Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) andorpapa


andorpapa
őstag

Én azt mondom, hogy ha már egyszer ilyen szépen lefikázol valamit, kedves Vendég, akkor legalább a gondolatmeneted kiindulási pontját közölhetted volna.

Tényleg menő dolog guestként befröcsögni valamit, de azért nem ártana, ha átnéznél néhány tesztet, meg az árlistákat is tanulmányozhatnád szorgalmasabban, és akkor rájössz, hogy az átlaguser örül, ha egy (amúgy nagyon gyors) AMD rendszert össze tud kaparni.

''Én RD használok,és mostmár egészen biztos vagyok benne,hogy jól választottam.''

Na ez az, amit mi általános iskolás korunkban csináltunk utoljára. ''Nekünk Opelünk van, és egész biztosan ez a legjobb autó a világon'' stb.


Persze én elismerem, hogy az RD RAM egy jó dolog, de akkor is: ez egy normális fórum, tipikus primitív megnyilvánulás, amikor 3 cég összes termékét kapásból lefikázza valaki.

Ha azt írnád, hogy az XY chipset azért rossz, mert szar a memóriakezelése, akkor oké. Na de ilyet, hogy: ''Ami úgy kezdődik,hogy SiS,VIA,AMD az bizony egy kalap de nagy kalap'', hát azért előbb írd le Jegyzettömbbe, és ha nem fagy le a gép, csak akkor másold be ide. :DD

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.