Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

mindig is antivaxx konteót akartam olvasni egy razer hír kommentjeinél kösszsrácok

/s

(#102) edward2 válasza Lenry (#95) üzenetére


edward2
addikt

Alacsonyabb a halálozás mint itthon. Így a lezárásos taktika se jött be. Nálunk ráadásul EU-n belül kim-jong orbán határzár van szeptember óta.

(#103) wattafaka válasza Cathulhu (#58) üzenetére


wattafaka
senior tag

A nekem adott válaszod:
"Mert kozben meg mindenkit hulyenek nezel, aki akarja es kozben sirsz a korlatozott szemelyisegi jogaid miatt."
Nem egészen 3 órával később pedig ezt írod:
"Igen, kimerem jelenteni ha az orszag 85%-a oltasellenes, akkor bizony sajnos az a 85% hulye."

Csodálkoznék, ha ezek után még komolyan venne bárki, de te csak kapálózzál tovább az iskoláddal.

#100 Arkennys
A másik hülyének nézése csak 1 dolog. De manapság elterjedt az, amit én magamnak "érvfétisként" hívok. Ha leírod valamiről a véleményed, egyből 3-4 ember neked esik, hogy dehát hol vannak a tudományos tények/érvek. Szó szerint követelik. Saját érvelésük pedig ennek ellenére kimerül a válogatott szintű személyeskedésben, és persze mindeközben az iskolázottságodat és életkorodat feszegetik. :(
Ha azt mondanám véleményem szerint létezik Isten, akkor szerintem róla is fényképes bizonyítékot követelnének. Ha pedig nem tudok felmutatni természetesen hülye vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#104) Cathulhu válasza wattafaka (#103) üzenetére


Cathulhu
addikt

Meg jo, hogy konteosok velemenyere nem adok, plane olyanokera, akiknek az alapveto szovegertelmezessel is gondjai vannak.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#105) wattafaka válasza Cathulhu (#104) üzenetére


wattafaka
senior tag

Halál őszintén kérlek, sőt.. könyörgöm, hogy idézz szó szerint egyetlen összeesküvés elméletet a hozzászólásaimból. :D
És miután idéztél kérlek indokold is meg, miért tekinted annak, természetesen tudományos tényekkel alátámasztva, feltételezve, hogy mi, hülyék anélkül nem fogjuk érteni.

[ Szerkesztve ]

(#106) wattafaka


wattafaka
senior tag

A hozzászólásom egy részlete:
"Saját érvelésük pedig ennek ellenére kimerül a válogatott szintű személyeskedésben"
Amire a közvetlen válaszod:
"Meg jo, hogy konteosok velemenyere nem adok, plane olyanokera, akiknek az alapveto szovegertelmezessel is gondjai vannak."

És nem veszi észre, hogy csak az állításomat bizonyítja minden egyes kifakadásával :O
De abba ne hagyd, egy bizonyos szinten már kezdem élvezni.

[ Szerkesztve ]

(#107) edward2 válasza wattafaka (#103) üzenetére


edward2
addikt

tudományos tények/érvek azért is viccesek, mert maga Einstein is tévedett pár dologban.

Tehát itt mindenki véleménye iskolai végzettségtől függetlenül kb. ugyanannyit ér. Egy vélemény. A kötelezőt fújók azért érzik magukat erősebbnek, mert a média az ő véleményüket támogatja.

(#108) rulla válasza edward2 (#107) üzenetére


rulla
tag

Egyetértek azzal amit írtál, ugyanakkor az utolsó mondatodat az információáramlás folyamata és időrendje miatt fordítsuk meg: ("a kötelezőt fújók") támogatják a média (illetve az előbbivel egy irányba mozgó politikusok és különböző szagértők) véleményét.
Ennek miértjét is lehetne boncolgatni - személyeskedés nélkül - de ez már egy másik téma.

(#109) wattafaka válasza edward2 (#107) üzenetére


wattafaka
senior tag

Remélem azért érződött a szarkazmus :D

Amúgy érdekes bizonyos emberek gondolkodása.
Amit gazdájuk (jelen esetben Viktor) mond, legyen az bármilyen jogot sértő, gondolkodás nélkül önként azonnal megteszik. De nem is ez az érdekes, hanem hogy mindent, ami ennek logikalag minimálisan is ellentmond, egész egyszerűen nem vesznek róla tudomást. Mintha ott sem lenne.
Mint pl. hogy egy sebtében összetákolt vakcinának, amit egyelőre kevés ideig, kevés emberen teszteltek ne ajd isten, hosszútávon egészségre káros szövődményei lehetnek bizonyos esetekben. Szerintem ezt a változót semmiképp sem szabad figyelmen kívül hagyni a képletből. De ők rávágják élből, hogy összeesküvés elmélet, és le van tudva. Meg is szűnt létezni. A mellékhatás, mint fogalom egyenértékű lett a gyíkemberek létezésével. Ha kiejted, pszichiátriára visznek.
Nem tudom mi lehet ennek a hátterében, talán az önállóság, függetlenség hiányát gondolom, mint kiváltó ok. Illetve, hogy az emberek nem akarnak semmiért, főleg a saját döntéseikért felelősséget vállalni. Követem azt, amire utasítanak, aztán max majd a padon mellettem ülő nyugdíjasnak sírok, hogy a kormány hogy kibánt velem. Én persze nem tehetek semmiről, mosom kezeimet, ők mondták (megfenyegettek). Az iskolai végzettséggel vagdalózás is ezt erősíti. 2021 van, minden információ megtalálható az interneten. Szóval aki akarja tudja magát képezni. Vagy választhatja, hogy 4 éven keresztül azt csinálja, amit mondanak neki. Mondom ezt úgy, hogy én is lediplomáztam. De már bánom, hasznosabban is eltölthettem volna azt az időt. A mostani munkámhoz szükséges tudást iskola/tanfolyam nélkül szereztem meg.

[ Szerkesztve ]

(#110) Lenry válasza wattafaka (#109) üzenetére


Lenry
félisten

basszus, az egész életemet annyira pontosan leírtad, hogy épp csak anyukám születési neve maradt ki.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#111) wattafaka válasza Lenry (#110) üzenetére


wattafaka
senior tag

Meg sem említettelek, még csak nem is neked címeztem.
Sokat elmond, hogy kapásból magadra vetted :)

[ Szerkesztve ]

(#112) Lenry válasza wattafaka (#111) üzenetére


Lenry
félisten

ajj nem kell itt a jópofizás.
mégis ki a francnak címezted volna ebben a topikban, ha nem azoknak, akik a mielőbbi beoltás pártján állnak?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#113) vicze válasza wattafaka (#109) üzenetére


vicze
félisten

"Mint pl. hogy egy sebtében összetákolt vakcinának, amit egyelőre kevés ideig, kevés emberen teszteltek ne ajd isten, hosszútávon egészségre káros szövődményei lehetnek bizonyos esetekben."
Ezekre esetleg valami információval is szolgálnál, vagy csak vakon vagdalózás?

"2021 van, minden információ megtalálható az interneten."
Jól gondolom akkor hogy végigolvastad az összes vakcina működési elvét, hatékonyságát, a több 100ezer emberen(aka kevés) végzett tesztek klinikai eredményeit és állításaidat erre alapozva mondod? Remélem jól gondolom.

(#114) edward2 válasza vicze (#113) üzenetére


edward2
addikt

1. Csak el kell olvasni az mRNS vakcina wikijét. 30 év alatt azért nem került soha forgalomba, mert túl sok és nagyon súlyos mellékhatások voltak a tesztek alatt.
2. Most pár hónap után nyilván nincs azonnali mellékhatás. Oké. (kivéve, hogy Norvégia 27 esetben, Németország 10 esetben vizsgál halálozást, Izraelben arcbénulás) Miért kaptak védelmet 5 évre a vakcina gyártók?
3. Paraszti logika: az mRNS vakcina a testemet egy idegen fehérje előállítására ösztönzi amit a saját immunrendszerem legyőz aztán elméletben ez elmúlik. Innen már csak egy lépés, hogy valami beakadjon és a testem később is valami idegen fehérjét termeljen vagy úgy változzon meg, hogy valamilyen autoimmun betegség kialakuljon. (például érdemes elolvasni az 1976os swine flu vakcina ügyet. Ott például GBS esetei nőttek utána)
4. A covid nem is HCID az angol kormány szerint miközben le van zárva az ország: [link] érdemes elolvasni mi a HCID definíciója.... Miközben pont ezzel riogatnak minden nap.

(#115) wattafaka válasza vicze (#113) üzenetére


wattafaka
senior tag

"Ezekre esetleg valami információval is szolgálnál, vagy csak vakon vagdalózás?"
Mint pl. hogy egy sebtében összetákolt vakcinának, amit egyelőre kevés ideig, kevés emberen teszteltek ne ajd isten, hosszútávon egészségre káros szövődményei lehetnek bizonyos esetekben.
Szövegértés. Ha azt mondod, az oltásoknak nincsenek mellékhatásaik, eret vágok magamon :D
Descartes-i kételkedéssel élve: amíg nincs bizonyíték a hosszútávú biztonságra, addig én nem tekintem annak.

És felesleges volna elolvasnom, erre vagytok ti.
Egyébként nem értem, miért küzdötök ennyire az életemért. Beoltatjátok magatokat, biztonságban vagytok. End of story. Mit számít nektek, hogy én mit csinálok? Ha beoltatom magam is meg tudnálak fertőzni.

(#116) wattafaka válasza vicze (#113) üzenetére


wattafaka
senior tag

Ez a te hozzászólásod 15-én:
Hiába mutatod egy vakcina 6hónapos tesztelésen ment keresztül több 10ezer emberrel és ezután lettek hatósági engedélyezéseknek alávetve, a Facebook anyuka jobban tudja. A dezinformáció és a mennyisége félelmetesen hatásos.
Ez pedig ma:
Jól gondolom akkor hogy végigolvastad az összes vakcina működési elvét, hatékonyságát, a több 100ezer emberen(aka kevés) végzett tesztek klinikai eredményeit és állításaidat erre alapozva mondod?

Érdekes ütemben gyarapodnak a számok :)

(#117) wjbhbdux válasza wattafaka (#115) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Vannak forgalomban nálunk is olyan gyógyszerek, amiknek mellékhatása a halál mégis beszedi akinek szüksége van rá. Ne legyél önző fürdőskurva és szúrasd a popódba az oltást, a szakemberek ugyanazon testülete engedélyezte mint bármi más gyógyszert. Ha nem bízol Európa legképzettebb orvosaiban akkor miben hiszel?

/s

(#118) wattafaka válasza wjbhbdux (#117) üzenetére


wattafaka
senior tag

Akinek szüksége van rá, ahogy mondod. Eddig is elvoltam nélküle. Azt a +3 tüsszentést valahogy kibírom, ha elkapom. Vagy ha azt mondanám, hogy volt már pozitív tesztem, akkor különösen mit aggódjak rajta?
Ja gondolom jön nemsokára a mutálódott hiperkorona, és mindmeghalunk. És még mi gyártunk konteókat.

"Ne legyél önző fürdőskurva"
Mikor fogjátok már fel végre, hogy nem a fertőzőképességet szünteti meg az oltás? Mitha az ember a falnak beszélne :O

[ Szerkesztve ]

(#119) Lenry válasza wattafaka (#118) üzenetére


Lenry
félisten

Mikor fogjátok már fel végre, hogy nem a fertőzőképességet szünteti meg az oltás?

tudjuk, csak ha mindenki be lesz oltva, akkor nem lesz aki lefertőzzön pl téged se. és akkor a vírus kipusztul a picsába, így meg majd a haverjaiddal ping-pongozzátok egymás közt az egyre erősödő mutációit. nagyon jó lesz.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#120) wattafaka válasza Lenry (#119) üzenetére


wattafaka
senior tag

"egyre erősödő mutációit."

Épp, hogy csak kimondtam, már itt is van. A mellékhatás, mint fogalom összeesküvés elmélet, de a mutálódott uránt reggeliző godzillavírus az jöhet. :R
Én azt hiszem kiszórakoztam magam ezen a ponton, szóval további szép napot és jó egészséget!

(#121) Lenry válasza wattafaka (#120) üzenetére


Lenry
félisten

és akkor ezzel le is söpörted mint érvet, vagy mi?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#122) wattafaka válasza Lenry (#121) üzenetére


wattafaka
senior tag

edward2 megválaszolta helyettem. #114
Valahogy ő mintha láthatatlan lenne számotokra :D
Érveket követeltek folyamat, de mikor kaptok akkor csont nélkül ignoráljátok az egész hozzászólást. Ahogy eddig érdekes módon egyikőtök sem reagált arra sem, hogy miért nem vállal garanciát egyik cég sem a termékére? Ha saját maguk nem bíznak benne, mi miért? :C

[ Szerkesztve ]

(#123) Lenry válasza wattafaka (#122) üzenetére


Lenry
félisten

azért nem írtunk rá, mert nem tudjuk.
tudom nehéz számodra elképzelni, de ilyen van.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#124) vicze válasza edward2 (#114) üzenetére


vicze
félisten

Köszönöm, hogy tényeket hozol fel. :R

1. Igazad van. DE nem 1db vakcina van és nem ugyan úgy működnek, azt el tudom fogadni, hogy egyeseket valaki okkal elutasít, mint a te példád, de mindet élből az nem tudom.
Személy szerint a kevésbé hatékon de konvencionálisabb Oxfordi vakcinára szavazok.

2. Azért tegyük hozzá, hogy több milliónyi beadott dózis esetében történt. Nyilván valóan borzasztó sajnálatosak az esetek és mindenképp ki kell vizsgálni. Lehet sajnos nem észlelt pre condition-től kezdve sok oka a halálozásnak. Azt se tudjuk, hogy az adott esetek melyik vakcina esetében történtek, mivel mindenhol különbözőek vannak engedélyezve.
Nyilván tisztában vagy vele, hogy jelenleg a gazdaságra gyakorolt hatás kb. mindent felülír. 2millió halottnál járunk 100millió fertőzéssel, elég könnyen belátható hogy nem lehet csak nézni semmit téve.

3. A tested a vírus egy fehérjét termeli amire kialakul az immun reakció vírus nélkül. Legjobb tudomásom szerint ezek termelés megszűnik viszonylag gyorsan, így hosszútávon nem termeli, így ha probléma van, az napokon belül jelentkeznie kéne lásd 2-es pontod. Sőt a vakcina hatása is viszonylag rövid és meg kell ismételni bizonyos időközönként, hogy az influenza vírus koktél esetében is teszik évente.

4. Sajnos a UK-ben a besorolásnak van politikai háttere. :( A sokkal kevésbé fertőző de jóval halálosabb MERS pl oda van sorolva...

[ Szerkesztve ]

(#125) wattafaka válasza Lenry (#123) üzenetére


wattafaka
senior tag

Ettől függetlenül változatlan habitussal nyomatjátok a propagandát.
Vagy nem tudjuk = nem érdekel = nem létezik? Ez mondjuk tökéletesen beleillene az eddigi képbe.
Itt már egyértelművé vált, hogy igazából írhatok én, vagy bárki bármit. Mindenesetre dícséretes a kitartásod, ezt értékelem ;)

(#126) Lenry válasza wattafaka (#125) üzenetére


Lenry
félisten

Itt már egyértelművé vált, hogy igazából írhatok én, vagy bárki bármit.

jjjjaaa, mert te pl a kompromisszumkészség élő szobraként tündököltél itt, ugye... ne légy álszent

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#127) rii válasza Cathulhu (#76) üzenetére


rii
nagyúr

" .... Nagy szavakat hasznalsz, megkerdezhetem mi a vegzettseged? ... "
.-D

mér' ...
bill gétsznek mi a végzettsége?
XD
aki be akar oltatni 8 milliárd embert

amúgy meg az nem tünt fel nektek, hogy itt egy globálisan az emberiséget fenyegető járvány
és az emberiség nem globálisan, összefogva lép fel, hanem ilyen meg olyan meg amolyan meg a másik és a negyedik meg az ötödik ... ahelyett, hogy összefognánk

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.