Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én nemrég megtanultam :D, ha rovidezek, akkor hidratálas. Két tömény után egy pohár víz.

Ha így csinálom másnap semmi bajom.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

"csak otthon nem igazán szoktunk rövideket inni"

"nincs rá lezsóidő"

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Soha nem értettem ezt a közös mosógép dolgot,gondoltam max csajozni jó (filmek alapján) nem vagyok kényes
de nem szeretnék más gatyája után az enyémet mosni :D Jól jött ez a kis felvilágosítás. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Konflikt válasza pusszycat (#3) üzenetére


Konflikt
addikt

pedig hotelekben igy megy. kulon ezekbe a gepekbe gyartott mosoport is vehetsz automatabol, pl a falon be kell tolni 3 db negyeddollarost egy fem sinen egyszerre.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5) kcsa


kcsa
veterán

Johnny Shih mindig, minden cikkben ikonikus. Remélem van egy szobrotok róla :U

(#6) Bog válasza kcsa (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Lehet, hogy egyszer már emblematikus is volt :D
Továbbmegyek, tényleg, itt.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) kcsa válasza Bog (#6) üzenetére


kcsa
veterán

Lemaradt a vigyorgós smiley is a hozzászólásomból. Csak már szemet szúrt :D

(#8) lexter00


lexter00
őstag

Azért von olyan sok mosoda Amerikában mert a családok többsége vándorol egyik városból a másikba a jobb munka/megélhetés miatt és nekik ez külön nyűg hogy még cipeljék magukkal a mosó/száritó gépet.

(#9) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ken Hongot cserkésszétek be, jó interjúalany szokott lenni. Sztem már ismer téged, nem hiszem, hogy elhajtana. Kíváncsi lennék egy G5-V20 magyarázatra(G5 után hogyan tovább, V20 és európa), LG jövő, mert hát a lenovo már virított vmi újat hajlított kijelzővel. Remélem sikerül.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#10) Bog válasza Quqesz (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igazából Kennel általában az MWC-n szoktunk ütközni, ott jönnek ki a telefonos cuccok és ott jut több ideje neki is a mobilos újságírókra. De a kérdések jók, mi is ilyesmikre gondoltunk, a CES-en viszont tényleg sokkal nehezebb megoldani a találkozót.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) babosmiki válasza Bog (#10) üzenetére


babosmiki
addikt

Pedig tényleg jó lenne pár infó tőle, mert nem értem az LG-t mostanában..

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#12) Bog válasza babosmiki (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

(Lehet, hogy ő sem)
Az LG-nél teljesen átszervezték 2016-ban a mobilos szekciót, ami miatt elég kusza volt az évük, de égre-földre esküdöztek, hogy 2017-ben feltámadnak. Mondjuk most pont lenne esélyük, Note7 kuka, az S8 pedig késik, szóval egy jól ütemezett és jól eltalált G6-tal vissza lehetne jönni a köztudatba.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) babosmiki válasza Bog (#12) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát ez az.. Azért én bízom bennük, mert a V10-et kimondottan szerettem..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#14) slimshady válasza pusszycat (#3) üzenetére


slimshady
senior tag

Elég nagy divat itt Ázsiában is.

üdv.: SlimShady

(#15) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Sose értem miért pörögnek be ennyire az amerikaiak Magyarországra, nekem is volt már hasonló tapasztalatom. Persze jól esik, de az értelmét vagy okát nem fedeztem fel eddig :F

Finn the human

(#16) pusszycat válasza Matada2.3 (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Palvin Barbi,csodás magyar nők stb... ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) Matada2.3 válasza pusszycat (#16) üzenetére


Matada2.3
veterán

Haajjjajjj abból sok is van néha.. :U Pedig mennyi tudósunk és IT szakemberünk is van.. :P

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.