Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sefan67


sefan67
aktív tag

Dejó hogy egy hónapja sincs meg a msi gtx970 G4 és már van új! :(((
Amilyen peches vagyok biztos sokkal jobb lesz.
Az MSI meg ne példálózzon ajándékokkal, az ajándék egérszőnyeget is sikerült lespórolni EU-ban :(

(#2) KaiotEch válasza sefan67 (#1) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ilyen ez, megveszel vmit eltelik 1 hónap és buktál 10eFt-ot. Ezért nem kell venni semmit. :P

(#3) letepem válasza sefan67 (#1) üzenetére


letepem
aktív tag

Ó Te jó ég!

Miért lenne rosszabb a Te 1 hónapja vásárolt 970-ed? Talán kevesebb modul aktív? Vagy éppen nem megy x mhzet csak 50-nel kevesebbet ?

[ Szerkesztve ]

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#4) Orionhilles


Orionhilles
senior tag

Örülök, hogy már kezd terjedni az USB 3.1, a kérdésem viszont: mennyi idő mire nem csak a felső kategória kiváltsága lesz? :U :C :K

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#5) rbertkrl válasza letepem (#3) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Nem, csak alapvetően kevesebbet ér ha kijön az új. Nem mindenki áll annyira jól, hogy ne érdekelje mennyit esett az értéke a vadi új kártyájának... És vegye a még újabbat. Ez tényleg rossz érzés, pláne ha relative nem olcsó kártyát veszel... Vagy telefont, vagy bármilyen hardvert. Amúgy, hogy ON is legyek, hihetetlen gyönyörű az X99A GAMING 9-es piros fekete lap! :K

[ Szerkesztve ]

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#6) 7time


7time
senior tag

Az MSI nagyon komoly cuccokat kezdett el gyártani, van egy MSI R9-270 VGA-m még terhelés alatt is a HDD hangosabb, igaz alapórajelen megy.

(#7) jocek91 válasza Orionhilles (#4) üzenetére


jocek91
aktív tag

Talán egy éve múlva... talán :DDD

(#8) FollowTheORI válasza rbertkrl (#5) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Rossz hobbit választott akkor... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9) Kiki18


Kiki18
őstag

Hű gyerekek,az a 970-es 100ME nagyon bejövős! :K

(#10) NKing válasza rbertkrl (#5) üzenetére


NKing
tag

Nyilván nem áll jól, aki 130k-t csak VGA-ra elkölt :DDD

(#11) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Ha abba a SLI edition lapba beleteszek 4 VGA-t vajon mi fog történni? Mennyivel lesz jobb a teljesítmény mondjuk egy 2 kártyás setuphoz képest?

(#12) imibogyo válasza Kiki18 (#9) üzenetére


imibogyo
veterán

És menne is a gépedhez. ;)

(#13) tomas51


tomas51
senior tag

Szép vga.
Nekem pl nem menne a gépembe a színe miatt így érdektelen a dolog.
Viszont akinek pl vagy egy Sniper alaplapja annak ez a vga szépen mutatna.

(#14) do3om válasza tomas51 (#13) üzenetére


do3om
addikt

Pirossal díszített alaplapok, zöld vga, fasza. :W

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#15) 7time válasza do3om (#14) üzenetére


7time
senior tag

Ezzel mi a gond, majd lesz piros is csak az az Nvidiának nem fog tetszeni. ;]

(#16) Kiki18 válasza imibogyo (#12) üzenetére


Kiki18
őstag

:P Igaz igaz,pont beleillene ha a kinézet lenne a lényeg. De a teljesítményének csak töredékét tudnám használni. :U

(#17) do3om válasza 7time (#15) üzenetére


do3om
addikt

Nem számít az NV az MSI pirosat szokott használni, ne számítsom már az hogy NV.
Az intel cpu dobozokon a kék dominál, akkor a fent lévő lapok AMD-k? Hiszen pirosak, mit szólni az intel. :W
Szóval ez hülyeség, A jubileumi vgan meg esz szaros NV logó sincs nagy tisztelet ez a gyártó felé, a színe akkor már még úgyse számítson már.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#18) letepem válasza rbertkrl (#5) üzenetére


letepem
aktív tag

Ha nem állok annyira jól nem egy 100+ forintba kerülő kártyát veszek :D Ezt a kommentedet többek között ezért nem fogadom el! Akinek nem teheti keg hogy top cuccokat vegyen orulni fog hogy miden jatszhat ajatekaival esokosabban beosztja a penzet es nem friss hardvert vesz hypeadóval...

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#19) babkukta válasza do3om (#17) üzenetére


babkukta
senior tag

Szerintem lesz.rja az nV a logot, ha veszik. Egyébként nekem se tetszik ez a szín. Olyan fura ez a zöld. Mármint nem magában a zöld a bajom, hanem ez az árnyalat.
Az alaplap meg.. gyönyörű :) Én is fekete-piros kombós gépet akarok majd összerakni. Ebben eddig az MSI a nyerő, meg van pár AsRock is

Üdvözlettel, Tibi

(#20) tomas51 válasza babkukta (#19) üzenetére


tomas51
senior tag


Pl egy MSI és Asrock Fatal1ty alaplap. :DDD

(#21) Olajka02 válasza 7time (#6) üzenetére


Olajka02
aktív tag

A komoly cuccokról csak annyit....
Egy R9 290 Gaming 4G-t már másodszorra cseréltetek.
Az elsőn kipurcantak a ventik, a másodikon, amit gariba kaptam meg olyanok voltak a hőfokok, hogy egyfolytában trotlingolt és kb egy másodperc alatt érte el a 95C-t terhelés alatt "jól működő" hűtővel.
(elvileg új kártyát kaptam cserébe, de mégsem, mert a hűtőjén, burkolatán lehetett látni, hogy már használták).
Most kíváncsi leszek, hogy kapok e tőlük végre egy normálisan működő kártyát, vagy sem.
Ennek tetejében az MSI alaplapom PCI-e csatlakozójáról letört a beakasztó pöcök, pedig mindig óvatosan pattintom mi a kártyát a helyéről, és most is azért kellet kiszednem, mert ugye a "cserélt" kártya miatt kellet ki-be pakolgatnom és tesztelnem a komponenseket (ezt lehet hogy nem is tudom gariztatni, mert "nem megfelelően használtam").

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a folytatása a sztorinak.

Mondjuk szerintem alap, hogy egy 80-90 ezres kártyát szó nélkül és azonnal cseréljenek egy újra, de majd meglátjuk...

(#22) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Kicserélték egy újra!!!
Így minden rendben.
Remélem ez a kártya már sokáig jól fog működni.

(#23) rbertkrl válasza NKing (#10) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Ez vicces, ugyanis... Kettő barátom is van akik nem állnak jól, de álmuk volt egy hasonló kaliberű gép. Mindketten majdnem hat (!) db évig gyűjtögettek a cuccra... Úgy, hogy mellette sikeresen felépítgették a saját kis otthonukat... Többek között egy ilyen konfigurációt sikerült beszerezni: i5 4670, GTX 770, asus rog lap és a satöbbi. Gondolom a raktározásról itt egyikőtök sem hallott. Mert szerintetek gépet csak 600000+-os fizetésből lehet venni... Hát ez nagy tévedés! Ráadásul nem a hobbiról van szó. Csak mindenki vágyik valamire ami kimagasló, van aki mindenből a legjobbat, van aki évekig dolgozik azért a legjobbért, de az neki hihetetlen nagy élmény akkor. Mikor 4 hónap után megtudja az ember, hogy feleannyiba kerül a gépe és évekig dolgozott érte.. (Ez mindennél így van amúgy majdnem, telefon, tablet, tv... ) akkor az egy picit csalódás. De nektek biztos szar lehet... Mert nem tudjátok mi az az érték, ha ilyen könnyen beszéltek. Sokan könnyen kicsengetik a 130at, de sokan évekig dolgoznak, hogy csodálhassák a dolgot legalább fél évig... :K :R

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#24) letepem válasza rbertkrl (#23) üzenetére


letepem
aktív tag

Én is gyűjtögetek/ gyűjtögettem és nagyon nem szeretném azt, hogy miután eljöttem a kasszától már bukjam a te/ő(k)/ esetedben a pénzem 40%-át! Így jobban megéri középkategóriában elevickélni és mindig az aktuális megtakarításból fejleszteni. Ez szerintem észszerűbb mint 6 évig gyűjtögetni valamire, ami 1-2 év múlva középkategória alja lesz!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.