Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Repülőgép üzemmód gomb van rajta? :DD

***

(#2) axioma


axioma
veterán

Tetszetos. De gondolom egy ablakuveg szemuveg. Az uveget hasznalja a technologia (specko), vagy a keretbe belerakathato a usernek megfelelo dioptria?
Okosora nagysagrendu infonak tunik, csak kenyelmesebben (jo, a pebblemnel sokkal tobb).
Ja es majd ha megveheto aron lesz:) Azert nagy fegyverteny lenne, ha Veletech-re szereznetek egyet kolcsonbe probalgatni...

(#3) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Mindenképpen érdekes, de Nekem nem kellene.
Nekem pl a munkahelyen munkavédelmi szemüveg kell, az is zavar szóval ha még a látómezőmbe belekerül ezaz, tuti megőrülnék. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#4) arn


arn
félisten

Bizonyos munkaknal nagy dolog... illetve van ennek vmi sztenderd platformja az infok megjelenitesehez? Pl egy sima pdfet megjeleniteni szereleskor, vagy hasonlo. Siman elfogadnam otthonra is, persze joval olcsobban. AR szemuvegkent pl ha mutatna mit hova kell tenni es hogyan... 1000 lehetoseg van ebben munkaeszkozkent.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) arn válasza kiezTe90 (#3) üzenetére


arn
félisten

Egy orvosnak operacio kozben nagyon hasznos tud lenni...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó kérdés, hogy dioptriás kivitelben is meg tudják e oldani. Sokkal életképesebbnek tűnik mint a Google glass, de a kamera szerintem itt is problémákat fog okozni. Egy csomó helyről ki lesz tiltva.

(#7) rep3at


rep3at
őstag

Nem tartom hülyeségnek, főleg ha lesz dioptriás változata is. Az okosórát is hülyeségnek tartották, mégis valamiért egyre többen veszik..

Forward thinking. كرر

(#8) vilmose33


vilmose33
őstag

Jó ,hogy újra élesztették a dolgot. Remélem lesz dioptriásban is.

A jövő most van

(#9) RSteve


RSteve
tag

"...telefon szárán levő értintésérzékeny felület..."

Vagy inkább a szemüveg szárán. :-)

(#10) mizoli válasza arn (#5) üzenetére


mizoli
addikt

És mit mutatna az orvosnak operáció közben? Hová kell tenni a szikét? :D

(#11) arn válasza mizoli (#10) üzenetére


arn
félisten

Mondjuk vmi komplikacio merult fel es uj info kell, pontos leirasat a folyamatnak, etc... ugy tudom, hogy epp ezen a teruleten fogadtak a legszivesebben a google szemuveget.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#12) b.kov válasza arn (#11) üzenetére


b.kov
senior tag

Személyes vélemény, de szerintem borzasztóan néz ki. :(
Persze érthetően vastag a szára, illetve a lencse körüli rész is, hiszen valamiben el kell férnie a cuccnak, de nekem nagyon komikus egyelőre.

(#13) Ricardo válasza b.kov (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

Mostanában megint divat a vastag "SZTK" keret.

(#14) etohun


etohun
aktív tag

Nagyon üdvözlöm, hogy újra elkezdtek foglalkozni a témával, de ennél a Google Glass is életképessebb volt, ezzel a kinézettel, bumfordisággal nemhiszem, hogy bárki hordaná

(#15) mrThomi


mrThomi
addikt

Dioptriaval aligha müködne. ugy torzulna a latomezö hohy csak na

Nothing Phone (2a)

(#16) jUUh


jUUh
addikt

Dioptria nélkül nem sok értelme van, ilyen árral meg pláne nem, szerintem.

Samsung Galaxy S23+

(#17) arn válasza jUUh (#16) üzenetére


arn
félisten

mar miert ne lenne... ez nem egy latasjavito szemuveg, akiknek jo a szeme, miert ne hasznalhatnak.. az ara, ahol ez nepszeru lesz, kerulhetne sokkal tobbe is, mert ugyis kifizetik ha jo.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#18) dutrás


dutrás
őstag

Kérdés az hogy a szemet mennyire viseli meg az állandó fókuszváltás használat közben.
Az ár az nagyon sok. Újabb rétegtermék.

P50 pro/P40 Lite

(#19) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Én mindíg is támogattam ezt az irányt, remélem a nagyobb gyártók is látnak benne fantáziát. Bár előtte le kéne tesztelni, hogy nem okoz semmi kárt a szemben/szemtengelyben.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#20) kiezTe90 válasza dutrás (#18) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nem vagyok annyira otthon ebbe a témába de "paraszti ésszel" belegondolva, szerintem megviseli. Bar azért gondolom nem azért van ez hogy napi 10-12 órát rajtad legyen.
Amúgy előre látom vezetés közbe ez mekkora problémákat fog okozni. Sok f*sz ígysem bírja ki hogy a lámpánál (meg menetközben) ne nyomkodja a telefont.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#21) dutrás válasza kiezTe90 (#20) üzenetére


dutrás
őstag

Jahhh...
Autóban, kerékpáro, járdán és gyalogosátkelőn a gyalogosok. Szörnyű mennyire a kezéhez van nőve a társadalomnak az okoseszközök garmadája.

P50 pro/P40 Lite

(#22) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A fejlesztés nagyon klassz, csak az ára húzós. Bízom benne pár éven belül ez a technológia is mindennapos, elérhető dolog lesz, remélhetőleg jóval alacsonyabb árakkal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.