Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) cinemazealot válasza MineFox54 (#11) üzenetére


cinemazealot
addikt

Éppen annyi célja van, mint bármilyen élménybeszámolónak, véleménynek vagy pl. a manapság nem ritka, pletykákra alapuló, de a realitástól akár messze elrugaszkodni képes 3D koncepcióknak. :) Az utóbbi időben több fent említett topic-ban futottam össze sorstársakkal, akik szintén szívesen lennének egy ilyen kisebb eszköz gazdái. Lehet, hogy csak annyi hiányzik ennek megvalósulásához, hogy kialakuljon egy egységes komponens- és látványterv egy szabad szemmel jól látható rajongói táborral. Ehhez én egy személyben biztosan nem leszek elegendő, de ha többen részt vesznek az agyalásban, talán elő lehet készíteni valami már-már kézzelfoghatót, hogy valaki felfigyeljen rá. Nem feltétlenül egy gyártó, elég ha csak a Mobilaréna vagy más hazai (esetleg nemzetközi) tech oldalak. Onnantól már akár esélye is lehet a dolognak.

(#12) AllTheBest
Igen, én sem tervezek a jövőben több Sony-t venni, és valóban, ha belegondolok, a fizikai RESET gomb engem is mindig elgondolkoztat, hogy "ennek most komolyan lehet létjogosultsága?". Szóval, ja, adom a pontot, nem kell RESET gomb.

(#14) Egon
Hát, az igényeid alapján újonnan csak ennyi. :D Pont ez a problémám nekem is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.