Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ithomas


ithomas
őstag

Hát nekem tuti nem kéne ez a féltégla!
Szerintem baromira nem éri meg az árát...

Real eyes realize real lies!

(#2) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

a kijelzoje nem maradt 320*240?!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) Viktor0610 válasza bolondember (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dehogynem!!!
Épp' azért írta mamakedvence, h. a D600-éval azonos felbontású. Itt jegyezném meg, h. volt szerencsém megtapasztalni a D600 kijelzőjét, és nem voltam tőle elájulva... - egy GX25 tulaj
A telcsinél nekem igazán nagy csalódás csak az FM-rádió headsetbe történő integrálása -miért?

A cikhez:
Több hiba van benne. Vessző, elírás, stb.


[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#4) ByB


ByB
addikt

Hasonló érzésem van, mint a D600 színrelépésekor: olyan magas színtű elvárásokat generált a lelkes fogadó bizottság, hogy az érkező telefon képtelen volt megfelelni... :( Én is iszonyúan vártam, de ez a cikk lebeszélt róla, ami nem is baj! ;] Majd a Nokia N80, arra talán érdemes lesz lecserélni a W800i-met!

Gratulálok nagyon jó kis cikk, számomra teljesen objektív!

(#5) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Papolok itt a hejesirásro, aztán nálam is ott figyel a hiba -cikkhez...
Arról nincs szó, h. a videót milyen felbontásban tudja. Tényleg, milyenben?


Byb:
Amennyiben nem beszél le arról a telcsiről is a mobilarénás cikk... ;]


[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#6) blueMerle


blueMerle
veterán

Engem inkább a mechanika tartóssága érdekelne, ugyanis volt szerencsém anno az S700-hoz, és habár nem vagyok egy vadállat aki tekergeti a telefonját naphosszat, de nekem irtó hamar megadta magát az S700 nyitó-mechanikája.:(

Nekem valahogy sose volt szerencsém ezekkel a csavarható-csusztatható-szétnyitható telefonokkal, ezért én inkább maradok a ''klasszikus'' telefonoknál.

(#7) VD


VD
őstag

Mekkora gyárilag adott memory-stick? Az oké, hogy közel 500mega a belső, de a bővithetőség soha nem rossz.
A kamera védtelensége marha nagy hülyeség, főleg annak tükrében, milyen megoldásokat alkalmazott már idáig az SE, nomeg, egy K500 is rendelkezik vele...
A külső rádió minősége érdekes, Már az Ericsson is gyártott utólag csatlakoztatható FM headsetet és az egész türhető volt (közel 5-6 éve)
Azóta az SE kiadott vagy 3 ebben a kategóriában.
Nem értem miért lenne jól egy túlhúzott rikító samsung kijelző(környezetemben 2db D600 van, T-mobilos és független én meg GX25-öt használok) egy valódi színeket vissza adóval szemben? :F

Mindent összevetve: apró csiszolni való hibák, kontra hatalmas tudás.:C

(#8) Niquis


Niquis
aktív tag

Engem érdekelne, mikor lennétek maradéktalanul elégedettek. Mondjuk, ha benne maradt volna a rádió, kisebb lenne, a kijelző lemászna az előlapról, és az akksi tovább bírná, akkor igen? Vagy továbbra is hiányolnátok belőle ''valami átütőt''? Komolyan kíváncsi vagyok rá, mi lehetne az az átütő dolog.
Itt átcsapok kritikába: mikor elindult a mobilarena a ph társoldalaként, a cikkek tele voltak jópofa humorral, jó volt őket olvasni. Ebből mára, az én véleményem szerint, főleg erőltetett jópofizás lett. Az új telefonok pedig szinte biztosan nem kerülhetik el a fanyalgást. Ráadásul a kritikák egy (növekvő) részét nem azért fogalmazzátok meg, mert valami egyszerűen objektíven nem jó bennük, hanem ''mást vártunk''; meg ilyenek. Megalománia lett úrrá rajtatok?

[Szerkesztve]

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#9) Viktor0610 válasza Niquis (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a multimédia résznél csodálkoztam kicsit...
Mi az, h. többet vártunk a kamerától és a zenelejátszótól??? Ez tökéletesen elég egy mobilba, mind kamera, mind zanalejátszó téren!!!

Samsung Galaxy A54

(#10) VD


VD
őstag

Tökéletes telefon nincs!
Máshol is írtak már a W900 és ott is inkább csalódott hangú a kritika.Én sem értem miért, illetve mégis! Volt egy K700, majd jött egy S700 mindenki seggre ült tőle, majd jött egy K750 ismét seggre ülés amit a W800 tudott überelni! És ezt a lécet kellett volna az W900 még magasabra tenni, ehelyett csak átugrotta pár centivel...

Ami személyes kritikám az oldallal szemben, az a 3G tesztelésének hiánya! Így lehetne teljesebb képet kapni egy 3G telefonról mint amilyen ez is. Enélkül ebben a tesztben mindenki csak egy frissített S700-at ismer meg és sztem emiatt fanyalog is. Ez sem tesz jót a teló megítélésének.

(#11) Polacheck válasza VD (#10) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Dolgozunk a 3G teszt projecten, azonban van egy nagy akadálya. A legtöbb telefon kártyafüggő, és van olyan szolgáltató, amelyiknek még harmadik generációs szolgáltatása sincsen. Azonban a többi szolgáltató készülékeivel már többé kevésbé el tudjuk ezt végezni.
DE, Aki próbálta már a 3G-t, nem fog sokat megtudni ebből. A net ugye sokkal gyorsabb, de egyelőre nem mindenhol működik. Ebben nagy különbség nincsen a tapasztalataink alapján. A Videótelefonálás jó vicc egy darabig, utána mindenki hamar megunja. Ebben sem lesz nagy eltérés, maximum a kialakításból (forgatható kamera vs. két kamera) adódóan változhat kicsit. Ezek után viszont igyekszünk majd ebből a szempontból is megvizsgálni tesztalnyainkat.

less qq more pewpew!

(#12) Bog válasza Viktor0610 (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

No, akkor mindenkinek.

1. Nem arról van szó, hogy minden telefont le akarunk húzni. Speciel a P300 agyba-főbe volt dícsérve, és a Qtek 9000-et sem fogom leszidni asszem, mert ha egy kis eszem lenne, akkor ezzel külföldre szöknék, hogy ne kelljen visszaadni.

2. A W900i esetében igazából nem kaptunk semmi meglepőt, kicsit olyan, mint a D600. Vártuk, vártuk, vártuk, mindenki mondta, hogy ez lesz az übermegagiga, ami biztos úgy is van, de nem kellett volna ennyit mondani. A bosszantó apróságokra pedig továbbra is felhívjuk a figyelmet, ebben különbözünk - reméljük - a PR céllal írt cikkektől. A régi mobilarena stílust megpróbáljuk megtartani, szeretnénk, ha ettől lennénk mások, mint a többiek, ha a mi írásainkat nem csak telefonbuzik olvasnák élvezettel, hanem halandó emberek is, akiknek a hitelesített SMTP kínaiul hangzik.

3. Talán észrevettétek, hogy mostanában rendre nálunk jelennek meg a legújabb telefonok tesztjei először. P300, N70, N90, W900... Ezt a trendet próbáljuk még durvábbá tenni, gyakorlatilag annyi telefon hever már szanaszét az asztalomon, hogy azt sem tudom, hogy melyikhez kapjak. No, nem mintha panaszkodni akarnék:) De a fenti készülékek nagy többsége még béta, vagy csak rövid időre kapjuk meg őket, ami ellen legális (léccilécci) és illegális (nem adom vissza) módszerekkel is küzdünk, de nehéz. A W900i mondjuk szerencsére pont eleget volt nálunk, de a Simply neccesebb ügy volt.

4. A kritikát tűrjük, ettől fejlődünk. A W900i után a további komolyabb telefonokat megpróbáljuk dual módban tesztelni, eddig ez elég nyerőnek bizonyult, csak a hármas pontban részletezett helyzet miatt kicsit körülményes.

Mindenkinek köszönjük az észrevételeket, jómagam és mamakedvence is kebelébe zárja azokat. Mindazonáltal a W900i valóban nem akkora durranás, mint hittük. Van nála nagyobb is, itt van a kezemben...:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) bobace


bobace
őstag

korrekt kis teszt, jo h nincs köntörfalazás. hát az ulra zavaro h az fm-rádio ilyen ipari ,ez most őszintén mire volt jó?????

sok a telo? szivesen segitek ezen ;] :)

[Szerkesztve]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#14) Polacheck válasza Viktor0610 (#9) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Igazad van, a zenelejátszó tökéletesen elég egy mobilba. Azonban itt egy Walkman-ről van szó. Ezt anno a W800 teszt kapcsán is kifejtettem már. Azonban azt érfdemes szerintem mindenkinek tudnia, hogy attól, hogy vesz egy W900-at még nem fogja kiváltani a zenelejátszóját, és a fényképezőgépét.

less qq more pewpew!

(#15) nnivan


nnivan
tag

Viktor0610 és a többiek!

Nehogy mán az ericson legyen a legjobb telefon!!!

(#16) Goose-T


Goose-T
veterán

Ez a telefon tényleg olyan csúnya, mint amilyennek a Nokia N80-at képzelte egy korai Photoshop-huszár. [link]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#17) bobace válasza nnivan (#15) üzenetére


bobace
őstag

pedig elhiheted hogy a SE nagyon sokat fejlődött minden területen, és ha jol megnézed a felső kategoriás telefonjai nagyon is úttörőek és a megjelenés időpontjában a legjobbak, szerintem.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18) WilktorD


WilktorD
tag

Nekem erről szegény megboldogult Westel900 jutott eszembe.:)

(#19) ragazzo válasza Niquis (#8) üzenetére


ragazzo
őstag

Teljesen jó amit mondasz,mert valóban mindenki csak fikáz mindent.Persze nem mondom hogy nem lenne mit,mondjuk ennél a W900-nál.Akinek nem tetszik az nem veszi meg. Ez teljesen jellemző magyar mentalitás,hogy mindenben csak a rosszat látjuk,illetve keressük. Mindeki azt nézi, hogy mi azn átverés a dolgokban,stb

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#20) Racecam válasza Polacheck (#14) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Megvártam - ahogy ígértem is - a tesztet! :)

A véleményem: remélem a következő W800i-met már nem fogják ellopni, majd jobban vigyázok rá! ;)

Azt érdekes lenne tudni, hogy mit szólna a W800i, ha ezt a rádiós-fülest dugnám rá! Baromi jó lenne, ha A w800i-nél is lehetne állítani a hangerőt, csatornát váltani, számot ugrani és nem kellene állandóan a zsebemben kotorászni, tapintásra kitalálni, hogy most mit is állítok. Fel kellene találni az SE-nek valami utólag megvásárolható ilyen kiegészítőt!

Egyébként szerintem nagyon jó a rádió a telókban (én 60%-ban azt hallgatom), és nekem simán kiváltotta a zenelejátszómat. (Jó, a fényképezőgépemet nem, de ezt egyelőre nem is arra találták ki, inkább, hogy bármikor meg tudj örökíteni egy számodra fontos pillanatot.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#21) Digital


Digital
addikt

Na holnap haverom hálálkodhat hogy inkább a W800i-t választotta! Az tényleg kira telefon! :R
Ja tényleg kipróbálhatátok volna 3G hálózaton is!

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#22) zsiga667


zsiga667
addikt

A kamera védtelenségéhez annyit tennék hozzá, hogy az az üveg ott kívül nem a lencse, hanem az UV- és infraszűrő, ami mellesleg mechanikai védelmet is biztosít a lencsének, szóval annyira nem nagy a gond.

A belső memória nem probléma (mármint az hogy nagy MS helyett inkább nagy beépített memót adnak) hogyha az USB kábellel normális sebességet lehet elérni, ezt érdemes lenne kipróbálni.

(#23) Digital válasza zsiga667 (#22) üzenetére


Digital
addikt

De ha az üveg megkarcolódik akkor nem működik jól a kamera sem :F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#24) Viktor0610 válasza zsiga667 (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kamera védtelensége azért gond, mert ha az UV- és infraszűrő megkarcolódik, a kamera képe is gázos lesz, míg ha egy (nyitható) védőt aplikáltak volna elé, a kamera ettől még nyugodtan használható marad.

Félig megelőztek...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#25) ByB válasza zsiga667 (#22) üzenetére


ByB
addikt

De usb kábellel is lassú, ezt már kiderült: annyit tud, mint a W800i, ha annak a belső memóriájába másolsz! Az lett volna jó, hogyha usb2 sebességet tudna... Megérzésem szerint nem elég átgondolt a telefon felépítése, a formája pedig elnagyolt! A W800i nagyot ütött, ez nem... :(

(#26) zsiga667 válasza Viktor0610 (#24) üzenetére


zsiga667
addikt

Persze, biztos nem ártana a nyitható védőizé, de felesleges, két okból is. Egyérszt mert nem karcolódnak ezek olyan könnyen (akár hiszitek akár nem, ez a szűrő a legdrágább része egy ilyen telefonba építhető kamerának, többek között a karcálló bevonat miatt), másrészt meg mivel nincs fókuszban az a rész ezért tökmindegy. Ha van ''normális'' fényképezőgépetek, próbáljátok ki hogy felraktok egy kis papírfecnit az objektívre, aztán fotóztok vele egyet. Ha nem makróztok vagy nem nagyon szűk rekesszel fotóztok, nem lehet észrevenni hogy ott van. Ugyanez vonatkozik a karcolásokra is.

Mellesleg ahogy elnéztem a tesztképeket, ennél ratyibb már sehogy nem lehet a fényképek minősége... :U

(#27) zsiga667 válasza ByB (#25) üzenetére


zsiga667
addikt

Na így viszont gáz... :(

(#28) Bibby


Bibby
addikt

Nekem sem tetszik ez a sok negatív felhang.Még alig száradt meg a festék a w800-on is de nektek már azt is überelni kellene...Ez egy w800 nagyobb kijelzővel, plusz 3g szolgáltatásokkal, azokkal a dolgokkal amit rengeteg ember várt már, mint az s700 utódját.És erre itt van, és nem tetszik mert nem főz kávét meg nem takarít el utánunk.Azt nem értem hogy ha mindenki előre tudta a specifikációit akkor mégis miért gondoltátok hogy más lesz?Én szinte mindent tudtam ami elhangzott a tesztben , kivéve a rádiót ami valóban negatívum.De akkor említhetjük a fejlődött videófelvételt ami viszont pozitívum de nem hangzik el.
Nagyon jó kis telefon ez, felső kategóriás, ahogyan az ára is.

Ελευθερια η θανατος

(#29) newspirit


newspirit
csendes tag

A másik w900-as topicon már feltettem a kérdésimet, de úgy látom, hogy a szerzők most ezt preferálják. szóval ctrl+c, ctrl+v

Hát én is többet vártam volna a telefontól.........
DE a TESZTELŐ KOLLÉGÁTÓL IS........
oké hogy minél hamarabb kellett cikket faragnia, de hol van pl:

-VIDEO rögzítésről, a beharangozott full-screen 30 fps lejáccásról vmi PL.: van-e értelme átkonvertálni a South Parkot a telefonra is?......
-tényleg nem lehet felcsiptetni a külső rádió kontrollert? mer ez elég zavaró lehet
-mit ér a beharangozott integrált 3D gyorsító? ha nem próbálod ki játékokkal, mert nincs elég, legalább egy összehasonlító benchmark lehetett volna, hogy mennyivel gyorsabb ettől
-ha a kijelzőt már összehasonlítottad akkor a fényképezőt, videorögzítést, rádiót, mp3 lejátszást is lehetett volna így a D600-al vagy N70-nel
TÉNYLEG!
NEM AKARTOK HASONLÓAN ÜTŐS TELEFONOKRÓL ÖSSZEHASONLÍTÓ TESZTET? D600 vs w900 head to head
hiszen tényleg lehet, hogy nem tökéletes, de a piacon lévő másik telókat még magasan verheti

thx


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#30) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Tökéletes teszt, mint ahogyan tökéletes telefon nincsen.
Ha akartam volna, akkor a készülékről még legalább 3-4 oldalt íhattam volna, azonban akkor már túl hosszú lenne (mint ahogyan ezt a duál teszteknél is néhányan kifogásolják). Ezért vannak olyan apróságok, amiknek ki kell maradniuk.
Igyekszünk azonban minden olyan információt megadni, ami szükséges a választáshoz. Ha jobban belegondolunk, akkor ehhez szükségesek a pozitívumok természetesen, és a negatívumok is. Ezeket mindig leírjuk, és szerintem ez jó is. Van sok olyan weboldal, ahol ez nem megengedhető, de mi ebből nem engedünk. Szerintem ezért is vagyunk egyediek.

Azt, hogy a negatívumokat minden cikkben leírjuk, az nem jelent egyet a fikázással. Ha nem írnánk le, hanem csak a pozitívumokat, akkor az nem teljes értékű teszt lenne. Ilyet sosem adna ki egyikünk sem a kezéből.

less qq more pewpew!

(#31) Polacheck válasza newspirit (#29) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Videó: Szerintem van értelme. Ugyan csak egy gyári videó volt a készüléken, de az szépen, akadásmentesen futott, semmi probléma nem volt vele, nem akadozott. Videó készítésnél a W800-on nem mutat túl a készülék a funkciókat tekintve.

Felcsíptetés: Nem lehetett, de nincs is rá szükség, ugyani a füles nyaki része (az a megvastagított gumis) megtartja a rádiót is, nem esik le. Bár az én nyakamból igen.

játékok: Valóban javulás volt megfigyelhető a korábbi SE modellekhez képest. Előtte egy V800 járt nálam, azon például lényegesen rondábban futott minden. A snowboardos játékban ott nem is hónak nézett ki a pálya, itt már közelített hozzá.

összehasonlítás, vs teszt: Vannak tervben ilyenek, azonban elég nehéz összeegyeztetni ezeket. Ha pedig egyszer mégis megszületik az összehasonlító teszt, akkor pedig majd kapunk hideget-meleget a nyakunkba úgyis.

De ezért vagyunk. Kérdezzetek, vitázzatok, javasoljatok, kritizáljatok.
Ebből tanul a cikkíró.:R

less qq more pewpew!

(#32) Bibby válasza Polacheck (#30) üzenetére


Bibby
addikt

Abban azért egyetérthetnél hogy a videót nem volt jó ötlet kihagyni, mivel az összes tesztben szokott szerepelni, ráadásul elég erős ebben a telefon.Szóval ezt nem nevezném apróságnak.


Másrészt meg az én szájízemnek kicsit szubjektív lett a teszt és talán sok embert fog elvinni negatív irányba, pedig pl a w800-nál igazán jobb, ha nem zavar a méret.

De nem kötözködésnek írtam ám, annak nagyon örülök hogy magyar tesztet olvashattam, köszönet érte!

Ελευθερια η θανατος

(#33) Qorthral válasza Bibby (#32) üzenetére


Qorthral
őstag

Csúnyább, nagyobb, nehezebb, drágább (sokkal).
Nem jelenteném így simán ki, hogy jobb.
Ha a kettő közül kell valakinek választani, akkor szerintem ezek elég erős negatívumok.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#34) AS


AS
félisten

Hát nem volt Szó a 320-240 es 30 fps-s video felvevöröl...
Pedig az fontos..
Mert jelenleg ebben a d600 legjobb és az nagyobb felbontásu is CIF.

Hát nekem beszámoltak az anyagminöségröl... nem nagy szá tényleg... fehérben egyenesen ronda...

Se nem tudom mért nem csinál normális minöségü telot...

Viszont a 480 belső memoria igen is hogy jó bár enyi lenne a D600-ba mert ugyanis ide oylan dolgokat kell rakni amit nem naponta törlünk és másolunk..

Cik nem emliti hogy nem tud Blutusz segitségével nyomtatni mert nem tud nem támogatja a AW fejhalgatokat (Stereo kékfog headset azért egy walkman telotol szégyen már középkategoriás motorola v360 is támogatja, ..

Én azt mondom a Se fanoknak hogy várjanak a K800-ra nem biztos hogy ez lesz a neve..

Mert az k750 w800 méreteit örökli, 3 megapixles autofokuszos makros, lesz és 3g-s és 3g kamera 1.3 megapixels lesz..
A kijelzö 1 collal növekszik 1.9 lesz és felbontás is 240-320 lesz..

Ezek az adatok 100% kb jövö tavaszal jelentik be...

By..:DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) ithomas válasza AS (#34) üzenetére


ithomas
őstag

''Ezek az adatok 100% kb jövö tavaszal jelentik be...''

És jövő nyár végén talán meg is lehet venni... :DDD
(Gondolj csak a kedvencedre... :) )

Real eyes realize real lies!

(#36) AS válasza ithomas (#35) üzenetére


AS
félisten

Nem...
(Az más tészta)

Ez model már japánba hamarosan kapható lezs...

Se K750-et is tavaszal jelenteték be és már junisba meg is jelent...
Azonban én már 2004-ben ösz környékén tudtam rola + télem már kémfotok voltak rola...

Bár az lehet hogy a Se-nél a felsökategoria már csak walkman lesz és ez a Sony befolyása...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37) Lacza


Lacza
senior tag

Nekem nagyon bejön.Legalábbis az adatok szerint meg a kinézete is jó.
Szeretem a téglákat:DD

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#38) Bibby válasza Qorthral (#33) üzenetére


Bibby
addikt

Én sem jelentettem ki simán.Ezektől eltekintve gondoltam amiket te írtál.Ugyanazt tudja amit a w800 és még többet.

Ελευθερια η θανατος

(#39) kavics128


kavics128
csendes tag

végigolvastam a cikket és a hozzászólásokat... bárcsak mindenhol ilyen erős és gyors író-olvasó kapcsolat lenne. Nem itt tartana a magyar (szak)sajtó. Csak azért merek véleményt mondani ebben a témában, mert ismerem a helyzetet (mamakedvencét) és elmondhatom, hogy mind tesztileg, mind telefonilag nem akkora a gáz mint az a fórumon le lett festve. Ráadásul, ha az ember a legmaximálisabb mélységgel és odafigyeléssel próbálna meg objektív tesztet írni, azt vagy senki sem olvasná el igazán, vagy fölvennék valamelyik gyártó kutatólaborjába vagy maketingosztályára. Többnyire normális embernek ez nem cél.:)
Nagyot sokat kellene írnom arról, ami sajtószinten zajlik és játszódik le egy újságíró fejében, hogy mindenki megértse, de mint végső konklúzió az ember agyában a következőhöz hasonlatos szamai kérdések jelennek meg: pizzát fogok rendelni...vajon dupla adag főtt tojást kérjek rá?

(#40) nnivan válasza kavics128 (#39) üzenetére


nnivan
tag

Hát igen a telecom magazin vissza is esett tesztileg is!

Nem győzőm hangsúlyozni, hogy az emberek, legalábbis a telefonosok olvassák a teszteket. Némelyikük egészen apró dolgok miatt vesz meg tellát és sajnos az üzletekben nincs lehetőség kiróbálni sztem!

Úgyhogy remélem a telecom következő újításánál, már csak egy táblázat lesz a telláról!

(#41) nnivan válasza kavics128 (#39) üzenetére


nnivan
tag

Amúgy még mindíg jobbak vagytok, mint a connect! És aszem még mindíg ólcsobbak is!

(#42) blueMerle válasza nnivan (#40) üzenetére


blueMerle
veterán

''Némelyikük egészen apró dolgok miatt vesz meg tellát és sajnos az üzletekben nincs lehetőség kiróbálni sztem!''

Te képes lennél úgy megvenni egy telefont hogy nem próbálod ki????:Y:Y:Y
Én legalább 1-2 órát próbálgatok, blútúszozok, infrázok, fotózok, mp3
-azok, stb...Tudom, nagyon idegesítö egy vásárló vagyok, de én legalább ha tetszik, meg is veszem, nem pedig a ''kösz, 1 hét múlva jövök érte'' vásárló vagyok, akinek se pénze se semmije csak ott teszi a nagyot az uzletben, mintha lenne pénze pl. egy K750i-re. Nem, nem zavar hogy próbálgatja, de akkor legalább azt ne elöttem tegye...mind1 sorry, de ideges vagyok, épp az elmúlt fél órában történt ilyen velem, de megérte mert itt van a D600, remélem annak akinek adom, örömet okoz majd /karácsonyi ajándék/..:DD

(#43) kavics128 válasza nnivan (#41) üzenetére


kavics128
csendes tag

pár apróságot fűznék a hozzászólásodra a minimális ''mundér becsülete'' felhang mellett:
hogy olcsóbbak vagyunk: ez üzletpolitika kérdése
hogy jobbak: ez rátermettség és szakmai felkészültség kérdése (nem csak mobilos...)
+1: egy magazinnál, mégha magyar is, érdemes időnként meglesni az impresszumot. Az, hogy én kérdésként dupla adag főtt tojáson gondolkodom, minden szerénység nélkül belefér, mivel 3-4 ember munkáját rakom le az asztalra...egyedül. És ez ugyanígy van a kollégáimra nézve is. Lehet összeszámolgatni a szerkesztőségi tagok nevét a Connectben, ha már konkrét példát említettél. Itt tulajdonképpen le is zárnám részemről a dolgot. Nem azért mert biztos vagyok az igazamban, hanem mert a mobilaréna egyik magazinnak sem site-ja. Másrészt nem telecomos mivoltomban vagyok itt forumozó.
Egyébként sok mindenkivel leülnék szívesen négy vagy hatszemközt beszélgetni, aki kritikával illeti más munkáját. Vajon a harmadik önálló, kerek mondata is érthető lenne? Mivel a ''b..zd meg, ez sz.r'' mondatot könnyeb kimondani, leírni, mint egy telefon tesztjét...
:(((
Természetesen ezt ne vedd magadra, mivel nem ezt mondtad, és a többi fórumostól is elnézést kérek, hogy kifakadtam, csak hát mindenki tudja milyen a nyolc mínusz, egy plussz, miközben megszakadsz, hogy jót csinálj.:O

(#44) Bog válasza kavics128 (#43) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nos.
Ez itt offtopic, úgyhogy a jövőben a W900i kapcsán kommunikálgassatok, minden egyéb pedig mehet az ''egyéb'' körzetbe:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#46) Bog válasza Bog (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

nnivan hozzászólását rövid úton töröltem, egyúttal jelzem, hogy őt is fogom a következő alkalommal (ismét). Ha nem tetszik az, hogy a fórum moderált, és a beszélgetéséket topicokba rendezzük, akkor nem kötelező ide írni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#47) nnivan


nnivan
tag

No comment!

(#48) AS


AS
félisten

Kapható a német vodánaá fehér szinben live menüvel...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#49) Bekeny003 válasza AS (#48) üzenetére


Bekeny003
tag

Hát, szerintem elég furcsán nézhet ki live menüvel, főleg a fehér változat... :F

(#50) kokobe


kokobe
senior tag

egyik haveromnak ilyen telója van feketébe és hát szerintem nagyon odabasz a telefon nagyon kira!!

<---AMD___ATi--->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.