Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Japánok venni fogják, mint a cukrot az tuti. Esetleg még koreában. :D

Ha a bolygó többi részén is, akkor viszont tényleg megérett az emberiség a pusztulásra... ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) BlackPriest


BlackPriest
őstag

mint egy falat kenyér. már a mezei kapacitív kesztyűt sem értettem, ha olyan rohadt hideg van, hogy kesztyű kell, nem akarom a telefonom nyomkodni. ha nagyritkán mégis fogadnék a hidegben egy hívást, max felveszem az orrommal...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4) nakos1212


nakos1212
senior tag

Én veszek egyet, Ez egy instabuy termék.

(#5) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Nekem sima 500ft-os kesztyűben is működik, igaz az ujjvégei már majdnem kilyukadtak.

[ Szerkesztve ]

(#6) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kell kell kell! ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7) Sicilian


Sicilian
addikt

Nagyon komoly cucc ! :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#8) twollah1976 válasza BlackPriest (#3) üzenetére


twollah1976
őstag

Utana a taknyos kijelzot a fuledhez emeled es csodalkozol, hogy be van gyulladva a fuled.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) jamez


jamez
senior tag

lófarkas nincs?

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#10) BlackPriest válasza twollah1976 (#8) üzenetére


BlackPriest
őstag

már bocs, de ha az orrod hegye taknyos, undorító ember lehetsz...javaslom a zsebkendő használatának elsajátítását...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#11) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

*Állítsátok meg a világot. Ki akarok szállni.*

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#12) Mokó


Mokó
aktív tag

Azért a gifen jót nevettem :) mik vannak :D

(#13) nemlehet


nemlehet
őstag

Nem igazán értem mi a problémátok. Ez tök cuki. Akkor ilyen alapon a diesney hercegnős táskák és hello kittis kislány pólók miatt is megérett a világ a pusztulásra?

Az én barátnőm marhára örülne ennek, mert imádja a macskákat és már amúgy is kapacitív kesztyát használ. Sajnos a buszokon nem mindig van fűtés.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#14) pilóta válasza nemlehet (#13) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor ilyen alapon a diesney hercegnős táskák és hello kittis kislány pólók miatt is megérett a világ a pusztulásra?

Pontos és helytálló a megfigyelésed. ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#15) Sn00k


Sn00k
veterán

Ez mar nagyon beteg , na de ugye a Japoktol , semmi nem meglepo. Kezdve az uveglapon kersztuli csokolozassal...:)

3njoy the Lif3

(#16) cozmo válasza pilóta (#14) üzenetére


cozmo
őstag

+1

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#17) twollah1976 válasza BlackPriest (#10) üzenetére


twollah1976
őstag

Hidegben folyik az orrom és képzeld törlöm.
Ettől függeltenül nem érinteném az orrom a kijelzőhöz, pláne utána a fülemhez.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) davidsone


davidsone
addikt

de sz*r ;] ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#19) BlackPriest válasza twollah1976 (#17) üzenetére


BlackPriest
őstag

hát, nem tudom elképzelni, hogy az orrod hegye hogy lehet taknyos. de ha mégis annak érzed, max kihagysz egy hívást... amúgy meg nem a fülednél veszed fel a telefont, de jogos, járj cicás kesztyűben, abba legalább az orrod is beletörölheted...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#20) -Skylake- válasza BlackPriest (#3) üzenetére


-Skylake-
addikt

Te csak nyaron telefonalsz akkor ? extremefacepalm ez a komment kicsit....

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#21) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Az első reakcióm az egy erős szemöldök felhúzás volt... :))
Váljék egészségére annak, akinek ilyenre szüksége van :D
De azért az a gif tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#22) Jeanne d'Arc

Most fel kell mosni. ;) :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#23) Sanchez638 válasza -Skylake- (#20) üzenetére


Sanchez638
addikt

Télen én is inkább mellőzöm a tapicskolását, bár az én nokiámnak még nincs ilyen nem érzékel baja. :D Azt ha benyomod, működik :D

Bár nyugodtan lehet használni ilyet, majd eggyel több alkalmam lesz, felrúgni titeket, ha nem figyelitek, hogy más is van mellettetek...

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#24) kátú válasza twollah1976 (#17) üzenetére


kátú
őstag

Akkor ne fogd meg egyik férfi barátod telefonját se, legalábbis ha a barátaidnak van fantáziája

It still works!

(#25) Habugi


Habugi
addikt

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#26) tailor74


tailor74
őstag

Lóf**zos nincs belőle? :U Ez már megint milyen semmire kellő cucc?

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#27) Dhampir


Dhampir
félisten

Szellemes és aranyos. :)

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

Az utolsó gif kinyírt teljesen. :D

(#29) elefant válasza hemaka (#28) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

engem is az győzött meg

(#30) BlackPriest válasza -Skylake- (#20) üzenetére


BlackPriest
őstag

nem tudom ilyet hol írtam. azt írtam, hogy amikor olyan hideg van, hogy kesztyű kell, ki fogom bírni a pofám jártatása nélkül egy meleg helyig. szóval megkímélheted magad a pofánvágásodtól :R

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#31) MK VII


MK VII
veterán

Hmmm..
Egyáltalán nem hordok kesztyűt télen.. Ezt akkor nem nekem találták ki ugye? :U

(#13) nemlehet
"Ez tök cuki" kijelentésedre már majdnem írni akartam valamit, de láttam ,hogy van barátnőd..
Látom Te sem menekültél meg cukkermukker hatástól.. A legrosszabb amit egy nő tehet a férfival.. Bár, ha egy férfit odáig lehet hülyíteni, hogy ki ejti a száján a cuki szót vagy leírja akkor ott nem csak a nőben van a hiba.. :)
Mondjuk nem tehetsz róla.. Az egész világ kezd nem normális lenni.. Teljesen megfordul a nő és férfi szerep lassan..
Azt is el tudom képzelni, hogy az evolúció odáig jut, ha addig ki nem halunk, hogy a férfi fog gyereket szülni...

"Akkor ilyen alapon a diesney hercegnős táskák és hello kittis kislány pólók miatt is megérett a világ a pusztulásra?" Feltétlenül...

"(#11) Acélfarkas"
Ha lesz megálló szólj leszállok én is.. Ennél rosszabb már nem lehet..

(#32) Dealer95 válasza MK VII (#31) üzenetére


Dealer95
őstag

"Ez tök cuki" kijelentésedre már majdnem írni akartam valamit, de láttam ,hogy van barátnőd..
Látom Te sem menekültél meg cukkermukker hatástól.. A legrosszabb amit egy nő tehet a férfival.. Bár, ha egy férfit odáig lehet hülyíteni, hogy ki ejti a száján a cuki szót vagy leírja akkor ott nem csak a nőben van a hiba..

Erre inkább nem írok semmit, mert bannolnának 1 évre.
Az ilyen nézőpontú emberektől mentsen meg a sors...

----------------------------------------

De ettől függetlenül ez a kesztyű elég badarság ennyi pénzért.
eBay stb helyeken: 2$ (600 Ft) egy pár kapacitív kesztyű.. akár cicás, akár sima.

(#33) DigitXT


DigitXT
félisten

Az senkinek nem jutott eszébe, ha a macska csóválja a farkát az már rég rossz?;]

(macska != kutya)

[ Szerkesztve ]

(#34) MK VII válasza Dealer95 (#32) üzenetére


MK VII
veterán

Na, mert miért?
Bocsánat, hogy bennem még van férfiasság és nem szivárvány színekben látom a világot..
Igaz az olyan emberekből mint én lesz egyre kevesebb ezen a földön és sajnos mi leszünk a kisebbség, de egyáltalán nem szégyenlem, hogy le írom.
Amúgy meg kívánom, hogy több ilyen emberrel találkozz mint én, mert akkor talán marad a földön olyan ember aki tudja még, hogy milyen egy férfi,..
Elárulom.. Nem cukizik; nem papucs; nem szégyell egy jót böfögni ebéd után; nem ugrik azonnal, ha az asszony fingik egyet; nem hord csőszárú farmert ami bevág a golyóinál és nem vesz fel hozzá félrefordított sildű sapkát ami alól kilóg a pinkre melírozott haja; Német juhász kutyát sétáltat minimum és nem egy utántöltős vakarcsot amit esténként feldug a töltőre, hogy a reggeli szarás időben a lépcsőn le tudja vinni a negyedikről a kutyát úgy, hogy az nem esik össze...

Vagy talán helyénvalónak gondolod ezeket a "férfias" dolgokat? :)
Ha igen akkor nincs miről beszélnünk, mert úgyis csak felhoznád az 21. századi metroszexuális, trendi, cuki érveidet..

[ Szerkesztve ]

(#35) SylverR válasza MK VII (#34) üzenetére


SylverR
senior tag

Gyönyörű ez a torzítás.
Mert valaki használja a cuki szót, és imádja az aranyos kis sketch-eket, és esetleg vesz is valamit ilyen mintával, akkor már automatikusan rózsaszín a haja. Rémisztő. :(

Nem!

(#36) MK VII válasza SylverR (#35) üzenetére


MK VII
veterán

A példáimat nem a PH! tagra értettem.. Te vontál egyenlőség jelet közte..

Én neki nem ezt írtam..

[ Szerkesztve ]

(#37) BlackPriest válasza DigitXT (#33) üzenetére


BlackPriest
őstag

Pedig a macska is szokta, csak epp olyankor ideges, vagy vadaszik :)

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#38) SylverR válasza MK VII (#36) üzenetére


SylverR
senior tag

Tök mindegy hogyan finomítod a mondadódat. Ez egy eléggé erős utalás volt.

Mellesleg az ilyen "evolúciós" beszólásokat tessék meghagyni az index.hu-ra. ;)

Nem!

(#39) nemlehet válasza MK VII (#31) üzenetére


nemlehet
őstag

Nézd, lehet ezt te nem hiszed el, de én vagyok annyira férfias és magabiztos, hogy ezt ne kelljen úton útfélen bizonygatnom. Ha neked abban nyilvánul meg a férfiasságod, hogy nem mondod, hogy cuki illetve leszólsz mindenkit aki nem csak sört vedel és fingik hát lelked rajta.

De hogy jobban szörnyülködhess én bizony a gyümölcsös sört is szeretem, a steaket is közepesen átsütve eszem, fűszeresen és bizony rühellem a focit.

Szerintem akik ilyen sarkallatos kijelentéseket tesznek mint te azok valamit kompenzálni akarnak. Amúgy mielőtt burkoltan leb*zizol hívj meg egy sörre legalább.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#40) MK VII válasza nemlehet (#39) üzenetére


MK VII
veterán

Beülhetünk sörözni szívesen meghívlak csak egyeztessünk..
Biztos vagyok benne, hogy lesz közös téma.. Utálom a focit! :)

(#41) DigitXT válasza BlackPriest (#37) üzenetére


DigitXT
félisten

Pont erre céloztam. A farkát csóváló macska nem feltétlen "cuki".:))

(#42) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Hát az a gif nagyon jó :)) :DDD

#31 Imádom az aranyos és cuki dolgokat, és férfi vagyok. Vannak emberek akik engem is cukinak tartanak. Szerintem holnap szülni fogok mert ettől már nőnek érzem magam :D

[ Szerkesztve ]

(#43) blueMerle


blueMerle
veterán

Mivel japánokról van szó, nem lenne meglepő ennek a kesztyűnek a 18+ változata, ahol nem a cica farkát csóválja a jóember az ujjával :DDD

Tudom, tudom... csúnya blueMerle, rossz blueMerle

(#44) jerry311


jerry311
nagyúr

Ezt nem a Kiskegyed online-re akarta posztolni a kedves cikkíró? :DDD

(#45) sirály12


sirály12
őstag

Most akkor ne mondjam, hogy cuki? ;]

[ Szerkesztve ]

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#46) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Xperia-kesztyűs mód. És a 200 forintos kesztyűvel is menni fog a dolog.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#47) Hiftu


Hiftu
senior tag

Úgy látom létezik olyan hír, amiért már a hírhozót is meg lehet büntetni.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#48) kromatika


kromatika
veterán

Korszak alkotó termék. :W

(#49) csecso22


csecso22
tag

Jaj istenem,mit vártok a Japánoktól? :U

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.