Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) Pompi válasza rii (#46) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

rii

Nagyon rákattantál erre a CD-ajtó témára...
A legtöbb cd író programnak meg lehet mondani, hogy ne nyissa ki a trayt, DE ha nem is lehet megmondani, akkor sem váratlanul eccercsak kinyitja, hanem azért szól előtte...
Amúgy részben igazad van abban, hogy némiképp kellemetlen a használata, de egyrészt ez a ház azért is szimpi nekem mert az ajtó kinyitása nélkül hozzáférek egy cd-s egységhez, másrészt viszont inkább legyen rajta egy ajtó és így egyéges legyen a dolog, mintsemhogy a fehér devicéket bámulhassam a fekete házban.
Szóval én úgy vagyok vele, hogy ha már nem fehér a ház akkor legyen rajta ajtó...

A szerelésről meg annyit, hogy én még ha évente csak kétszer nyúlok bele a gépbe akkor sem szeretném egyrészt szétvágni a kezemet, másrészt a kártyák hátlapját baszogtatni, hogy be tudjam csavarni stbstb. Láttam már elég szar dzsunka házat amitől elment a kedvem ezektől. De természetesen meg lehet érteni a te álláspontodat is, van választék bőven, de nem kell elítélni azt sem aki minőségi alkatrészekből akar magának gépet építeni.
Sajnos eddig ez volt, nem régóta lehet igényes házakat kapni nálunk mert egyszerűen nem gondolták, hogy van rá igény, vehettük a gagyi házakat mégggyagyibb tápokkal évekig. Én nagyon örülök, hogy végre a hazai hw árusok rájöttek, hogy erre is van igény. Már akinek. Akinek meg nincs az ne ágáljon ellene, hanem vegye azt amit eddig.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.