Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Na, én nem tudom, hogy ez orvosolja-e a vételi problémákat (ha jól olvastam, akkor a megváltozott dizájn a CMDA world mode support miatt kellett, tehát nem az antennagate okán, a death point-nál meg továbbra is van törés), de ha esetleg igen, akkor két legyet ütnek egy csapásra: antennagate megoldva, és ráadásul a "régi" tokok sem jók hozzá :D

Sectumsempra - For Enemies

(#2) Bathory Peti válasza Morden24 (#1) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

én nem tudom mi ez az antenna para,az enyém még soha nem dobta el a hálózatot,de gondoltam,hogy valaki rögtön ezzel fog jönni.Amúgy amig lessz nálunk 4g......

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#3) Ricardo válasza Morden24 (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Annyiban orvosolhatja , hogy a "halálos pont" már nem olyan helyen van ahol az ember általánosságban tartja , legyen bal vagy jobb kezes.

(#4) Morden24 válasza Bathory Peti (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Örülök, hogy gondoltad, de azért megnézheted az adataimnál, hogy milyen telefont használok.
Egyébként hálózatot még az enyém sem dobott el soha, de hogy gyengül a vétel "jó" helyen fogva, az tény.

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Bathory Peti válasza Morden24 (#4) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

De akkor miért irsz negativ kritikát,ami egyáltalán nem valós.Biztos az első szériába voltak hibás darabok,de szerintem az a múlt.A fiamnak is iphone 4-e van,neki se dobja.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#6) 64b0r


64b0r
aktív tag

Valaki el tudná magyarázni, hogy pontosan mire is jó ez a CDMA? Vagy ez is csak egy újabb parasztvakítás, hogy "nem baj, ha nem tudod mi ez, de úgyis kelleni fog neked"?

@Bathory Peti: te hol olvastad, hogy Morden24 azt írta, hogy az Iphone4 eldobja a hálózatot?

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#7) Morden24 válasza Bathory Peti (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

He?
Van térerőgyengülés? Van. Ez érdemel kritikát? Igen. Pont.
Vagy most megint ott tartunk, hogy tangadjuk egy olyan probléma létét, aminek a valóságosságát már mindenki elismerte?

(#6) 64b0r: Klikk

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Bathory Peti válasza Morden24 (#7) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Nekem nem dobja,én nem vitatom hogy régen dobta,de ez a múlté,mondjuk én vodást vettem nem t-mobilost.Ott lehet hogy selejtet árulnak.Én akárhol fogom,semmi baja.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#9) Morden24 válasza Bathory Peti (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Örülök, de gondolom tisztában vagy vele, hogy ettől még a hiba létezik.
Vagy ami nálad nem történt meg, az de facto nemlétező, és aki ilyen nemlétező dolog okán mond kritikát, az hazudik, or what?

Remélem tisztában vagy vele, hogy az az oldal, amin történetesen fórumozol, a saját tesztjáben szintén igazolta a hiba tényét.

Na mindegy, unalmas már ez a faszság, főleg mivel lement nagyjából fél évvel ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#10) skajwa


skajwa
senior tag

Az lenne csak a pofon ha orvosolnák az antenna problémát. A felbőszült gsm i4 tuljokat megint nyugtathatnák egy ajándékkal! :D

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#11) Bathory Peti válasza Morden24 (#9) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Inkább hagyjuk.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#12) 64b0r válasza Morden24 (#7) üzenetére


64b0r
aktív tag

Thx! :R
De ha ez egy adatátviteli technológia, akkor miért maradt ki az adatkommunikációs alapozóból? Megyek is trollkodni szólni nekik abba a topicba. :DDD

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#13) Xaels válasza skajwa (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem ez hülyeség. Aki már hónapok óta megelégedetten használja(márpedig jó sokan) annak ellenére, hogy emiatt zengett a sajtó egy ideig azok leszarják magas ívről. Semmivel sincsenek szerintem rosszabb helyzetben, mindenki ugyanúgy megkap minden frissítést meg hozzájut minden apphoz...

G4b0r: valószínűleg azért maradt ki mert nálunk még csak előszele sincs a technológiának és a Földgolyón rajtunk kívül elég sok helyen ugyanígy vannak vele.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) moonman válasza Bathory Peti (#5) üzenetére


moonman
titán

nekem meg eldobja es nem "elso generacios" (ilyen amugy sincs, semmit nem valtoztattak rajta). na erre mit lepsz?

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

mondjuk jófejek, hogy a régi bumper-t már nem használhatod hozzá, vehetsz másikat. marketingből ismét ötös :D

(#16) skajwa válasza Xaels (#13) üzenetére


skajwa
senior tag

Én is így gondolom, de az USA-ban, ahol mindenki perel mindenkit mindenért, hidd el lenne belőle gond....

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#17) nord_ válasza hemaka (#15) üzenetére


nord_
veterán

Mi az, hogy vehetsz hozzá másikat? Mivel CDMA-n eddig nem volt iPhone, ezért logikusan régi bumpered se lehetett. :C :W

(#18) tjb007 válasza 64b0r (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez nem (csak) egy adatátviteli technológia hanem egy komplett hálózat, sztenderd, olyan mint a GSM csak éppen más.
Azért nincs megemlítve mert Észak-Amerikán és az ázsiai kontinens egyes országain kívül máshol nem használják.

(#19) GALARDO


GALARDO
addikt

Érdekes. :K

2:Én se tapasztaltam még(t-mobile). :K

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#20) Bathory Peti válasza moonman (#14) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

azt,hogy kifogtad.Nekem soha nem dobta,bárhol fogom.Aki nem hiszi az meg fogdossa. :D

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#21) skajwa válasza nord_ (#17) üzenetére


skajwa
senior tag

Lehet Amerikában is van olyan, akinek 2 előfizetése van, egy verizon és mondjuk egy at&t iphone 4-el és már vett hozáá néhány tokot.... :U

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#22) moonman válasza Bathory Peti (#20) üzenetére


moonman
titán

ja kifogtam... negyszer. mert a ceg mind a negy keszuleke pont "hibas". :U ne nezzuk mar majomnak az embert.

(#23) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nem kell ennyit variálni vele, csak tudni kell jól fogni :D

(#24) Morden24 válasza nord_ (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem, de azok a tokok, amik június óta forgalomban vannak, már átmehettek pár áresésen, míg a CDMA-s verzióhoz most lehet teljes áron kínálni új terméket.

Megjegyzem, én is poénkodtam ezzel, de amúgy nem kéne komolyan gondolni ezt a részét, mert az már akut szarrágás. Egyrészt azért megelőlegezem a bizalmat, miszerint az antenna-áthelyezésnek rendelték alá a hardveres gombok helyét, és nem fordítva, másrészt meg aki ilyen telefonnal (vagy történetesen bármilyen hasonló árkategóriájúval) rohangál, ne picsogjon párezres tétel okán.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#25) Bathory Peti válasza moonman (#22) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

akkor vedd meg az enyémet,azzal nem lessz gondod.Eladó. :D

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#26) moonman válasza Bathory Peti (#25) üzenetére


moonman
titán

de lesz. eleve alacsonyabb lefedettsegu helyen balkezbe fogva siman elszall, ezen nem erdemes vitaba szallni, mert ez a teny. es ezen nem segit semmifele szoftveres hokuszpokusz.

[ Szerkesztve ]

(#27) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

(#28) Bathory Peti válasza moonman (#26) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Érdekes.Pilisszentivánon ahol aztán tényleg nem sok a térerő,ott is simán telefonálok,ha akarod töltök fel róla videót is.Ez szerintem csak lejáratása az apple-nek.Kutya baja nincs az enyémnek,elhiszem hogy létezik a probléma,de ha nálad is jelentkezett,akkor hogy hogy a 4.-et nyúzód,és nem vettél inkább egy galaxy-t?Vagy egy windows mobilt,mert azt látom,hogy a windowst nagyon szereted.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#29) Morden24 válasza Bathory Peti (#28) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez szerintem csak lejáratása az apple-nek.

Te most komolyan mondod, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter?
Na, akkor segítek: a tetves átjátszó alatt ülve nekem is 5 pálcika, és erőteljes izgatással sikerül eérni esetleg, hogy 4 legyen, de otthon az alap 3-4-es 3G jelet mindenféle extra nehézség nélkül úgy áttolom neked egy pálcás EDGE-re, ahogy illik. Ja, és tisztázzuk: ez mobilnetezésnél jóval feltűnőbb, mint telefonhívás esetén. Én pl. Appstore letöltést dobattam el így a készülékkel. Hívást valóban soha nem.

Te, amikor már a handras is elfogadja, hogy van térerőpara, akkor kemény dolog, hogy néhányan még mindig kitartanak amellett, hogy ez hazugság.

Sectumsempra - For Enemies

(#30) moonman válasza Bathory Peti (#28) üzenetére


moonman
titán

HD2-m van, ceges keszulekekrol beszelunk, raadasul Budapestorszag belvarosaban. nekem is van rola videom, korabbi topicokba linkeltem parszor, eleg meggyozo szerintem.

ezen kivul egyebkent jo telo lenne, csak van par dolog, ami nalam eleve kizarja.

(#31) Bathory Peti válasza Morden24 (#29) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

akkor nektek létezik a probléma,nekem érdekes nem,akkor én vagyok szerencsés ti meg a szerencsétlen felhasználók.Ennek örülök.

Én nem azt mondtam hogy nincs a probléma,én azt mondtam hogy ez felfújt dolog.Szerintem az esetek nagy számában nincs,mert akkor nem vennék ennyien,bár tudom ez csak a menősködés egyik jele.

[ Szerkesztve ]

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#32) Bathory Peti válasza moonman (#30) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Ja most látom,nem lehet hogy csak az a gond,hogy te a holdon élsz?Érted?Moonman :C

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#33) nord_ válasza skajwa (#21) üzenetére


nord_
veterán

Na ja, két iPhone a zsebben pont ettől a két szolgáltatótól olyan gyakori jelenség, hogy marketinget lehet rá építeni. :DDD

(#34) Magnum_ válasza moonman (#30) üzenetére


Magnum_
nagyúr

céges telefin iphone4?

van munkaerő felvétel? komolyan kérdezem.

I humbly and respectfully decline™

(#35) Morden24 válasza Bathory Peti (#31) üzenetére


Morden24
nagyúr

Biztos felfújt dolog, mert mi nem az ilyen hype-olt gadgetek esetén, de az, hogy sokan veszik, még nem jelenti azt, hogy nincsen gond.

Az meg, hogy gond van, nem azt jelenti, hogy használhatatlan az eszköz. Megjegyzem, én pl. a térerőproblémák tudatában vettem a gépet, ennek ellenére nem (emiatt) csalódtam benne.
Ilyen téren nincsen nekem problémám, mert nemigen vagyok olyan helyen, ahol extrém szar a térerő (na meg jól is fogom a telót :D), de ettől még a problémát tapasztalom és elismerem. Hogy mást mennyire érint, hogyan viszonyul hozzá és/vagy mekkorára fújja fel, azt nem tudom és nem is nagyon érdekel :)

Sectumsempra - For Enemies

(#36) nord_ válasza Bathory Peti (#25) üzenetére


nord_
veterán

Ha a tied ilyen jó, akár még meg is vehetem. :D

(#37) Bathory Peti válasza Morden24 (#35) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Engem se érdekel,egyszerüen szeretem a telefont,a tudását,a programokat,a játékokat,a hangzást,és hála isten semmi problémám nincsen vele.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#38) Bathory Peti válasza nord_ (#36) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Viheted ha komolyan érdekel,akkor legalább veszek egy nagyobbat.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#39) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Ez miért jó hogy nincs benne sim foglalat?:F Valaki dob egy linket amiből magam is rájöhetek?:D Kössz!:R

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#40) Karma válasza Davidoff91 (#39) üzenetére


Karma
félisten

Nem találtam hirtelen olyat, ami könnyen emészthető lenne, úgyhogy inkább a lényegre térek. CDMA hálózatokban nincs szükség külön előfizető-azonosító modulra (ez a SIM rövidítés feloldása egyébként), mert a telefont rendelik hozzád, nem a SIM-kártyát.

Ennek pl. egy mellékhatása az, hogy csak a szolgáltatódon keresztül tudsz számot váltani például, nem tudsz cserélgetni kettőt.

“All nothings are not equal.”

(#41) Magnum_ válasza Karma (#40) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a telefon eladását is megnehezíti,nem?

I humbly and respectfully decline™

(#42) moonman válasza Karma (#40) üzenetére


moonman
titán

ez a szolgaltatohoz kotottseg csak az USA-ra jellemzo, azsiaban CDMA-n is hasznalnak RUIM kartyakat, es a Nextel-nel meg a kanadai Telus-nal is.

[ Szerkesztve ]

(#43) Karma válasza moonman (#42) üzenetére


Karma
félisten

Ezt nem tudtam, kösz.
A Verizon szempontjából mondjuk mindegy, az iPhone nekik megy.

“All nothings are not equal.”

(#46) joey04


joey04
titán

Visualized: Verizon iPhone customer shipped a device in test mode :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) sdprivate


sdprivate
csendes tag

Ha lenne valakinek eladó CDMA-s kulfoldi i4-e, feltetlenul irjon privatot, epp egy olyat keresek!:

Úgy még soha sem volt, hogy sehogy sem lett volna, az élet úgyis megoldja..

(#48) hurenzon


hurenzon
senior tag

mennyit ér egy ilyen telo?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.