Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Ezt az LCD TV-t nem vágom teljesen. Az 1280x1024-es monitor-felbontásnál akkor csal, torzit, levág, kicsinyit? Nem hiszem, hogy erdemes lenne ugy hasznalni.

(#2) Biaggio


Biaggio
őstag

A pöttyös és a tigriscsíkos egér aranyos, veszek belőle a barátnőmnek :))

Zebracsíkos nem kellene, az olyan Győzikés:(

(#3) Dassler


Dassler
őstag

TEccik az a Logitech cucc, az elsö, olyan letisztult, és végre nem az az agyon ergonomizált valami. A Silver házak is passzolnak az én ízlésvilágomhoz, bár picit ride az aluminium, de én szeretem.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#4) aDM|RaL^ válasza Biaggio (#2) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

tökjó az a tigrises :D

nekem mondjuk úgyis a copperhead kell majd...

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#5) #72042496 válasza BiP (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az nekem is szemet szúrt, hogy ha 1280x720 a natív felbontása (a hivatalos honlapon is annyit írnak), akkor hogyan képes 1280x1024-es felbontású képet megjeleníteni? :F

A Logitech új szettjei valóban ott vannak a szeren, igencsak csorog a nyálam egy ilyesmi kombóra. :)

(#6) pilóta válasza #72042496 (#5) üzenetére


pilóta
nagyúr

Kb. úgy csinálja, ahogy a többi monitor, aminek mondjuk 1024x768 a felbontása és 800x600-ban játszol vele, vagy 640x480-as videot nézel rajta. Nyilván egy adatképpont nem egyezik meg egy fizikai képponttal...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) tts


tts
addikt

Leadtek WinFast PX7800GTX TDH MyVIVO Extreme 159.300,-

ez hol kapható?

(#8) #72042496 válasza pilóta (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igen, de ez a monitor (vagy inkább TV?) vertikálisan maximum 720 képpontot tud megjeleníteni. (Remélem jól tájékozódtam, s tényleg így van.) Ha erre ráküld az ember egy olyan képet, amely átlépi ezt a határt (720 helyett 1024 képpont) akkor egy ''Resolution not supported'' féle kiírás lenne várható...

Tehát itt nem arról van szó, hogy egy LCD kijelző hogyan interpolál egy natív felbontásánál kisebb képet, hanem éppen ellenkezőleg: Hogy' a csudába képes az 1280x720-as panel az 1024x1024-es kép megjelenítésére? :F

szerk: Ráadásul itt még a képarány is változik, 16:9-ről 4:3-ra...bár ez gondolom beállítástól függ, hogyan oldja meg: széthúzással, vagy ''levágással''.

[Szerkesztve]

(#9) viharhozo válasza tts (#7) üzenetére


viharhozo
addikt

Ramirisben volt/van.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#10) fasyrt


fasyrt
őstag

Rudi!

A 4551-es író mikorra várható? Ez az, amelyik már tud léböfless-t. :)
Szegény FLeSs, meg lesz címkézve. Jól fog kinézni a szerkesztségben. :))

Más is válaszolhat... ;)

(#11) tts válasza viharhozo (#9) üzenetére


tts
addikt

de hát az nagyker - annak nincs kisker ára

[Szerkesztve]

(#12) mizu_


mizu_
tag

Sziasztok!

Ha tudtok valami boltot ahol lehet kapni Logitech® Cordless Desktop® S 510-et légyszi írjatok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszi.

(#13) Füleske


Füleske
addikt

Nagyon szépek és még az áruk is jó az új Logitech cuccoknak.
De miért kellett átvenni a microsoft féle billentyűkiosztást ???

(#14) Integra válasza tts (#7) üzenetére


Integra
titán

na majd karácsonyra... :)


ezt a btx-et meg rákéne gyújtani az intelre ahogy van

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) tts válasza Integra (#14) üzenetére


tts
addikt

és SLI-be ;)

(#16) fasyrt válasza fasyrt (#10) üzenetére


fasyrt
őstag

up.

(#17) rudi válasza BiP (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Utánanéztem, csak kompatibilis az 1280x1024-gyel, javítom a cikkben. Gondolom 900x720-at tudhat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) rudi válasza mizu_ (#12) üzenetére


rudi
nagyúr

Elvileg ők mind tudnak hozni: Bővebben: link

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) rudi válasza fasyrt (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

Nemtom... Mjad ha lesz, írok róla a pályába :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) anulu


anulu
félisten

szép ez a Leadtek GTX :) bár nekem az Albatronom abból a szempontból jobban tetszik, h simán hozza ezeket az órajeleket a stock hűtéssel is! :)

SilverStone házak nekem is tetszenek.

BTX? :Y! monnyon le, aki kitalálta, meg aki jóváhagyta az is! :(((

Logitech G7-et fogtam múltkor kézben. kellemes. talán mintha egy hangyaf@sznyival kisebb lenne, mint az MX700. a Razer aranyos, szép, minden, d maradok a Logitech-nél.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) mizu_


mizu_
tag

Ma reggel kaptam kézhez a Logitech S 510-esem. 16275 volt ÁFÁ-val. Szintén ma voltam MédiaMarkt-ba ahol 20990 Ft-volt. Tapasztalatokról később a Milyen rádiós billentyűzet egér párost [link] topikban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.