Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) osztraksajt


osztraksajt
őstag

2 éve nyáron júniusban voltam arra, az biztos hogy semmi pénzért nem ültem volna le az aszfaltra, de még ki sem szívesen szálltam a kocsiból, 2 héttel azután le is zárták a hőségre való tekintettel. Ki volt írva hogy kapcsoljuk ki a klímát, mert a motor túlhevülhet.

Egyébként tényleg monumentális, a horizont annyira messzire van miközben semmi nem töri meg, hogy szó szerint nehezen fogadja be a szem, különösen ha a teknő egy kicsit magasabbik széléről néz le rá.

Tényleg szürreális volt nézni a GPS-en ahogy a szintkijelzés mínuszban volt. :K

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Pedig esküszöm fizetnék a csillagfigyelős helyért. Még soha nem láttam azt az égboltot, amit a fényképeken mutatnak, hogy látszanak a csillagok, a tejút és a többi dolog.

(#3) errorcode06 válasza kcsa (#2) üzenetére


errorcode06
őstag

Ezt itthon is meg tudud tenni csak el kell menni vidékre, egy tanyára pl...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) Pityukaka


Pityukaka
tag

Most Almera vagy Altima?

(#5) kezo79


kezo79
csendes tag

Szerintem a kitrókátok inkább egy coyote. Magyarul prérifarkas. Vagy steppenwolf... :-)

(#6) Zolik


Zolik
senior tag

az a durva, hogy az amcsiknál még a sivatag közepén is jobb minőségű aszfalt van mint nálunk néhány főúton...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#7) lambda5


lambda5
tag

Azért, hogy egy ilyen helyen figyeljem meg a csillagokat én is fizetnék szó nélkül...
Sajnos hiába mész egy tanyára.. a páratartalom és a fényszennyezés miatt nem ugyanaz a látvány. :N

Az aszfaltról meg annyit: Technológiai fegyelem és karbantartás...ez hiányzik Mo.-n.. sajnos.

[ Szerkesztve ]

...Szürkék vagyunk. Félúton állunk a fény és az árnyék között!

(#8) saelin


saelin
veterán

Nem gondoltam volna, hogy a semmi is tud gyönyörű lenni... Pedig tud!

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) Csapoati válasza Pityukaka (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Altima, Almera tudtommal mar nincs is.
Amugy gyonyoru ez a hely, ha egyszer eljutok Las Vegasba (muszaj lesz, ez celkituzes), akkor tuti eljovok ide is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) szentkuti11 válasza Csapoati (#9) üzenetére


szentkuti11
addikt

Amerikában ráadásul sose volt, Pulsar néven árulták azt, amit mi Almeraként ismerünk.

[ Szerkesztve ]

(#11) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Még jó, hogy nem élt az a medve :D
Mit érne a MA Bog nélkül? :C

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#12) kcsa válasza errorcode06 (#3) üzenetére


kcsa
veterán

Az sajnos kevés. Európában sajnos kevés az a terület, ahol nincs erős fényszennyezés, itthon is a Zselic az egyetlen lehetőség, az sem tökéletes, de legalább van ;)

(#13) Csapoati válasza kcsa (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hortobagy? Talan a legnagyobb teruletu lakatlan videk idehaza.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) kcsa válasza Csapoati (#13) üzenetére


kcsa
veterán

Tavaszra kész lesz a motorom, tervezek olyat, hogy nyáron körbenézek többfelé ;) Csak sajnos idő kérdése az egész.

(#15) oriic válasza kcsa (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én mondjuk emlékszem rá, hogy pár éve mikor még vidéken laktam akkor nyugodt nyári éjszakákon simán láttam a tejút egy részét a kert hátsó részéből. :)

Live-Die-Respawn

(#16) gepardlacee


gepardlacee
tag

A környéken például a Fertő partján is lehet próbálkozni, a települések többségén már korszerű ledes fényforrások vannak, amik nem szórnak mindenfelé, csak oda ahova kell.

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#17) dpetibane válasza Zolik (#6) üzenetére


dpetibane
tag

De nem is sózzák az utakat :D

(#18) sBc válasza Csapoati (#9) üzenetére


sBc
aktív tag

(#19) wlandroid


wlandroid
tag

Az első képen melyik motoros Bog és melyik Bocha? ;]

(#20) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Mostmár nekem is célom egyszer eljutni ezekre a helyekre.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#21) errorcode06 válasza oriic (#15) üzenetére


errorcode06
őstag

Az a helyzet hogy én most is látom (kis falu ~500 fő, persze nem ilyen körülmények között), szóval az előbbi illetők nem tudom hogy hol nézhették ezt, de hogy nem tanyán/falu, stb, az fix...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#22) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem vagytok semmik :) De elmennék én is egyszer :)

Finn the human

(#23) oriic válasza errorcode06 (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát ilyet városban nem lehet látni a fényszennyezés miatt.

Live-Die-Respawn

(#24) furmint válasza kezo79 (#5) üzenetére


furmint
csendes tag

Igy van, "csupán" egy coyote-val futottatok össze.

(#25) Emtra


Emtra
tag

Tojást kellet volna sütni a motorháztetőn mint a filmekben :D

(#26) Valzor


Valzor
aktív tag

Köszi a beszámolót, tényleg nagyon állat ez a hely! :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#27) Bog válasza furmint (#24) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Valóban, át is írtam a szöveget.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.