Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Gudella


_Gudella
senior tag

Gyalog galopp yeah!! :)

(#2) ciao


ciao
senior tag

a végén a kép az ajánlott/tetszett helyett van?:DDD

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#3) Matthew


Matthew
senior tag

A bekapcsoló gomb körüli gumiperem szándékosan áll ferdén?? Igen érdekes látvány, amikor először megláttam, azt hittem, hogy a cikk írója viccből odatapasztott egy patkómágnest...:DD

(#4) peterszky


peterszky
őstag

Gyere vissza te gyáva kutya! Tőből leharapom a lábadat! :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#5) biokill1 válasza Matthew (#3) üzenetére


biokill1
tag

Én meg azt hittem nem sikerült eltávolítani a csimagolást maradéktalanul... :DD

rejtett up! :D

(#6) Lacix29


Lacix29
őstag

öööö, akkor ez most zajos?

Audible: <40dBA (1 meter from surface)

(#7) Johnny19


Johnny19
tag

Ha tartásidő nem is olyan hosszú, azért arra használható, hogy a hálózati feszültségcsökkenést potolja, és védjen a túláramtól. Jól gondolom?

A legkisebb tanyára is eljuttatják a netet. Minden nap lovaskocsival fogják hozni vinni a TCP csomagokat.

(#8) Flashy válasza Johnny19 (#7) üzenetére


Flashy
veterán

jól gondolod, a line interactive UPS hálózati üzemben is saját elektronikán keresztül adja a kakaót.

amúgy ez a hiperszuper védett gomb rém igénytelenül néz ki...

(#9) Lars


Lars
őstag

Nekem kb 6-7 éve van egy powercom UPS-em, az aksija már nem valami fitt, de fénykorában egész jól elbirta az akkori gépemet. Most már tényleg csak arra jó hogy ki tudom kapcsolni a gépet. Ellenben véletlenül ezt nem lehet kikapcsolni, mert 3 másodpercig kell nyomni a kikapcs gombot. Szerintem mindenképpen megéri az árát. Az hogy nem mutat pontos értékeket a soft (nekem konkrétan nincs is hozzá) az felejthető, mivel mondjuk egy APC-nél jóval olcsóbb.

(#10) mizu_


mizu_
tag

Sziasztok!

Az engem is érdekelne, hogy mennyire volt zajos az eszköz, és, hogy a PC-nek amivel tesztelve volt az áthidalási idő, aktív vagy passzív PFC-s volt-e a tápja.

(#11) LordX


LordX
veterán

Nem azért, de a csati, ami ezeken van, az RJ-45, nekem is van ilyesmi szünetmentesem (csak fehér és már x éves). Mondjuk nekem is ''telefon''-nak mondják.. Még nem próbáltam ki, hogy viszi-e a hálókábelt, de a telefon meg nem megy bele (illetve belemegy, de hülyén áll az RJ11-es csati az RJ45-ös ajzatban..)

(#12) bLaCkDoGoNe válasza Flashy (#8) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem is egy PCM UPS-em van. Az a ''gombvédő'' nem más, mint egy U alakú öntapatós szivacs, szerintem inkább azért van, hogy véletlenül ne kapcsolódjon be szállítás közben a cumó (ellentétben az APC-kkel, itt az akku benne van, nem kell az első használat előtt ''üzembe helyezni'' - legalábbis az enyém működött, ahogy kicsomagoltam).

Amit írni akartam, az az, hogy le lehet szedni azt a kis szivacs izét, és akkor nem kell nézegetni. (Nekem sincs rajta).

Egyébként egyáltalán nem hangos.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13) kiskonfi


kiskonfi
tag

Csak az lenne a kérdésem, hoyg az a teljesítmény mérő milyen? Mert annó karácsonyra kaptam egyet, amit aztán ellenőriztem a laborban. Az enyém 1500 HUF volt a laborban volt 2 olyan 100 ropi körül. És amikor összehasonlítottam a dolgokat, kapcsoló üzemű tápegységeknél, elég hülye értékeket adott ki...

u.i.: fogyasztás tesztek is ezzel a műszerrel vannak mérve???

(#14) Flashy válasza bLaCkDoGoNe (#12) üzenetére


Flashy
veterán

így mindjárt más a dolog :) így jár az ember ha mindent elhisz a médiának! ;)

(#15) Lacix29


Lacix29
őstag

Az AEC (500VA, 700VA) meg teljesen hangtalan. :DDD

(#16) Adi


Adi
senior tag

Eredményhirdetés rövid i. :)

Az a kis gumipatkó meg iszonyatosan igénytelenül néz ki. :(

ldm start-reconf primary

(#17) marcee válasza Adi (#16) üzenetére


marcee
addikt

Jaja. Erre a célra zárható kapcsolófedő kellene, szerintem is inkább provizórikus lehet a cucc, nem hiszem, hogy ilyennek szánták volna a megjelenését.

Én mostanában vettem - nem magamnak sajnos - 650VA-s APC-t, ahhoz 100e dolláros kárgarancia is járt 28e pénzért, meg asszem 5 év garancia a szünetmenetesre. Gondolom nem gyengébb a tesztelt erősebbik modellnél, ez a két ''plusszocska'' meg megér 8 rugót szvsz. (''Hamáregyszer védekezik...'' alapon)

\m/

(#18) vadkörte


vadkörte
addikt

Hi all

Majd 3 heti kemény küzdelem után átvehettem a UPS-emet. Az M-mel kezdődő nevű országos számtech bolt egyik vidéki egységében még 10. 03-án rendeltem meg egy Powercom Black Knight 800VA-t. Két hét után kiderült, hogy elkeveredett a megrendelésem. Ezután leadtam az előleges verziós megrendelést. A másnapi szállításból lett +4 nap. Az átvételkor néztem egy nagyot, ugyanis NEM Powercom Black Knight 800VA volt a dobozban, hanem egy Gembird PowerCube 800VA. A vonalkódot leolvava, viszont Powercom-ot jelzett a gép. Kis utánajárás után kiderült, hogy ez is Powercom... Persze RS232 kábel nincs hozzá.
OEM gyártók rulez. :)
Kiváncsi vagyok, hogy fog szuperálni. mindenesetre jó nehéz.

[Szerkesztve]

Üdv. V. Körte

(#19) castorr


castorr
tag

gumipatkooo :D:D:D

Nothing's what it seems to be; I'm a replica, I'm a replica; Empty shell inside of me; I'm not myself, I'm a replica of me...

(#20) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Tegnap vettünk egy Tesztben szereplő 600-as szünetmentest.

Épp most zajlik a tesztje.

Hideg indítást csináltam, és már 4 perce megy a gép.

LG studioworks 710B moncs, meg egy irodai HP gép.
2000 cerka, 256 ram, 80-as wincsi, dvd-rom, cd-rom.

kiváncsi vagyok meddíg bírja.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#21) Drótszamár válasza Drótszamár (#20) üzenetére


Drótszamár
őstag

10:55 :(

Hát ez nem túl sok. És ezen a verzión semmilyen kommunikációs csatlakozó sincsen, tehát nem tud jelezni a PC-nek, hogy fél perc és elveszem az áramot.

De végülis mind1, ugyanis csak a szar elektromos rendszer miatt bekövetkező 1-2 perces áramkimaradások áthidalására lettek megvéve. Arra pedig jók lesznek.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#22) usza


usza
tag

Üdv!

Nem tudom olvasgat-é még errefelé valaki, ám mégis megkérdem:
Kebo tulaj van-e még rajtam kívül e világon?

:F

HACCP készítés, oktatás, élelmiszeripari üzemek technológiai és higiéniai tervezése, akár teljes körű ügyintézéssel, gyártmánylap készítés, tápérték számítás, allergén tartalom meghatározás, stb.

(#23) usza


usza
tag

Ezek szerint haldoklik a totyik...:(
Ha mégis olvas valaki, azért leírom! Kebo 1200D típusom van és szerintem elég gyengusz a gyári progija. E helyett szeretnék valami jobbat, ha valaki már tapasztalt olyant, lécci írjon!
Köszi!
:K

HACCP készítés, oktatás, élelmiszeripari üzemek technológiai és higiéniai tervezése, akár teljes körű ügyintézéssel, gyártmánylap készítés, tápérték számítás, allergén tartalom meghatározás, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.