Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robekri


robekri
addikt

Mikor lesz már olyan, hogy nem ajánlott???

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#2) anaqer válasza robekri (#1) üzenetére


anaqer
veterán

Sálálá... Bővebben: link :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) Genun


Genun
tag

Egyébként összemérve ezt a patkányt meg a Logitech MX1000-est melyik lenne a jobb?

(#4) L3zl13 válasza Genun (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Felhasználástól függ szerintem. Játékra ez.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) robekri válasza anaqer (#2) üzenetére


robekri
addikt

ÓÓH nagy csoda THX! :C

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#6) tomcsi23 válasza Genun (#3) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ja, inkább az MX-510-zel kellene összehasonlítani (lehet, hogy ez a teszt van készülőben...:D ).

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Vegyétek figyelembe, hogy profi gamerek használták és véleményezték a kütyüt... ha tehát ők játékra ajánlják, akkor arra biztos jó a rágcsáló :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) chop


chop
őstag

hat, en leszedtem ezt a usbpatchert, es a nod32 talalt is 1 franko virust(CRYPT.win32). most akkor mi van..?

(#9) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Apróság:
az 1 ms frissítés már nincs fent a hivatalos oldalon, mert az egér nem tudja folyamatosan (ahogy ez a Te mért eredményeidből is kiderül ;) ),

Kis háttér:
a Razer azért gyárt kizárólag kétkezes egereket, mert Krakoff balkezes.:)

(Jó sokat töprengtem, hogy szóvá tegyem-e, ez a mondat nagyon ismerős:
''Windows XP az USB protokoll irányelveitől eltérően 8 ms-ra limitálta az elérési időt''.)

egyéb állatfajták

(#10) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Sztem nagyon jó kis egér. A Boomslang is etalon volt de most itt az új optikai utód. Asszem veszek is egyet majd...

(#11) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Nekem Norton van fenn, és az nem talált benne vírust. Egyébként próbálta már valaki? Ha túl magas értéket állítok be, akkor nem lesz egér?:F

(#12) Dassler válasza kamikaze boci (#9) üzenetére


Dassler
őstag

Meg én is :D mármint balkezes.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#13) chop válasza -cobra- (#11) üzenetére


chop
őstag

hmm..nemtom..nem merem, felek, hogy szetbassza az usbmet

(#14) Adi


Adi
senior tag

Miért kell az egeret lehúzni azért, mert a WinXP USB HID vezérlője egy fostalicska? :DDD

ldm start-reconf primary

(#15) MarKoo válasza chop (#13) üzenetére


MarKoo
őstag

A NOD32, általában az ilyen nem közismert programok 20%-át vírusnak tekinti. Nekem is sok cuccomra, írja azt hogy backdoor, meg vírus! :U

(#16) fLeSs válasza robekri (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#17) eXodus válasza -cobra- (#11) üzenetére


eXodus
őstag

Igen akkor nem lesz egér, ha vissza veszed (amit az egér is bir ) akkor lesz egér :D
Egyébként ez az 1000Hz felesleges. 500 is jó :DDD
Az mx510 csak 250et bír. :DDD

[Szerkesztve]

(#18) Asusfan


Asusfan
senior tag

Vki megmondaná hogy azt az X-ray thunderbird 8 at hol lehet kapni?:)

(#20) -Jackson-


-Jackson-
őstag

''A rendszeres frissítést mindenkinek javasoljuk, hisz az apróbb bugok kiszűréséhez ez elengedhetetlen.''

érdekes, nálam a legfrissebb driverrel a 6-os gomb kapásból nemment :( cserébe az előzővel (4.0.0.2.) tökéletesen működik.

eXodus: Mx500 bírja az 500hz-t, sőt, az 1000-es patchel is elindul, és ugyanazt csinálja, mint a razer (nincs meg a fix 1000hz). de az 500-assal perfektül megy :D

három hete használom, és azonkívül, hogy mx500-ra picit jobban felfeküdt a kezem, nagyon megvagyok vele elégedve.
értékelés: ajánlott :)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#21) eXodus válasza -Jackson- (#20) üzenetére


eXodus
őstag

mx510 -et írtam. :)

(#22) -Jackson-


-Jackson-
őstag

eXodus: tudom :)

többieknek meg egykis ízelítő:

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#23) -Jackson- válasza -Jackson- (#22) üzenetére


-Jackson-
őstag

nah ez nemjött össze :U

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#24) qLa válasza Asusfan (#18) üzenetére


qLa
csendes tag

Bővebben: link

Fly or Die

(#25) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nincsen ebből vezetéknélküli? Útálom a maccagot :)

less qq more pewpew!

(#26) -Jackson- válasza Polacheck (#25) üzenetére


-Jackson-
őstag

ugye csak viccelsz:F ez gamer egér, hogyne lenne már madzagja :D sőt, két és fél méteres, és tényleg nagyon könnyű, egyáltalán nem zavaró. mellesleg a vezeték nélküliek nehezek, és ott ugye tuti a 125Hz-es limit...

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#27) nap


nap
addikt

''hivatalosan csak Win2000 alatt működik 1 ms-os válaszidővel.''
Ez az M$ sara, nem az egere. :(

PS2-es nincs belole?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#28) LukE válasza -Jackson- (#26) üzenetére


LukE
veterán

RF-nel miert is lenne olyan biztos az 125Hz? meg egy olcsobb RF ado-vevo csip par is kirohogi akar az 1000Hz/16bit-tel jaro adatmennyiseget...

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#29) -Jackson- válasza LukE (#28) üzenetére


-Jackson-
őstag

én úgytudom usb hack rádiós egereknél nem működött... és pl a logitech fast rf technológiája is usb-sebességű, 125hz-s frissítést hirdet asszem.

#27: próbáltam 1000hz-s usb hack-et hozzá, de ugyanúgy reagált rá, mint az mx500. azért megnézném win2k alatt is, de nemhinném, hogy ott más lenne. aztán kitudja. keresek majd valakit, akinél win2k van fent, és betesztelem :)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#30) keopsz válasza kamikaze boci (#9) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

ezt szerintem elég kevesen értik, én érteni vélem, de nem látom értelmét, h mért jó szóvá tenni.. (hasonlít, de ennyi. nem hiszem, h hasonlóan megfogalmazott mondatok kapcsán komoly dilemma kéne felmerüljön, meg töprengés..)

cantante di sampietrini

(#31) keopsz válasza keopsz (#30) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

jah, és ha már annyira alapos vagy :), adott helyen miért nem reklamáltál a homelanos interjú fordítása kapcsán, h vajon meg lett-e engedve, h copyrightilag szép-e az úgy?.. :)

cantante di sampietrini

(#32) -Jackson- válasza -Jackson- (#29) üzenetére


-Jackson-
őstag

''With the transmission speed of Fast RF, a mouse is capable of reporting its coordinates more than 125 times per second, compared to only 50 for a conventional cordless mouse. The significance of the number 125 is that it's the maximum speed possible with the USB connection; thus, there's no point in trying to increase it further.''
Bővebben: link

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#33) zetsumei


zetsumei
csendes tag

En is lehet hogy veszek csak boomslanghez nagyon hozzaszoktam, bar ha megjobb megszokom ezt is. :DD

CPLen nem engedik az USB portot huzni.
Bővebben: link

(#34) -Jackson- válasza zetsumei (#33) üzenetére


-Jackson-
őstag

ha véletlenül bekerülök a CPL-be akkor csinálok egy win2k-s rendszert, vagy visszaállítom 125hz-re :)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#35) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Tettem egy gesztust azzal, hogy levélben kerestelek meg, pedig egyből kezdhettem volna itt. Cserében viszont többet vártam 4 gondolatjelnél (egy bocsánatkérésről nem is beszélve).

Békés fickó vagyok, nem akarom folytatni, de tisztelettel megkérlek, hogy ha nálad az ''utána olvasás'' ezt jelenti, akkor azt ne az én anyagaimmal tedd. Vagy tartsd be a szabályokat, ahogy illik. ;)

Üdv

egyéb állatfajták

(#36) keopsz válasza kamikaze boci (#35) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

nem egészen vágom, h ezt kinek írod.. (talán a qlának?) mellesleg, az interneten bárki azt olvas össze, amit akar, és amíg nem egy kopirájtos szöveget másol ki, fordít le, tesz közzé, nem sok értelmét látom a látens hőzöngésnek, mégha tisztelettel is kérsz rá vkit.

nem tudom milyen szabályaid vannak, amiket be kéne tartani. a cikk nem állítja, h minden információt a kút fejéből szedett, ő szült, satöbbi. áttekint egy témát, és ezt adott alapossággal teszi, felhasználja a hozzáférhető információkat, azzal, h tudatukban írja, amit.

és mégegyszer: kíváncsi lennék, h egy INTERJÚ FORDÍTÁSA, ami nem adatik bárkinek (esetünkben MÁSNAK adatott), az hogyan és milyen utánajárással landolhat az oldaladon..

én nem feltétlen vagyok olyan békés, mint te, viszont KONZEKVENS igyexem lenni. ha te is az vagy, tudsz mutatni egy hónapokkal korábbi keltezésű emailt, ahol megengedik neked, h fordíts, h felhasználj. mert mi az, h ''kivonat''? ez a te öncélú és minden kötelezettség alól felmentő extra sajtóetikai kategóriád? ne vicceljünk már. please.

cantante di sampietrini

(#37) PPeter válasza keopsz (#36) üzenetére


PPeter
addikt

Kedves keopsz, szerinted ez egy érett, etikus válasz volt a részedről (főleg, hogy a PH!-t képviseled)? :DDD Szerintem a mi kis országunkban - de mindenütt máshol, ahol szintén hiánypótló minden olyan cikk, hír, amely egy olyan szakmai területről való, amellyel kapcsolatban egyik IT portálon sincsenek felkészült szakemberek tollából származó, szakmailag korrekt tesztek, cikkek, csak kis ''maszatolások'' - egy külföldi interjú fordítása - természetesen korrekt forrásmegjelöléssel, világért sem azt sugallva, hogy ez egy exkuzív helyi riport -, kivonatolása nem meríti a plágium fogalmát, ellenben egy baromira egyedi mondat - amelyet pont úgy megfogalmazni véletlenül aligha lehet - egy az egyben történő copy-paste jellegű másolása már sokkal gázosabb. Nem besértődni kell, meg gyerekesen riposztolni, hanem elnézést kérni és kijavítani. Tudod, így működik a sajtó, az újságírás...

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#38) keopsz válasza PPeter (#37) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

drága ppeter. felkészültséged más területen okkal rendkívüli, azonban nem vagy képben.

''Lassan beindul a Diamondback kampány, a HomeLAN Fed kérdéseire válaszolt Robert Krakoff, a Razer feje.'' /forrás: mouse.srv.hu főoldal/

viccelsz? korrekt forrásmegjelölés? micsoda? az, h fed kérdéseire?

hol van link az eredetire?
kopipészt-szerű? az milyen? ami nem kopipészt, de hasonló, az -szerű és kész? nemár.

senki nem írta, h véletlenül. írtam, h láttuk az anyagot, de ahogyan az is egy zanza, másfelé linkelésekkel, nem gondolom, h jogos a para.

személyeskedni remekül tudsz. újabb fícsör a cd-szakértés mellé?..

cantante di sampietrini

(#39) PPeter válasza keopsz (#38) üzenetére


PPeter
addikt

Személyeskedtem volna? Hmm, nekem nem rémlik, és nem is az volt a célom. Mindenesetre próbáld megérteni, miért nem reagálhatsz úgy, ahogy tetted.

Mivel elég értelmetlen a nyitóoldalon látható a ''HomeLAN Fed kérdéseire'' szöveg, szerintem az egy elírás, mivel megnyitva már ezt olvashatod:

''A HomeLAN-os Jon (JCall) Callahan kérdéseire válaszolt Robert Krakoff, a Razer feje. Az alábbiakban a rövid riport még rövidebb kivonata olvasható.''

Itt sehol nincs utalás Fedre.


[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#40) zsoltee10


zsoltee10
addikt

jó lenne, ha emilben beszélnétek meg a nézeteltéréseiteket, nem a topicot offolnátok szét.

(#41) kamikaze boci válasza PPeter (#39) üzenetére


kamikaze boci
őstag

HomeLan Fed= HomeLan Federation>>google

A szokásos alpári stílusodban próbálod magyarázni qla bizonyítványát. A szándékot meg is értem, az ''újságíró'' (hm) maga a sajtótermék. Viszont az oldal színvonala ott döl el, amikor aláírod valakinek a szerződését.

Ha valakinek nincs önálló gondolata, vagy nem tudja azt megfogalmazni, akkor rossz hivatást választott, te pedig rosszul döntöttél, amikor alkalmaztad. Minősített eset, amikor egy hobbi oldalról emel át mondatot szó szerint. Inkább ezen kellene elgondolkodnod.

Szerk.: Hm, linkesített forrásról beszéltél?



[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#42) keopsz válasza kamikaze boci (#41) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

figyelj. remélem, sőt, biztos vagyok benne, h TUDSZ olvasni. NEM szószerinti, NEM kopipészt. amikor ezt te mégis leírod, akkor valótlanságot állítasz.

egy vélhetően kopirájtos interjút te NEM tehecc ki, mert kedved szottyan rá. PONT. ha kiteszed, és ezzel más SZELLEMI TERMÉKÉVEL csinálsz magadnak ''''látogatottságot'''', azzal hibázol. a qla azzal, h olvasott téged, és egy hasonló témájú ÖNÁLLÓ, SAJÁT anyagban ugyanarra a problémára hasonló módon, egy akár hasonlónak is nevezhető mondattal hivatkozik, az neked ''fájhat'', mert szíved joga, de ezért őt/mást csesztetni, az komolytalan.

cantante di sampietrini

(#43) keopsz válasza kamikaze boci (#41) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

teljesen aránytévesztő és komolytalan amikkel vagdalkozol.

nincs önálló gondolata?.. ez egy hülyeség.

durván személyeskedsz, ami szintén no comment.

fikázol engem, a lapot, a qlát.. no comment.

az pedig, h az ügyetlen ''forrásmegjelölésednél'' a fed megtévesztő, az hadd ne már az én hibám legyen..

szóval, ha majd a homelan fed HOZZÁJÁRUL, h te fordíts, akkor legyél ennyire szigorú, ill. akkor se, mert értelmetlen.

cantante di sampietrini

(#44) kamikaze boci válasza keopsz (#42) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Úgy láccik, h te nem tudsz olvasni. Nem kis hasonlóságról van szó, hanem átemelésről (de nevezd ahogy akarod szerk.: screenshotok megvannak).

Mellesleg, az én adatbázisomban ott a linkesített forrás, csak a motor nem tudja egyelőre megjeleníteni, az engedélyek beszerzése folyamatban (nézz körül, itt a fórumon kértem segítséget). Nálad minden rendben?

Egyébként nem ez a lényeg.
Nekem megtisztelő, hogy a mouse.srv.hu-t és a prohardvert azonos mércével próbálod mérni, neked az?

Érted, mi a különbség?





[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#45) keopsz válasza kamikaze boci (#44) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

azt írod szószerinti. NEM AZ.

érted? NEM AZ. NEM SZÓSZERINTI. ezen, ha megengeded, nem vitáznék többet, mert RÖHEJES.

ott a linkesített forrás, csak nem képes megjeleníteni? ez kb. olyan, mint amikor benne volt a forrás file-ban, csak nem nyomtattam ki épp, h más is láthassa.. tudod, ez egy VICC.

folyamatban? viccelsz? egy szeptemberi anyagod kapcsán? amikor ilyeneket írsz, hülyét csinálsz magadból, nem érted? akkor rakhatod ki, AMIKOR meg van engedve.

viszont, ha egy egyszerű szószerinti/nem szószerinti kapcsán van min vitázni, akkor az egészen nincs mit vitázni, mert nem ugyanazt a nyelvet beszéljük. kár.

cantante di sampietrini

(#46) keopsz válasza kamikaze boci (#44) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

hogyan is szól az eredeti?

''Windows XP restricts the USB low speed HID protocol to a 8ms-polling rate contrary to USB spec.''

ha elnézzük neked, h kopirájtos dolgokkal játszol, és tegyük ezt, ezen fenti mondat ''A Windows XP az alacsony sebességű USB protokoll irányelveitől eltérően 8 ms-ban limitálja az elérési időt.''-szerű lefordítása akkor sem lehet a te hivatkozandó privilégiumod.

mert ezt elvárni egy hülyeség.

cantante di sampietrini

(#47) kamikaze boci válasza keopsz (#45) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Elfogadom, tényleg nem felel meg a szabályoknak sem az oldalam sem annak tartama. Én az időhiánnyal, az oldal alacsony készütségi fokával és a saját tapasztalatlanságommal magyarázom a hiányosságokat. És te mivel magyaráztad a Plusabitos időkben? (Höhö, ki emlékszik már arra.) És mivel MOST?

Ismét csak nem értem, hogy egy Ph-n megjelent cikkben elkövetett ''gyanús hasonlóság'' hogy áll paritásban a mouse.srv.hu-n elkövetett szabálytalanságokkal

Nincs akkora felelősségem sem a megrendelővel sem az olvasóval szemben, mint neked és a lapodnak, de nem másolok, mint egy droid, és utána nézek annak, amiről írok/beszélek (például le tudom írni Engelbart nevét, de ez már egy másik lap, személyeskedés).

Egyébként tényleg nem ugyanazt a nyelvet beszéljük. A te az én és a Prohardver érdekében jobban jársz, ha törlöd a topikot. Tudod, a kabát effekt.

egyéb állatfajták

(#48) -Jackson- válasza keopsz (#46) üzenetére


-Jackson-
őstag

#40 :U
esetleg ring topic:F
boci teis pls hagyjad

[Szerkesztve]

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#49) kamikaze boci válasza keopsz (#46) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Tegyél meg annyit, hogy beleolvasol a riportba (1 db), és a ''cikkbe''. Lelked rajta, ha nem találod furcsának. Egyébként, ahogy qLának is írtam:
''Az oldalam azért van, hogy mindenki kedve szerint gyűjtsön róla információkat'', de nehogy már egy hivatásos újságíró saját szellemi terméknek állítsa be azt, amiért én dolgoztam.

egyéb állatfajták

(#50) kamikaze boci válasza -Jackson- (#48) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Bocs, ez volt az utolsó, sajnálom.

Kheopsz takaríts szvsz, jó éjszakát.

egyéb állatfajták

(#51) Cpt. Zsöci


Cpt. Zsöci
tag

Igazából ha jobban megnézzük és összehasonlítjuk a Logitech (tudásban gyengébb) egerek árával, akkor már (sajnos :( ) nem is olyan drága ez kütyü....


Szánalmas hogy ezen az egy mondatonm vitáztok. Ezt nem lehet plágiumnak nevezni. Ez nagyon messze esik minden nemű etikátlanságtól, főle az ötlettelenségtől... Ezt minenki aki valha írt már mondjuk 4000 szavasnál hosszabb essét, amihez több forrást is fölhasznált tudja...
Egyszerűen szánalmas és felesleges...
Most be kéne id tennem annak az irodalom tanáromnak a linkét, aki megtanította nekem a ''plágium'' szó jelentését?
pfffff...

''Destiny may know where you live, my squids, but will you be home when it comes over to play?''

(#52) keopsz válasza kamikaze boci (#47) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

mi nem fordítottunk le kopirájtos anyagot. egy olvasott interjúban elhangzó jelenséget írtunk meg magyar nyelven. ugyanazon interjú ugyanazon mondatát te is képes voltál lefordítani magyarra. mi is. tanultuk az iskolában. országh szótár, 0. óra, satöbbi. ezzel nincs semmi gond.

és hiába is akarnál egy piszlicsáré és komolytalan ügyből kabátlopási precedenst sugalmazni, ezt kikérném a lapnak, és kérném, h az ilyen jellegű félremagyarázásoktól kíméld meg magad és másokat.

továbbá a saját magad ''érdekében'' csak akkor próbálkozz be, amikor a saját storyd makulátlan. úgy sokkal egyszerűbb. nem biztos, h bejön, de legalább nem kell tartanod attól, h 2.5 hónapja meg nem érkező jóváhagyásokat, bénán működő engine-t, egyebet kell kimagyarázni.

cantante di sampietrini

(#53) I_Am válasza keopsz (#52) üzenetére


I_Am
veterán

Srácok nagyon elment már a fikázás irányába a dolog.

Sztem hagyjátok abba, Keopsz Te meg gyaluld ki a postokat.

1. Ez nem chat
2. Ez a totyik nem erre van.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#54) Cpt. Zsöci válasza kamikaze boci (#47) üzenetére


Cpt. Zsöci
tag

Na ez mán télleg nevetséges.....

Én kiraboltam egy bankot, de én szegény vagyok, ez mindent megmagyaráz....

Aza *%$!x viszont elvette valaki másnak az 50-esét a csocsóasztalról, pedig volt neki sok. Jah és az az 50-es pont olyan volt mint az enyém ....

Szal valahogy így áll ''paritásban'' szvsz



[Szerkesztve]

''Destiny may know where you live, my squids, but will you be home when it comes over to play?''

(#55) flowerpower


flowerpower
csendes tag

Hi most rendeltem meg egy ilyen egeret mert rendkivül megtetszett.
Azt reméltem némi információt és személyes tapasztalatra alapuló véleményezést megtudhatok erröl az egérrol ebben a topicban .....DE mindez úgy tűnik merő álom csupán. Olybá tűnik kénytelen vagyok hagyatkozni a saját élményeimre.
Ha valaki mégis irna erről az egérröl az bátran tegye meg köszi

(#56) -Jackson- válasza flowerpower (#55) üzenetére


-Jackson-
őstag

Bővebben: link
itt találsz pár infot. ha a tied megérkezik, jólenne még tapasztalat :)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#57) lol válasza eXodus (#17) üzenetére


lol
senior tag

mx510-em 500zal megy nálam...

(#58) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

PPéter, kamikaze boci, keopsz:

- peace, végig lett vezetve a dolog, case closed

- egy gondolat: ha a PH! minden olyan alkalommal fellépne, amikor valaki ''idéz'' a cikkeiből, hát mással se foglalkoznánk. nekem is az a véleményem, hogy azon az egy mondaton akkor sem lenne jogos balhézni, ha a szerkesztő egy az egyben onnan másolta volna.

De nem tette!

azon is csodálkozom, hogy ha te, kamikaze boci, úgy érzed, hogy szó szerint idéztek téged, akkor miért nem örülsz neki? miért nem ez az első reakció?

Hogy milyen website-okat szeretek? A jó website-okat. A maszatolós, hozzá nem értős, kabátos, a mai IT-s világban felkészületlenes és belesülős website-okat. bármi ami webszájt, az jöhet...

Peace ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#59) kamikaze boci válasza Parci (#58) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Lezártam, sajnálom, hogy részt vettem a vitában (és hogy generáltam).
Megtiszteltetésnek veszem amikor tanulhatok tőletek, és megtiszteltetés az is, amikor én vagyok egy információ forrása.

egyéb állatfajták

(#60) Parci válasza kamikaze boci (#59) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ok, peace :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#61) LukE válasza -Jackson- (#32) üzenetére


LukE
veterán

nem azt mondtam, hogy a most forgalomban levo egerek ezt tudjak. Szetszedtem meg regebben egy logi cordless trackman optical-t, es amennyire meg tudtam allapitani, nem kulon RF csipet hasznaltak, hanem egy motorola mikrokontrollerrel (valszeg szoftveresen) megy az atvitel.
Kulon chip hasznalataval egyszeruen megoldhato lenne (legalabbis az adatlapok elolvasasa utan megfelelo anyagi hatterrel es laborral nem tunik rettenetesen bonyolult mokanak) joval nagyobb adatatviteli sebesseg, es ezzel minimalis (<1ms) kesleltetes. Persze valamennyivel megnovelne a ragcsalo arat, de boven az emberi (uber gamerek 99%-a incl.) erzekelo/teljesito kepessegenel jobb RF adatatvitel is lehetseges.

Az, hogy az XP-be szar driver van gyarilag mar vegkepp nem az eger HW reszenek tervezoin mulik.

Egyebkent valoszinunek tartom, hogy ha tenyleg kihozná valaki az uber RF egeret, gamerek 1 resze RF-re hivatkozva nem venné. (bar valszeg aksi tomege, es az ar zavarobb lenne).

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#62) -Jackson- válasza LukE (#61) üzenetére


-Jackson-
őstag

<1ms? úgytudom usb szabvány 1000Hz, ami 1ms, azaz nem lehet alatta. vagy usb2.0-val ez átléphető? boci?:U:)
és persze mikrohullámú adatátvitellel is megoldható lenne bizonyosan a jobb RF adatátvitel, de jelenleg én ilyenről nemtudok.
továbbra is tartom magamat az állításomhoz, hogy ha gamer egér, akkor az bizony madzagos kell, hogy legyen:)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#63) LukE válasza -Jackson- (#62) üzenetére


LukE
veterán

a radio miatti tobblet kesletetesre gondoltam, hogy 1ms alatt maradhat.
Mondom, hogy sok begyepesedett gamer miatt feleslegesen eroltetik magukat a tervezok:D (j/k, aku +tomege maradhat realis indokkent. A dolog masik fele, hogy azert viccesen nezne ki egy 100+ fos LAN-on ha mindenki ugyan olyan RF egerrel probalna jaccani;])

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#64) -Jackson- válasza LukE (#63) üzenetére


-Jackson-
őstag

szépen összezavarna mindent :D

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#65) MarciQua


MarciQua
csendes tag

Sziasztok! Remélem, van itt valaki, aki tud nekem segíteni (ha lehet egyáltalán lehet...)! A probléma a következő: nemrég vettem egy Logitech Cordless Desktop LX700-at, a billentyűzet baromi jó, de az egér, ha gyorsan mozdítom meg, beakad! Ez játékoknál (FPS-eknél) enyhén szólva zavaró! Nem arról van szó, hogy állat módjára rángatom, csak ha picit gyorsabban mozgatom, nem jól érzékeli! Lehet ez ellen valamit tenni? Az egér Logitech Cordless Click! Plus! Segítsetek!!!

(#69) MarciQua


MarciQua
csendes tag

Csá mindenkinek! Éehet kapni valahol Logietch Cordless Desktop MX 3000-es billenytűzetet??? Persze egérrel! Ha valaki tud róla, írjon!!!

(#70) Arius


Arius
aktív tag

''A felső két gomb hatalmas méretű gumis felülettel van bevonva, hogy a kritikusabb helyzetekben se csússzon le róluk az ujjunk. Emellett igen érzékenyek és a legkisebb nyomásra is reagálnak.''

Az első mondat az pozitív, bár még soha nem ''csúszott le'' az ujjam egyetlen egy egérgombról sem, egyetlen játéknál sem. A második felétől viszont falra mászom...ez szerintem sokkal inkább hátrány, mint előny. Megnyomni még mindíg sikerült minden helyzetben (játékok közben) bármelyik egérgombot HA KELLETT...emellett viszont elég sokszor akkor is sikerül mikor nemkéne...pl bal gombot kéne és sikerül a jobboldalit is megnyomni, mert olyan qrva érzékeny pl MS Intellimouse 1.1-nél.
Szóval én kifejezetten örölnék, ha egy egérgomb nem nyomódna be attól ha ráejtünk egy tollpihét 3 mm-ről.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#71) hcstuning


hcstuning
tag

Kicsit kételkedve írom ide ezt, de ide is tartozik.
Szval kéne nekem egy fasza egér gamera. Logitech mx500ast gondoltam először csak az nincs a nagykerbe ahol tesóm haverja nézte. Ez a másik esélyes, de sztem ez meg még nem jelent meg. Szval mit ajánlotok még? Kb. ilyesmi árfekvésben?Thx.
hcs

-=Joey=-

(#72) Hikvision válasza -Jackson- (#29) üzenetére


Hikvision
senior tag

nekem se működött a dolog

20 éve a PH-n.

(#73) hcstuning


hcstuning
tag

Up!
hcs

-=Joey=-

(#74) hcstuning


hcstuning
tag

Mégegy up!
hcs

-=Joey=-

(#75) hcstuning


hcstuning
tag

Senkise?Reggeli upika
hcs

-=Joey=-

(#76) hcstuning


hcstuning
tag

Ennyire nincs élet???
Nem tudom, hogy volt-e ilyen kérdés vagy egyszerűen ilyen kevesen vannak gamerek most PH!-n, de Up! (ez az utolsó aztán nem erőltetem tovább...)

-=Joey=-

(#77) Arius válasza hcstuning (#71) üzenetére


Arius
aktív tag

500-ast tuti ne vegyél max 510-est.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#78) xoxo válasza LukE (#61) üzenetére


xoxo
csendes tag

Sziasztok,
Nemtom van itt valaki még, mert úgy látom az utolsó hozzászolás 2004-ben volt. A kérdésem a köv. valaki megoldotta már a Xp alatt 8ms problémát mert mint a mellékelt képen is láthato nekem is elkelne némi segitség ezzel kapcsolatban előre is THX :R
[link]
(Razer diamondback(magma)-ról van szó jelen esetben.) :DDD


[Szerkesztve]

(#79) xoxo válasza xoxo (#78) üzenetére


xoxo
csendes tag

ok, never mind, minden rendben 860Hz mozgolodik.. :Y :C

(#80) up


up
senior tag

Piszok jó kis egér ez. Abban az évben vettem, amikor a cikk megjelent, tehát kb NYOLC éve, és nyúztam is rendesen, szinte mindennap, ha nem is mindig játékra. A "Razer Diamondback" feliratból a hátán már csak egy "Ra" látszik és a két nagy gomb felülete is kopott valamicskét. :)

A beállító programja gyenge volt, akárhogy szenvedtem akármelyik verzióval, a hatból kettő gombot sosem engedett valamiért programozni. Pontosabban az 5. és 6. gombok mindig ugyanazt a funkciót kapták, amit a 3. és 5., vagy valahogy így. De ez még az ősidőkben volt, XP-n. Win7-en már nem használok saját drivert, mert elég egy extra gomb, a bal hüvelykujjnál lévő egyik az, amelyik nagyon kézre áll.

A pontossága, kényelme, görgője, gombjai máig tökéletesek. Sajnos kezd kontaktos lenni a kábele ott, ahol az egérhez csatlakozik. Talán megpróbálom megműttetni apámmal, aki még tud forrasztani, de nagyon vágyom egy új Razerre igazság szerint, remélem, még mindig ennyire minőségi cuccokat csinálnak.

(#81) Nestor16


Nestor16
senior tag

Egy kis retró. Egy kis polír. :)




<- innen indultunk, vagyis a piacról egy doboz mélyéről a felismerhetetlenségig összedzsuvázva

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#82) Synthwave válasza Nestor16 (#81) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Semmi retro, szimplán csak awesomeness. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.