Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Nagyon profi, gyári lett, és hát a ház is nagyon pöpec cucc volt eleve. :)

(#2) gezatata


gezatata
aktív tag

Köszönöm szépen a cikket.
Jó egészségben használd sokáig!

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#3) Steve1207


Steve1207
veterán

Szép munka lett! Kicsit utánanéztem a háznak, mert annyira nem vágtam ITX szekcióban, ez nekem nagy lenne ITX-nek :) Anno volt egy GZ-M1-es giga házam, amikor még mATX-ben nyomultam, kb hasonló méretű lehet ez a kuckó is. Így viszont sokkal jobb, ha a mATX méretet nézzük. Plusz a modding élmény azért még többet dob ilyenkor! Hajrá :R

.

(#4) BL@CK


BL@CK
aktív tag

Köszi szépen nektek, hamarosan bővülni fog ez a cikk is, volt egy teljes venticsere a gépben Noctua Linus Edition NF-F12-esekere, a tápban pedig Noctua Linus Edition A14-re. A másik cikkemmel is hamarosan jelentkezek, ami sokkal látványosabb átalakítás!

Shatter your limits!

(#5) Goblin12


Goblin12
őstag

Szép munka. :) Van az a pénz. :K :B

(#6) zarayg


zarayg
aktív tag

nekem nem jelennek meg a képek :(

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#7) ribizly válasza zarayg (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Nálam sem... :O

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) Viktor77 válasza zarayg (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Elsőre nálam is nagyon lassan jöttek be. Most meg már sehogy.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) tDr1v3r válasza Viktor77 (#8) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A Dropbox letiltotta, mert sokan kérték le... hát, ezt nem ártana átrakni Imgur-ra.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10) Adamis válasza tDr1v3r (#9) üzenetére


Adamis
őstag

Vagy ha van google fiókja, a photos-ba..

(#11) BL@CK


BL@CK
aktív tag

Átrakom a képeket holnap majd google-be. Addig sajnos lassabban fog bejönni. Előző cikkemnél semmi gond nem volt a dropboxos képekkel.

Shatter your limits!

(#12) sanzi89


sanzi89
addikt

Miért nem használjátok a PH saját képfeltöltés szolgáltatását? :U

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#13) BL@CK válasza sanzi89 (#12) üzenetére


BL@CK
aktív tag

Kijavítottam a képeket, átkerültek a google-ba PH saját képfeltöltésében nincs elég helyem azért nem használom már.

Shatter your limits!

(#14) meridarider


meridarider
tag

Grat a cikkhez szép munka.
Ha bejön a caselabs ajánlom figyelmedbe jayztwocets nevű figurát. A skunkworks fantázianevű szörnyeteggel :D

[ Szerkesztve ]

God hates us all.

(#15) tailor74


tailor74
őstag

Gratulálok, szép munka, látszik a beleölt idő. :K
Kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lesz festés után?

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#16) BL@CK válasza tailor74 (#15) üzenetére


BL@CK
aktív tag

Köszi nektek! A festés még nincs eldöntve, hogy milyen lesz. Ami biztos az az, hogy porfestés, de a szín az még nem fix. Gondolkozok még grafikán is, ezt majd átgondolom még, mert csak szolidat raknék rá max, nem szeretem a hivalkodó mintákat.

meridarider: Ismerem, már évek óta nézem :D

Shatter your limits!

(#17) tailor74 válasza BL@CK (#16) üzenetére


tailor74
őstag

Én lehet, hogy a grafikát hanyagolnám, ha már ilyen szolid, tiszta megjelenésű házat csináltál.
Persze ez csak az én véleményem. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#18) zarayg válasza BL@CK (#13) üzenetére


zarayg
aktív tag

végig olvastam újra a képekkel :) nagyon szuper lett! :K

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#19) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Egy vékonyka porszűrőt érdemes lett volna.. :)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#20) BL@CK válasza Sanchez638 (#19) üzenetére


BL@CK
aktív tag

A venti csere óta már az is került, de különösebb jelentősége nincs, mert kb hetente szét van szedve és takarítva, ezen a szokáson a porszűrő se változtatna :)

Shatter your limits!

(#21) Sanchez638 válasza BL@CK (#20) üzenetére


Sanchez638
addikt

Mérsékeli a port. Talán kevesebb megy a hülye helyekre. Nekem egy Codegen 4U rack házam van, abba is van egy porszűrő. Sokat nem ér, de legalább nem megy annyi por bele.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#22) BL@CK válasza Sanchez638 (#21) üzenetére


BL@CK
aktív tag

Igen tudom. Erre a célra a demciflex porszűrők a legjobbak, nekem amit beraktam ideiglenesen egy másik géből van, de az nem oda illő, majd amikor eldöntöm, hogy milyen szinű lesz akkor ahhoz valót valószínűleg be fogok szerezni.

Shatter your limits!

(#23) gold007


gold007
tag

Wow, komoly kis házikó gyárilag is. Nekem nagyon tetszik a designja, szeretem ezt a letisztult stílust.
A gyári állapotot nézegetve pont azt gondoltam, hogy miért nem állítva van az alaplap. Látom nem csak nekem jutott eszembe :)

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#24) Calibra72


Calibra72
aktív tag

Hát igen, ha van egy jó lézer/stanc gép, meg hozzá egy jó programozó, a lehetőségek eléggé tágasak :) Persze egy jó élhajlító és porfestő sem árt :)
Gratula, jó lett !!!

(#25) BL@CK válasza Calibra72 (#24) üzenetére


BL@CK
aktív tag

Köszi szépen! :R

Shatter your limits!

(#26) duc


duc
aktív tag

Szép, igényes munka! Sok sikert a következőkhöz!

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#27) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Lenne pár kérdésem. Minek 32Gb ram ehhez a VGA-hoz, illetve az 1600W-os tápot sem értem... Ez számomra csak rongyrázás. Már bocsánat!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#28) BL@CK válasza electrodoki (#27) üzenetére


BL@CK
aktív tag

Szia!

A ramot kihasználom, azért kell ennyi. Vga teljesen jogos, ez cserére vár, pascal lesz helyette, lehet több db is. A tápegység azért ekkora, mert harmad áron sikerült beszerezni, a másik, hogy szoktam tuningolni, néha 4db vgaval is, úgyhogy néha szükség van rá, egyébként teljesen fölösleges, igazad van, ennek a rendszernek egy 4-500W-os is bőven elég lenne.

Shatter your limits!

(#29) electrodoki válasza BL@CK (#28) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Hát te tudod :R

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#30) sg22 válasza electrodoki (#27) üzenetére


sg22
senior tag

mi koze a RAMnak a VGA-hoz ? Valoszinuleg munka miatt kell neki ennyi RAM, a vga meg hogy neha tudjon vele jatszani vagy akarmi.

Nem minden gep jatekra van, sot a legtobbjuk nem!

what should I do about this?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.