Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Címről egyből ez jutott az eszembe. :DDD

Amúgy tetszik. :C

Live-Die-Respawn

(#2) csorbajeno


csorbajeno
veterán

Kíváncsi vagyok az árára és jó lenne élőben is látni, hogy hogy néz ki.

(#3) kovacs65


kovacs65
senior tag

Még az 1-est sem jelentették meg. Már kb 1 éve figyelem, hátha rendelhető lesz.

[link]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#4) kokler146 válasza kovacs65 (#3) üzenetére


kokler146
tag

Szia íme https://www.emag.hu/matrix-powerwatch-x-toltest-nem-igenylo-okosora-fekete-pw05matrix/pd/DFQHQVBBM/ a jófogáson is van 52 ért vadi új

[ Szerkesztve ]

(#5) Phülöp válasza kovacs65 (#3) üzenetére


Phülöp
addikt

Tessék.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#6) joey04


joey04
titán

egész jó kis cucc, nem is hallottam az első szériáról. vagy csak nem emlékszem már. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Valahogy nem tudom elképzelni,h a GPS ne tudná csutkára meríteni.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) csorbajeno válasza pusszycat (#7) üzenetére


csorbajeno
veterán

De ez is olyan, mint a telefon, hogy használat közben állandóan töltöd. Én el tudom képzelni. :R

(#9) borbastomi válasza csorbajeno (#2) üzenetére


borbastomi
csendes tag

Indiegogo-s ár ér? [link]

(#10) kovacs65 válasza kokler146 (#4) üzenetére


kovacs65
senior tag

Akkor az Alza boltjában a figyelésre helyezés=0

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#11) csorbajeno válasza borbastomi (#9) üzenetére


csorbajeno
veterán

Kiindulásnak nem rossz. Tetszik az óra és a technológia is, de nem ennyire... :Y Nekem már annyi elég egy okos órától, ha a hívót és az üzenet küldőjét kijelezné.

(#12) -=RelakS=- válasza kovacs65 (#10) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Eleve Alza = 0.

Náluk pont láttam azt az ügyeskedést, hogy egy olyan magas árból engedtek fekete pénteken, amibe az adott mosógép sohasem került.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#13) #96302336 válasza -=RelakS=- (#12) üzenetére


#96302336
törölt tag

emag, alza egykutya. Kutyaütők

(#14) njnl


njnl
aktív tag

Külföldi facen nagyon savazzák a céget...

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#15) tomboy0013 válasza -=RelakS=- (#12) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem speciel jó tapasztalatom van az Alzával.

(#16) troviko


troviko
senior tag

Na ez már kezd érdekes lenni. A 200M WR az nagyon kellett szerintem, így már bírja a vízi sportokat is, illetve nekem még valami jó google keep jellegű progi kéne rá, meg egy naptár, és meg is venném.

https://www.oldtech.hu/

(#17) voyager4.4 válasza tomboy0013 (#15) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nekem is.

no fate but what we make

(#18) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Amelyik képen két óra van a jobb oldali számlapja az egy az egyben a xiaomi amazfit prototype számlap. Ez hogy lehet? Ez is xiaomi cég? Az nagyon jó lenne...:D

(#19) voyager4.4 válasza INGJOKE (#18) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Az az amazfit sratos. (képaláírás)

no fate but what we make

(#20) Bossyy válasza INGJOKE (#18) üzenetére


Bossyy
tag

Az ott egy sima Stratos (a képaláírás szerint is), szerintem csak a miheztartás miatt került a képre a szóban forgó készülék mellé.

(#21) Neck válasza troviko (#16) üzenetére


Neck
veterán

Ha sokat csapatod vízben (pl úszás), akkor nincs testhő, se napfény, nem merül le? :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#22) atike


atike
nagyúr

Ha tényleg tudni fogja a nem-lemerülést akkor királyság. Még jól is néz ki mellé... :)

(#23) Phülöp válasza Neck (#21) üzenetére


Phülöp
addikt

úszás közben is marad delta T
kivéve, ha neoprénre veszi fel az ember
vagy 37+ fokos a víz.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#24) rzf


rzf
csendes tag

Sajnos az első verziójával sok user elégedetlen. Meg a céggel is. Nem az lett, amit ígértek, nem akkorra, amikorra ígérték, support gyakorlatilag nincs, panaszra nem reagálnak, stb. Szóval inkább várjatok vele. Igazából én a cikk publikálásán is elgondolkodtam volna.... tényleg balhés a cég.

[ Szerkesztve ]

(#25) 7Heads Drago válasza rzf (#24) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És?
Jó ideje ez megy már pedig. Csak sokan nem hajlandóak észrevenni.
Blikkhardver

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26) Döglött Róka válasza troviko (#16) üzenetére


Döglött Róka
veterán

100m is bírja a vízi sportokat. 200 méter már búvár kategória:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#27) Semm1 válasza rzf (#24) üzenetére


Semm1
tag

Ez így nem teljesen igaz. Utána jártam, és valahogy kialakult egy olyan vásárlói réteg, aki azt várja el hogy minden frissítésnél tudjon valami komolyabb újítást felmutatni az óra, pedig amikor megrendelték hasonló státuszban(prototipus) az első verziót, mint amiben most a második van, max csak annyi ígéret volt, hogy próbálnak lépni a felhasználói igények felé.

Support is van, reklamációra is reagálnak 24 órán belül, tudom, mert mielőtt rendeltem volna egyet ebből ,kipróbáltam mintha lenne egy 1-esem. :D

(#28) youngboy


youngboy
senior tag

Sziasztok!

Ha valakinek van bármilyen tapasztalata, leírná?

Nagyon elgondolkodtam a kettesen. Akár még az előrendelésen is, de itteni topikokat olvasva eléggé lemondtam róla.

(#29) Semm1


Semm1
tag

Jelentem, az én órám megjött.
Első pár nap utáni tapasztalatok :
- Nem lesz gond a töltéssel, jó időben nagyon sokat érnek a kis solar panelek, ha meg sötét van vagy borongós az idő, arra ott a generátor és ilyenkor is hasznosító valamennyi fényt.
- GPS működik, de lassan talál jelet, 1-2 perc kell hozzá. Pontosnak tűnik.
- Pulzus és alvás mérés nekem órához képest jónak tűnik.
- Egyszerű óra, kevés beállítási lehetőség, ennek is egy része az appon keresztül működik. Bővül később, elvileg.
- Ami negatívum, hogy a háttérvilágításhoz 3 másodpercig kell nyomni a jobb alsó gombot, volt rajt lehetőség dupla koppintással ugyanezt megcsinálni, de ezt a legutolsó frissítéssel letiltották... Remélem vissza állítják majd.
- Az értesítések kezelése még nem működik jól, csak az látszik hogy ki küldte, milyen platformon és az üzenet első pár szava. Ígéret van rá hogy később többet lehet olvasni belőle, és lehet rá válaszolni pl rövid(előre beállított?) válasszal.
- Napfényben jól látszik a kijelző.

Így mindennel együtt tetszik, nem bántam meg. Persze Indiegogo áron. :)

(#30) Bec válasza Semm1 (#29) üzenetére


Bec
tag

Úgy látom elég halott ez a téma.. Én nem régen lettem PW 2 tulaj, a jelenlegi fw. V2.8.4r1
Valakinek van még rajtam kívül kis hazánkban? :B
Pl.: Semm1 használod még,működik,tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.