Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kaoru


Kaoru
aktív tag

szerintem nagyon jó, remélem sikeres lesz!

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#2) dabadab


dabadab
titán

Hat, azert az adatbazist erosen nem rank szabtak, Yonderboi, Zagar, Anima Sound System, Pal Utcai Fiuk de meg Erika C is :) hianyzik.

DRM is theft

(#3) Phix válasza dabadab (#2) üzenetére


Phix
tag

Én is belefutottam – próbálkoztam én is Animával, Bonanzával (olyanokat próbáltam, akik nemzetközi szinten felmutattak valamit - őket játszotta az MTV is), de semmi. Aztán a FAQjúban azt találtam, hogy még a latin előadókkal is hadilábon állnak, de hamarosan csinálnak egy Latin Editiont. Ebből arra következtettem, hogy a Pandora jelenlegi formájában túlnyomó részt csak az amerikai kiadóknál megjelent zenékből válogat. De lehet, hogy nem - keresgéljetek és cáfoljatok rám.

ps. Bár, úgy emlékszem, azt is mondta a progi valamikor, amikor ilyesmiket adtam be neki, hogy ''szorri, az nincs, de megnézzük, biztos jó'', tehát valahogyan csak bővíti magát. Remélem, legalább az üzemeltetők felé kidob egy listát, hogy mit kerestek a népek legtöbbször - hiába. És akkor annak a kiadójával megegyezik. Pl.

pps. Ja, és lehet ajánlani is zenét. :)

[ Jövő héten újabb érdekességekkel jelentkezünk a tudomány és a technika világából ]

(#4) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

azért nem csak a mainstream van
igen sok olyan ismert ismeretlen előadóval találkoztam akik nagyon nem mainstream.;)
pl blut aus nord..stb..még saját kategoriájukon belül sem nagyok bár tény remekek :)
:R

Nos Omnes Una Manet

(#5) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

1;
ma már kell regisztrálni
elvileg csak amerikából (ez indokolt is, mert ugyebár minden országban mások a törvények és ez amerikában legális máshol nembiztos és nem akarnak törévny sérteni...zip kódnál csak amcsit lehet megadni és 10461 et ütöttem be csak úgy és müxött :) )
2; ma már nem lehet csak úgy ugrálgatni mint tegnap..asszem max 6-7-8 számot lehet átugrani 1 óra alatt..hallgatni folyamatosan lehet :)

a többi még mindíg remek :)

Nos Omnes Una Manet

(#6) DerDer


DerDer
tag

Hatalmas UP a pandora-nak :DDD 1-2 Honapja kaptam ra, es nagyon tetszik :K

Hatranya, hogy neha van egy par masodperces hirdetesi spot, valamint nem lehet 5-6 szamnal tobbet ugrani egy ora alatt, vagy valami ilyesmi. De nekem nem okoz kulonosebben nagy gondot, szoval mindenkinek ajanlom :C ;)

UPDATE: Magyar szamokkal meg nem nagyon probalkoztam, de amint hazaerek az elso dolgom lesz betesztelni egy kis tankcsapda-t, esetleg 30Y-t! (:

[ Szerkesztve ]

(#7) moma válasza Phix (#3) üzenetére


moma
őstag

a 300k szám egyszerűen nem valami nagy mennyiség. most kíváncsiságból megnéztem és nekem van 15k fölött és az az érzésem én valahol alul lehetek ez ügyben. szóval lehet itt 20-an össze tudnánk hozni egy ilyen méretű adatbázist :DDD

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#8) DerDer


DerDer
tag

Sajnos magyar eloadok nem nagyon vannak fent :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.