Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PH-User


PH-User
addikt

Tényleg kegyetlenek, szeretjük a Gigabyte-ot! :)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#2) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Steveblood Edition :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3) lujó55


lujó55
őstag

A déli híd hűtője úgy néz ki, mint egy AK47-es tölténytára :DDD Biztos drága cuccok lesznek...
Ez amúgy hogy van: "Fontos megjegyezni, hogy mindhárom alaplap ... ... két BIOS-szal rendelkeznek"? Ennek mi az értelme, vagyis, hogyan kell ezt elképzelni?

(#4) Воланд


Воланд
titán

Ütősek, de a színek kicsit xfx-esre sikeredtek. Meg a tölténytár is nagyon kell. ;]

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) syberia


syberia
veterán

Nagyon brutál a kinézetük és tudásuk is a topon topog! :Y :C

(#4) woland_y2k:
Ismerős volt valahonnan a dizájn...már nekem is beugrott az xfx :K

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#6) Oliverda válasza Mercutio_ (#2) üzenetére


Oliverda
félisten

Pontosan... drága játék hülyegyerekeknek. :))

Biztos sokan meg fogják venni a "gyönyörű" hűtőbordák miatt.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7) atee


atee
őstag

Jól néznek ki, de kicsit későn jönnek ilyen tokozással.

D-day 2002-01-04 01:54

(#8) #19617792


#19617792
törölt tag

Nagyon gééémer, jobban fogja adni a találatot a krízisben?

(#9) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Végre nem csak kék nyákon dolgoznak.
így tovább Giga. :C

(#10) Srodney válasza Mercutio_ (#2) üzenetére


Srodney
senior tag

jah bládpesta edísön! :DD kíváncsi vagyok hogy tár alakú csipszet hűtő beválik e...

[ Szerkesztve ]

(#11) Dave™ válasza lujó55 (#3) üzenetére


Dave™
nagyúr

Minden Gigabyte alaplapon két BIOS (két EEPROM chip) van. Ha megfekteted valahogy az egyiket, akkor a másikkal még mindig el tud indulni, utána vissza lehet írni a hibásra is a jót. Nagyon hasznos vészhelyzetben.

(#12) adamssss


adamssss
veterán

Az assassin's creed Brotherhood mellé jöhetne egy assassin deszka is... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#13) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Ha már ennyi mindent rápakoltak a csúcs-csúcs lapjukra, akkor miért hagyták ki a hydra chipet?

(#14) Tomcat válasza #19617792 (#8) üzenetére


Tomcat
őstag

Csak meg kell nyomni az egér bal gomját és "instant kill" lesz az ellenséggel szemben minden játékban ha ez az alaplap van a gépben! :D
Ha esetleg kifogyna a tár akkor elég menyomni az alaplapit és máris IDDQD meg IDKFA lesz minden játékban alapból. Igen, ettől ez igazán gééémer!

Tomcat

(#15) baleee89


baleee89
aktív tag

zsiványul néz ki majd vagy 1 év múlva én is meg tudom venni itt az apróba negyed áron :DDD

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#16) #19617792 válasza Madárpók (#13) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hogy majd lehessen mit eladni uberbrutalkiller néven...

(#17) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Jól néznek ki az nem vitás! Csak az áruk, hogy néz majd ki azt nem tudni. (lehet hogy egy Dual xeon-os lap árával fognak vetekedni???)

Előző melóhelyemen raktam már össze gazdag apucival rendelkező, GÉMÖR kölöknek gépet, elmondta mit szeretne, volt jobb árú jobb specifikációval rendelkező nem gémer edisün cucc, de az nem köllött neki. Nah ezeknek majd jó lesz ez is.

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#18) varsam válasza #19617792 (#8) üzenetére


varsam
őstag

Váárjáá, attól függ melyik változatot veszed? Mert nem mindegy hogy Assasin, Sniper vagy Guerrilla vagy a játékban, ezek ilyen játékspecifikus lapok.... OMG :W
Szeretem a Gigát, de ez szvsz ultragáz. Meg mi az "Bigfoot Networks Killer E2100-as hálózati vezérlő" Érdekes állat az a marketinges, aki ezeket kitalálja.

Sry, de most kicsit elgurult a gyógyszer ezeket látva.

[ Szerkesztve ]

(#19) Hokoyumi válasza Tomcat (#14) üzenetére


Hokoyumi
tag

kár hogy az északi hídon a hűtő nem kézigárnát alakú:D
ha nagy a para a játékban legyen mit dobálni:D

Amit nem tudsz nem fájl, ilyen a szájber tér. | "Jó lenne még a homokozóba ríni a dömperé"

(#20) McClane


McClane
aktív tag

Ilyen ocsmány hűtőbordának álcázott valamit még nem láttam! Szerintem még jól meg is reked alatta a meleg és pont arra nem alkalmas, ami az elsődleges feladata lenne.

(#21) zazahoho


zazahoho
őstag

az áruk is gyilkos lesz ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#22) Tomate


Tomate
veterán

Vigyázni kell fel ne forrósodjon az a déli híd mert a végén még elpukkan a töltény aztán lőttek a cuccnak. :D

(#23) Eddie141 válasza Tomate (#22) üzenetére


Eddie141
senior tag

Hát énis hasonlóra gondoltam egyből :)
Mindenesetre szebb mint a régi minden színű gigabyte design (bár én már a kék-fehérrel is nagyon elégedett voltam. ) Mindenesetre erősen az XFX-es 680i/780/790i lapokra hajaz színösszeállításban, és talán még egy kicsit a Sabertooth-ra is hasonlít :)

(#24) LackoMester


LackoMester
addikt

Jó kis deszkák, biztosan renben lesznek, de szerintem az a tölténytár elég giccsesnek tűnik igy elsőre. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#25) audi100td


audi100td
nagyúr

De igenytelenül neznek ki mostanaban az alaplapok (mar kb. 4-5 eve), birom, hogy össze-vissza koppintjak egymast a gyartok...

(#26) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Jó, hogy nem egy besült gránátot raknak az északi hídra hűtőnek, és akkor már tényleg gyilkos lapok lennének... :D

[ Szerkesztve ]

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#27) Oliverda válasza audi100td (#25) üzenetére


Oliverda
félisten

Az Asus meg a Gigabyte egymást übereli az ilyen vicc kategóriás parasztvakító megoldásokkal. A mérnökök biztos jól szórakoznak. Egyelőre az MSI nem követi őket ebben...szerencsére.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#28) Eddie141 válasza Oliverda (#27) üzenetére


Eddie141
senior tag

Az MSI szerintem nem is fogja követni. Mindigis egyedibb megoldásokra törekedett a magasabb árkategóriában.
Mindenesetre szerintem semmi baj nincs ezzel a másolgatósdival, és a parasztvakítással, amíg van olyan, aki ráharap :) Hiszen akit ezek a nagy szavak hoznak bűvöletbe, az meg is érdemli, hogy emiatt megvegye :) (mondjuk akár a színt is idesorolhatnám :) )

(#29) stratova válasza Dave™ (#11) üzenetére


stratova
veterán

"Ha megfekteted valahogy az egyiket, akkor a másikkal még mindig el tud indulni, utána vissza lehet írni a hibásra is a jót."
Bocs. Ez most vicc vagy komoly vagy elgépelés akart lenni? :)

Hogy egy kicsit ON is legyek. Bántja az ember szemét, hogy ha már szánnak némi anyagot a hűtőbordára csak eltolják valamivel. Legyen az a bordából kialakított felirat vagy játék a formákkal. Ugye azért lesz kifejezetten az ésszerűség mentén megtervezett hűtéssel rendelkező felső kategóriás lapjuk is...
A 3 way SLI és Crossfire támogatás legalább örvendetes (Alapvetően az, hogy mindkettőt támogatja. Nem az hogy 3 way, bár gondolom ennyi pénzért mutassanak is már vmit a lehúzásért cserébe nemde? :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#30) bsh válasza varsam (#18) üzenetére


bsh
őstag

[link]

(#29) stratova: mi a probléma?, nem vicc, nem elgépelés. ha félresikerül a bios flashelés vagy nem indul el vele a gép, akkor a lap automatikusan felülírja a hibás bios-t a másik biosban tárolt jó verzióval. ha sikeres a frissítés és működik a gép, akkor viszont a friss biost elmenti a második backup bios csipbe.

[ Szerkesztve ]

(#31) shteer válasza audi100td (#25) üzenetére


shteer
titán

azért én tudnék választani egy szépet ha vki felajánlaná :D

..szerintem jónak tűnik

(#32) stratova válasza bsh (#30) üzenetére


stratova
veterán

A probléma az, hogy ilyen későn jobban kellene figyelnem :Y . Ezúton is elnézést :B A Dual biost ismerem egyszerűen rosszul olvastam a hszt. Gyilkos ez a péntek.

[ Szerkesztve ]

(#33) robotjatek


robotjatek
tag

Ez a tölténytár hűtés valami eszméletlen ocsmány, ráadásul kizártnak tartom, hogy rendesen ellátná a feladatát. Eddig is tudtam a Gigáról hogy marketing bullshit-ben a legjobbak között van, de most még ezzel a Gémer dologgal is beállni a sorba...

(#34) fricz19 válasza McClane (#20) üzenetére


fricz19
őstag

+1
értelme semmi

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#35) bartucc


bartucc
addikt

Szerintem elég feltűnően néznek ki, de egyiket sem mondanám szépnek, vagy tetszetősnek. Érdekes hogy mindenki a gyártókat szidja, hogy beállnak a sorba, és ilyen "gamer" cuccokat kezdenek el árasztani. Nem talán a azokat kellene "szidni", akik képesek dupla vagy akár tripla árat fizetni az értelmetlen dizájnért? A gyártó dolga az hogy eladjon, és profitot szerezzen, ha nem tetszik Te nem veszed meg, de megteszi majd Más (hülye :DDD )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#36) bedohazi válasza Tomcat (#14) üzenetére


bedohazi
aktív tag

hat ettol telleg geemer , birom amit irtal, de szerintem akiknek foly ki a zsebukbol a penz s vaganykodni akarnak azoknak a kinezet tobbet er, erre is kell gondoljanak sajnos:))

(#37) HANDO88


HANDO88
senior tag

A lapot be fogják tiltani mert az a hűtő tényleg az AK tárjára hasonlít és azt használ a legtöbb terrorista :DDD :DDD
Jobb lenne ha az ilyen röhejes dolgok helyett azzal foglalkoznának hogy a Giga cuccok kompatibilisek legyenek egymással.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#38) bedohazi


bedohazi
aktív tag

Jokat nevettem amig vegigolvastam az osszes komentet :C :DD :DDD

(#39) .mf válasza atee (#7) üzenetére


.mf
veterán

"Jól néznek ki, de kicsit későn jönnek ilyen tokozással."

Ha nem tudnád, intelnél még mindig ez a csúcskategória. A nemrég megjelent SB csak x8+x8-nyi sávot biztosít, míg a Nehalem mellé x16+x16 van. Hatmagos proci is csak LGA1366. Az azt leváltó új foglalat még nem jelent meg.

A fekete alapon fekete-zöld színkombináció tetszik (heh, naná, kawám is fekete-zöld ;] ), de ez a hülye marketing-sallang, meg bigfútnetvörksz parasztvakításdrágán hálókártya, stb., nem kéne rá. Nekem nem tetszik ez az irány, amerre a többieket követik; bár úgy látszik van kereslet, tehát kénytelenek, különben kimaradnak.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#40) Sharks


Sharks
tag

"Bigfoot Networks Killer E2100-as hálózati vezérlő" Ezen a lapon már annyi killer van... csak nehogy egymást nyírják ki a végén. Egyébként nekem tetszenek, de tény, hogy sok a marketingfogás rajta, nyilván van egy célközönség (14 évesek), akiknek elsösorban szól. Amit már régóta várok az alaplapok esetében, az a normális hang, ezen pedig végre egy x-fi van már...

(#41) Sub-ZeRo válasza #19617792 (#8) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem. Ha melegedik a déli híd, akkor a töltények elsülnek, és azt képzeled, hogy tényleg benne vagy egy attakban... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#42) sirzollee


sirzollee
tag

:Y :C :R

(#43) banhammer


banhammer
veterán

Ahogy látom az alaplapokon aktí hűtés van.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#44) Angel1981


Angel1981
veterán

Jól néznek, ki de azért ez már egy kicsit gyerekes! :D

(#45) Televan74


Televan74
nagyúr

Szép - szép, de minek. Csak ablakos házba jó. Meg el lehet kérni a dizájnért +20-30k többet egy alaplapért. Bér nekem Gigabyte cuccaim vannak, de jövőben már kerülöm a gyártó termékeit.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#46) Márk


Márk
senior tag

Nos, bevallom férfiasan, hogy a Gigabyte alaplapok sohasem voltak szimpatikusak (nálam az ALAPLAP=ASUS), de ezek kegyetlenül jól néznek ki, egyet akár el is tudnék képzelni magamnak.

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#47) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Én szerintem nagy hüleség De mi lessz a barbi rajongókkal Eltudnák képzelni egy rozsaszin szinvilágot ken figura déli hütövel :DDD

(#48) HANDO88 válasza szaszabee (#47) üzenetére


HANDO88
senior tag

No no,és Az én kicsi pónim rajongókkal mi lesz? Ez már hátrányos megkülönböztetés. ;]

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#49) capulet75


capulet75
addikt

Felkelek, másnapos vagyok, és akkor a képembe nyomnak ilyen sápadtzöld kakit.Ha már gémer deszka, legalább valami normális színvilágot összehozhatnának. Én spec már ezért is kiesek a vásárlók köréből, érzékeny vagyok a szinekre és a formákra.Az a tölténytár meg... ahh, te jó isten. :(((

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#50) Chaser


Chaser
titán

Nem kék-fehér vagy lego színvilágú GB lapok..ezt is megértem:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.