Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) atikó válasza Ren Hoek (#50) üzenetére


atikó
őstag

én most is nyugodtan alszom, de semmit nem veszek amiben csamcsung van, az ultrabook-omban az m.2 ssd csamcsung volt de 2 napot üzemelt mire megjött a másik.

különböző aljas húzásai miatt utálom,

(#52) Ren Hoek válasza atikó (#51) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ez ott bukik, hogy rengeteg mindenben van Samsung alkatrész de nem is tudsz róla... lassan elkezdhetnél nekiállni szétszedni a telefonjaidat, TV-t, laptopot, háztartási gépet stb... :D

A lényeg, hogy a Samsung AMOLED kijelzői telefonokban egyre jobbak... Szóval reménykedjünk benne, hogy tartósságon is sikerült javítani.

(#53) atikó válasza Ren Hoek (#52) üzenetére


atikó
őstag

nyugi, bízom magamban, mint említettem csak az ultrabook-ban volt 2 napig másban nincs, csak a japánokban bízom! :)

(#54) AxBattler válasza atikó (#51) üzenetére


AxBattler
félisten

Érdekes. A legalapabb 840 Basic SSD-t használom immár 3-4 éve, de semmi hátrányát nem érzem. Mellényúltam volna?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#55) Ren Hoek válasza AxBattler (#54) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Hagyd... aki érzelmek alapján dönt márkákról, azt úgy sem tudod meggyőzni semmilyen érvvel :D

(#56) atikó válasza Ren Hoek (#55) üzenetére


atikó
őstag

nem érzelem, csak olyan márka nekem nem kell ami masikat direkt lerántja a mélybe htc vagy ellopja a tv-bőlna dolgokat és beleteszi a sajátba, az elmúlt kb.8 évben sokqt csinált ilyet és szerencsére sok tv kikellet vonnia az usa piacáról, és persze szinte mindig a japánoktól lopott! jó a marketingje és a memória gyártásában otthon van, de ennyi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.