" vele. Egy modernebb motor pénzbe kerül (profit maximalizálás ugye) meg akkor a modelleket, textúrákat stb. mind kezdhetnék előröl mert gondolom nem lennének kompatibilisek az új motorral, a végén még dolgozni kéne a játékon, a kedves játékosoknak 10k-ért meg ne legyenek már ekkora igényeik.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.