Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Phantom Lord


Phantom Lord
aktív tag

Egyre jobb cuccokat teszteltek.

(#2) Pacák


Pacák
senior tag

Izé... Annyit csorgattam a nyálam, hogy megint kezd kibújni belőlem a gépészösztön. :DDD Az ilyen bemutatóknak nem olyan hatása van rám, hogy rögtön elkezdem összegyűjteni a cuccosra a zsét. Inkább olyasmi történik, hogy elkezdem törni a fejemet, hogyan lehetne valami hasonló nívós dolgot barkácsolni... :DDD

Nuclear launch detected

(#3) Pacák


Pacák
senior tag

Valamit elfelejtettem.. Nekem adhatnátok belőle az alaplaptartó tepsit, ha nem muszály visszaadni... isteni mod-alany lenne.. :DDD

Nuclear launch detected

(#4) fLeSs


fLeSs
nagyúr

a TT Xaser II 6000A Plus-om még mindig a király!!! :)) . de a többiben :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) Tchoepi


Tchoepi
tag

Lehet, hogy én gondolkodom rosszul, de szerintem aki ilyen házat vesz az - hacsak nem arról van szó, hogy sznob és nem tud már mivel flancolni - a tápegységből is a legjobbat akarja majd. A legjobb tápegységek pedig legtöbbször szintén magukban kerülnek eladásra (nem házzal együtt) és lehet, hogy a vevőnek már van is a birtokában mondjuk egy Enermax. Ebből a szempontból nézve szerintem kimondottan okos húzás táp nélkül árulni a házat, arról nem is beszélve, hogy így olcsóbb is.

TT Xaser2 A6000A Plus & Enermax EG365P-VE rulez :))

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#6) Tchoepi


Tchoepi
tag

Bocsi láma vagyok... Természetesen EG365AX-VE -t akartam volna írni. :)

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#7) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

Szép szép...
De engem az zavar az alu házakban, hogy nem tudom akárhová rakni a pittyegőt :)
Az alaplapi tálca miatt nekem is folyik a nyálam, ez mekkora okosság, szabadalmaztatni kellett volna :)

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#8) Tchoepi válasza GeorgeTerror (#7) üzenetére


Tchoepi
tag

pittyegő? milyen pittyegő?

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#9) neduddki válasza Tchoepi (#6) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

Hat igen fel is tunt!!! Ezt a a hibat feljegyezatuk a keemnybe, nem is tugyuk, hogy hogyan bird jova tenni...............:-))))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10) gesuz


gesuz
senior tag

Oszt mivan jó öreg EMC barátunkkal ő kibe járkálhat a házunkban?
Amúgy ház meg táp 60eFt oszt ezt meguszhatjuk 5-ből is na de sok a milliomos

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#11) simbazz


simbazz
aktív tag

Naja, jó cikk :))

Elektromos abakusz

(#12) mzperx


mzperx
aktív tag

...Hmmm.... maradok a Chieftecnél, bár igaz, hogy ez egy elég míves darab... de sajna annyira nem az én világom... miben jobb egy aluház?

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#13) chili


chili
csendes tag

Sztem ~50 ezerért cigány,hogy nincs fülhallgató kivezetés előre...

Padlógáz,ablaktörlő!

(#14) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Cső Qla!

Jó ház, jó cikk. :DD

Rossz ár. >:(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15) HWS


HWS
csendes tag

Még akár meg is vehetném, ha akarnám, de nem akarnám többért megvenni, mint az alaplapot, vagy a processzort. Persze ha utánam dobnák akkor szeretném. Az alaplaptálca az dupla rulla! Azt irigylem egyedül, de nem ér ennyit. Egyébként meg kb 2 évente szerelek új alaplapot a gépembe, így a ''hagyományos'' házak sem okoznak kellemetlenséget. Nekem DTK házam van, régebbi típus. Abban is van egy két jó ötlet. Pl nem kell csavarozni sem a cd-ket, sem a floppyt, csupán egy stabil műanyag lapkát kell előre-hátra húzni ha cserélni kell. És gombos csavar van az oldallemezen is, a függöleges merevítőröl nem is beszélve, amelyhez műanyag távtartókat adtak, amik a slotokban elhelyezett kártyákat tartják stabilan a belső oldalon! És ez három évvel ezelőtt volt 10 rugóért! Persze azóta nem sokat fejlődtek a DTK házak...

.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,

(#16) AND1


AND1
őstag

Basszus....csak ma vettém észre ezt a cikket! :DD

Egy régi PH-s.

(#17) FFeri


FFeri
csendes tag

Nem ártana optimalizálni a képeket. Megőszültem, mire lejött a cikk első oldala. Többszáz kB. kép egyetlen oldalon??? Modemesek is vannak még a világon, nem csak ADSL...
Amúgy a cikk érdekes volt!

Tesztelo.hu - Hardver, mobiltelefon, autó...

(#18) atus


atus
senior tag

Kivehető alaplaptálca a 10000Ft-ért táppal kapható Acorp házakban is van sok éve.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#19) Vidra


Vidra
csendes tag

Frankó! De lehet olyan előlapokat szerzni DVD-re, CD-íróra, mobilrack-re, amelyek színben és anyagban passzolnak ezekhez a házakhoz???

(#20) HiperG válasza gesuz (#10) üzenetére


HiperG
addikt

Az azér jó mert én annyiért vettem a gépemet :DD
(alaplap, proci, memó, venti)

(#21) HiperG válasza Vidra (#19) üzenetére


HiperG
addikt

Télleg!
Erre nemis gondoltam :)
Pedig nemárt asse :DD

(#22) tocsa


tocsa
senior tag

Ehe.
Dupla golyos csapagyu venti?
A proci mellett levo ventirol kivulrol keszult kepen tisztan kiveheto a ''Sleeve'' feirat. A golyos csapagy az ''ball bearing''. Sajnos ez baratok kozott sem golyos (nemhogy dupla golyos). Ennyi penzert...

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#24) Atlantis válasza Kalandor (#23) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem ez közel tökéletes ez a ház. Csak 3 ventiszerelhető bele, vagy még hely másikaknak is?
Mennyire elég a 3 venti házhűtéshez? Van értelem 5-7 ventit tenni egy házba?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25) Atlantis válasza Atlantis (#24) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem zavarja az a vinyót, ha élére van állítva? Ha jól láttam, ebben 2 vinyót csak úgy lehet elhelyezni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26) Atlantis


Atlantis
veterán

Valaki reagáljon már! Nem mai téma, de ez fontos lenne...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#27) Atlantis


Atlantis
veterán

Hello!

UP

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#28) Vitus válasza Atlantis (#25) üzenetére


Vitus
őstag

Gondolom, hogy nem mert a régebbi compaq és olivetti gépegben mindben úgy volt. Meg a slim házakba is úgy lehet berakni

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#29) Fawkes válasza Atlantis (#25) üzenetére


Fawkes
őstag

Hát ha a Coolermaster így csinálta az elvileg így is jó!Szerintem.

(#30) Atlantis válasza Fawkes (#29) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, biztos jó, ha a CoolerMaster így találta ki. Csak a vinyók működési elvéből adódóan a csapágyazásnak nem tehet jót.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#31) Fawkes válasza Atlantis (#30) üzenetére


Fawkes
őstag

Az lehet!Nem értek hozzája nekem nintendóm van kicsit húzva már vízhűtéssel is 3fok és 4Mhz-n fut! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.