Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parson


Parson
addikt

Az is kiderült, hogy az említett televíziók (a régebbiek egy frissítés révén) támogatni fogják az AirPlay 2 technológia használatát.

Ez azért üdvözlendö dolog. Kérdés csak, hogy pontosan mely régebbi tipusokat érinti majd ez a frissitési lehetöség.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#2) Kasza08 válasza Parson (#1) üzenetére


Kasza08
őstag

És hogy ez mennyire fog simulékonyan működni. Lehet, hogy innentől kezdve nem lesz szükségem az Apple TV-re? :U

(#3) Norb79 válasza Parson (#1) üzenetére


Norb79
őstag

A cikk eleje alapján a 2018as modelleket kell régebbiek alatt érteni.

(#4) Parson válasza Norb79 (#3) üzenetére


Parson
addikt

A cikkben 2 dologrol van szó. Amire te gondolsz, az az iTunes. Amit én irtam, az az Airplay 2. És ott egyértelmü, hogy az emlitett TV-ken (vállalat idei és tavalyi okostévéin közvetlenül) kivül a régebbiek is szóba jönnek (a régebbiek egy frissítés révén) - ha a cikk megfogalmazása helyénvaló.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#5) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

A késöbbiekben így kérdéses lesz az Apple TV létjogosultsága?

(#6) anulu válasza pauliboy23 (#5) üzenetére


anulu
félisten

nálam marad. pl a Samsung TV-s Plex nem tudja rendesen nálam az 5.1-et, Apple TV-vel tökéletes. Illetve nem gondolom, hogy egy pénznyomdát csak úgy dobna az Apple.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) pauliboy23 válasza anulu (#6) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Nálam is biztos marad, csak jó lenne, ha megoldanák, hogy a megvásárolt filmeket pl, le lehessen tölteni offline nézésre.

[ Szerkesztve ]

(#8) nofi


nofi
őstag

Ugyanitt az LG és a Sony is integrálja az AirPlay és HomeKit funkciókat az idei modelljeikbe.

Xbox GT: nozsolt

(#9) Zanik


Zanik
addikt

Már csak az kéne, hogy lenne rá 4K tartalom DTS hanggal (Atmos-t már el se várom!). FullHD + DD5.1 amit eddig találtam a magyar oldalon.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#10) anulu válasza Zanik (#9) üzenetére


anulu
félisten

mmint Apple TV-re? nem tudom, hogy a magyar iTunes acc-al mi és milyen minőségben érhető el, de US-el teljesen korrekt filmek vannak.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Samott válasza anulu (#10) üzenetére


Samott
addikt

A nagy penz nem a vasban hanem a szolgaltatasban van, az almanal kiszamoltak hogy mennyit buknak a kevesebb vason es ugy talaltak hogy kevesebbet mint amit a szolgaltatas hoz 3rd party eszkozokon.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#12) #95561216


#95561216
törölt tag

Itt az itunes alatt a podcasteket is kell érteni, azok is elérhetőek lesznek?

(#13) Silεncε válasza Parson (#4) üzenetére


Silεncε
őstag

"az is kiderült, hogy az említett televíziók" - tehát a tavalyiak meg ezután

(#14) Zanik válasza anulu (#10) üzenetére


Zanik
addikt

Disney és Marvel filmeket néztem, mivel azokat nem hozza be a magyar forgalmazó (Provideo) nagyfelbontásban, csak DVD-n!
Viszont az iTunes árazást kicsit sokallom a kép és hangminőséget is figyelembevéve.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#15) Alex91


Alex91
félisten

Apple has now shared a list of AirPlay 2–enabled TVs announced to date:
LG OLED (2019)
LG NanoCell SM9X series (2019)
LG NanoCell SM8X series (2019)
LG UHD UM7X series (2019)
Samsung QLED Series (2019 and 2018)
Samsung 8 Series (2019 and 2018)
Samsung 7 Series (2019 and 2018)
Samsung 6 Series (2019 and 2018)
Samsung 5 Series (2019 and 2018)
Samsung 4 Series (2019 and 2018)
Sony Z9G Series (2019)
Sony A9G Series (2019)
Sony X950G Series (2019)
Sony X850G Series (2019 85", 75", 65" and 55" models)
Vizio P-Series Quantum (2019 and 2018)
Vizio P-Series (2019, 2018 and 2017)
Vizio M-Series (2019, 2018 and 2017)
Vizio E-Series (2019, 2018 and 2017)
Vizio D-series (2019, 2018 and 2017)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16) Parson válasza Silεncε (#13) üzenetére


Parson
addikt

Amit irsz, az alapján valóban ez lenne a logikus, de elfelejted, hogy van utána egy zárójelben megemlitett rész is: (a régebbiek egy frissítés révén), ami bizony azt engedi sejtetni, mitöbb konkrétan jelenteni, hogy az emlitett készülékeknél régebbiekre vonatkozik a frissitési lehetöséggel adott kompatibilitás. Komolyan ennyire nehéz értelmezni? :F Ha ennek ellenére a régebbiek nem update-elhetöek, akkor viszont a cikkben van a hiba... Szerintem ezen fölösleges tovább rugozni, lesz, ahogy lesz.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#17) Alex91 válasza Parson (#16) üzenetére


Alex91
félisten

Az emlitett televiziok, vagyis az ide i es a tavalyi, amelyek kozul az idei mar ezzel jon ki, mig a tavalyiak szoftver frissites altal. Szerintem teljesen egyertelmu, hogy mit akart irni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#18) Parson válasza Alex91 (#17) üzenetére


Parson
addikt

Oké, egyetértek azzal, hogy igy is lehet érteni, de szerintem a megfogalmazásban érthetö úgy is, ahogy az elsö hsz-ban is van... Félreérthetöen fogalmazott a cikkiró. Sebaj.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#19) tibaimp


tibaimp
nagyúr

És ilyenkor a peres üggyel mi van? Vagy azzal más részleg foglalkozik és kész! Végül is...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) hunluki válasza tibaimp (#19) üzenetére


hunluki
senior tag

A pereskedés reklám mindkét félnek, ha kevés a hír róluk akkor kitalálnak valami random indokot amivel rivaldafénybe kerülnek és a fanok egymásnak eshetnek.

A valóságban igencsak pacsiban lévő üzleti partnerek, pl most hogy gázul megy az iphone ezért szív a samu is mert kevesebb chipet/ramot tud eladni, márpedig a bevétele nagy része ebből van.

(#21) anulu


anulu
félisten

elolvastam több hírt is, de valami nem világos. akkor most az iTunes-szal az ottani appok is fognak futni valami wrapperen keresztül a TV-n?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.