Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robiii


robiii
tag

Sok-sok évvel ezelőtt azért volt nagy szám a mobiltelefon, mert örömünkre nem kellett magunkkal vinni 2-3-4 eszközt, a telefon ugyanis szépen lassan minden igényünket ellátott/ellát. Erre jönnek az okos kiegészítők, okos órák, hogy ismét oda jussunk, mint x éve, csak épp most ez is okos, és az is! :C Nem vagyok ellene, kell az újdonság, biztos eljön az idő, amikor már okos óráinkon nézzük meg, jött-e "face" üzenet okos telefonunkra. :D

iPhone 14 Pro Max, iOS 16.4.1

(#2) Bavid válasza robiii (#1) üzenetére


Bavid
senior tag

Épp azért okos órák jönnek, mert órát rengetegen hordanak most is okostelefon mellett is, az nem csak egy használati eszköz, hanem az öltözékhez illő kiegészítő is sok esetben, nem nagyobb teher viselni, mint mondjuk egy sapkát.

(#3) RaveForce válasza robiii (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

Nem vagyok ellene, kell az újdonság, biztos eljön az idő, amikor már okos óráinkon nézzük meg, jött-e "face" üzenet okos telefonunkra. :D

izé, ez az idő már eljött :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) palesz53


palesz53
senior tag

díjazom a fazon őszinteségét! :R
általában meg a nagy vakítás...
bár gondolom az értékesítő csapat ilyenkor fogja a fejét, mert ez az őszinteség egyeseket elgondolkodtat, és kivárásra bíztat a vásárlás helyett... :DDD

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5) sz.balazs.95 válasza palesz53 (#4) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

inkább, mint hogy csalódottan vigye vissza a sok ember az okoskülyüjér, mert ez vagy az nem tetszett benne, ami viszont a márka hirnevére lenne rossz hatással.

szerintem hosszútávon kifizetődő a hozzáállása. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#6) szebev válasza robiii (#1) üzenetére


szebev
senior tag

Sok-sok evvel ezelott a mobiltelefon azert kellett, hogy barmikor elerhetok legyunk . Most azert kell , mert mar internetet is hasznalni akarjuk es ezekkel a mobilokkal ki akarjak valtani a pc-t . Igy kapjuk meg a mobil pc-t , amivel mellesleg mar telefonalni is tudunk . Nem hiszem , hogy sok ido kell ahhoz , hogy kijojjon egy olyan mobil , amit csak ugy ra lehet csatlakoztatni egy klaviaturara es monitorra es ugy dolgozzunk . Azert kellenek az okos kiegeszitok , hogy az amugy is gyorsan merulo mobilok alapveto tudasat atvegyek . A mobilt meg pc-kent fogjuk hasznalni .
Szoval , szerintem nom rossz ez az irany ! Tollem johetnek az okos kiegeszitok .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#7) Steve1207


Steve1207
veterán

Az LG eléggé odatette magát, akku terén is, amit kifejlesztettek, meg most ezek is, hasznosak, ötletesek. A kiegészítőknek edzéseknél láttam mindig értelmét vagyis ilyen szemmel jó irányba megy (ez a füles is nagyon ötletes így).

A karperec dologgal van amúgy egy kis bökkenőm, nem mindenkihez illik. Legalábbis, ha én felvennék valami csilivili órát tuti kiröhögnének, hogy mit keres az a csuklómon, szóval a fentebbi megállapítás azért nem helytálló. Egy ilyen még talán el is menne, mivel szolid. Egy ébresztőóra rezgést azért belevághatnának, hogy felébredjek, akkor tuti az elsők között venném.

.

(#8) HawerKing


HawerKing
őstag

Az a karperec az nagyon tetszik nekem...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#9) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az okos kiegészítők ÓVATOS alkalmazása ellen nincs semmi kifogásom.

Az ellen van kifogásom, hogy a kiegészítők folyamatos válaszkényszerre, jelenlétre ösztönözzenek. Az adatmérgezés és depresszió növelés nagyon súlyosan rombolja a személyiséget.

Van értelme a egészség monitorozásának. De ezek után szerintem nem a kiegészítők jönnek, hanem a lakások. Majd a rendszer integráció lokálisan és globálisan. -› energia források jobb kihasználása...

Csamcsung "mindent tudó órája" szerintem felesleges, erőltetett. Pebble klassz. Egy valamit tudok... Engem ezek jelenleg k.vára hidegen hagynak.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) debrejo


debrejo
senior tag

Edzéshez ez a két cucc biztos jól jönne. Jól mondja a fazon, ez az év nem a kiegészítők éve lesz, ez az iparág csak most kezd beindulni. Tetszik az LG mostanában mutatott arculata. Őszinte, innovatív, előremutató. Számomra ők már nem a kisebbik koreai gyártó.
Btw, alig várom hogy megjelenjen egy elegáns, akár öltönyhöz is passzoló okosóra, legalább egy hónapos üzemidővel.

(#11) MeGabee


MeGabee
senior tag

Frankó a pali,kimondja az igazat.Sokat kell még fejlődnie az okos-kiegészítőknek,hogy valóban használhatók lehessenek.Az LG lassan minden szinten példát mutat a többi gyártónak.Innováció,optimalizálás,árképzés,mérsékletesség.

Ez a karperec még nekem is bejön.Edzéshez hasznos kütyü lehetne.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#12) #13110016 válasza HawerKing (#8) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nekem is. Egyszer megtapiznám:D

(#13) halkow


halkow
őstag

Lifeband Touch tetszik kár hogy nincs valami csatija hogy ne lötyögjön

Alcatel onetouch idol2s the king

(#14) MA!rtin


MA!rtin
tag

Dicséretes az LG hozzáállása. :R

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#15) joey04 válasza Bavid (#2) üzenetére


joey04
titán

Ezzel az a gond, hogy az okos órák között még az is ritka ami vállalható kategória, nagyrészt inkább rondák. Szóval ezek pont használati eszközök, és sajnos nem tudnak a hagyományos órák "öltözékhez illő kiegészítő" szerepébe bújni. :(

(#16) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Én valahogy azt szeretem az órámban, hogy egy fix pont, lehet hozzá igazodni. Bármi van az a pontos időt mutatja.Nekem 3 évente kell kb. elemet cserélni benne és előtte jelzi, hogy merülni szándékszik...
Nem tudom összeegyeztetni az óra fogalmát azzal, hogy 4-5 naponta töltőre kell azt is dugni... Plusz egy nyűg ami nem hiányzik számomra... Biztos jó meg minden de nem lesz az ember megbízható partnerea mindennapokban....szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#17) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Jól néz ki ez a karperec... is

Pár év és ezeket adják a telóhoz, mint a töltőt.

[ Szerkesztve ]

(#18) Steve1207 válasza Jimmy66 (#17) üzenetére


Steve1207
veterán

Részben nem lenne rossz ötlet, de ez csak egy kiegészítő. Már lazán BT headseteket kellene osztogatniuk a telók mellé ez alapján, amióta a piacon vannak, ergo nem sok realitása. De legyen igazad, nagyon pofás cuccok :)

.

(#19) Blasius0704


Blasius0704
tag

Ezek a karkötők bejövősek, okosórát nem vennék.

(#20) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az LG valamit nagyon jól csinál mostanában. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.