Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bambano válasza emvy (#50) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

egyrészt az aosp cuccok nem mind google tulajdonúak.
másrészt hogy zárja le a huawei elől azt a repót, amit egyébként a világon bárki használhat? klintonné levelezését se tudták rendesen elzárni, majd pont egy apacs2 licenszes opensource projektet sikerül...

szerintem ez tipikusan egy olyan vélemény, illetve a benne leírtak tipikusan azt mutatják, hogy nincs fogalmuk arról, hogy mi az open source.

a licenszelési jogviszony pedig a licenszben megfogalmazottak szerint létrejön. ráadásul nem látom esélyét a licensz visszamenőleges módosításának, mert pl. most is kaptak 90 nap haladékot, tehát ebben a 90 napban biztosan jogosultan használják az aosp-ot, meg előtte évekig, az apacs licenszes cuccokat meg lehet forkolni. szóval hogy tilthatnák meg, hogy bárki használja az aosp-ot, aki már egyszer használta? és ha a huawei-t letiltják róla, de ők forkolták, mi akadályozza meg őket abban, hogy tovább is használják úgy, hogy külsős tanácsadókat bérelnek fel, akik "inspirálódnak" az aktuális aosp patchekből, és azt átvezetik a forkolt cuccon is.

meg különben is, nem láttam gyöngyözni a homlokukon a verítéket, mikor szemükre hánytak, hogy lopnak minden techológiát. majd pont az aosp-nál fognak megbánást tanúsítani.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#52) emvy válasza bambano (#51) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem az a kérdés, hogy fizikailag lezárja-e -- nyilván a play store-t is fel lehet rakni akkor is, ha a G nem akarja. Az a kérdés, hogy például Európában megjelenhet-e, stb.

Természetesen a forkot használhatják, de az simán lehet, hogy a következő verziót már nem.

while (!sleep) sheep++;

(#53) Lauda


Lauda
félisten

Jó hír a Huawei-telefonnal rendelkezőknek - fordulat jöhet
Donald Trump, az Egyesült Államok hűen hírnevéhez, miszerint kiszámíthatatlan, kijelentette, hogy a kínai Huawei technológiai cég ellen hozott intézkedések felülvizsgálata része lehet a kínai-amerikai kereskedelmi tárgyalásoknak.

A kereskedelmi vita része, hogy a Trump-adminisztráció 16 milliárd dolláros állami támogatással kompenzálja azokat a farmereket, akik a korábbi ütésváltás áldozataként elvesztették kínai piacaikat.

Ügyes, az adófizetők igyák a levét a baromságainak. Fizesse ki saját zsebből.

(#54) Carlytoo válasza Lauda (#53) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Várjunk még vele egy kicsit. Remélhetőleg meggondolják magukat, ahogy én ezt már más fórumon korábban leírtam. Viszont érdekes, hogy kényünk, kedvünk szerint hozunk jogszabályokat, amit ha kedvünk tartja visszavonunk.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#55) Lauda válasza Carlytoo (#54) üzenetére


Lauda
félisten

Ilyenkor eszembe jut az apple patkánykodása a processzorokkal. Undorító amit művelnek.

(#56) deske76 válasza Carlytoo (#54) üzenetére


deske76
csendes tag

"Viszont érdekes, hogy kényünk, kedvünk szerint hozunk jogszabályokat, amit ha kedvünk tartja visszavonunk."

Mintha ez a minta nem lenne eléggé ismerős, nézzünk csak szét idehaza ezzel a kényünk, kedvünk szerint csinálunk dolgokat, csak itt annyi hibázik, hogy nem vonnak vissza sose semmit...

Ezek szerint jól gondoltam és a korábbiakban írtam is, hogy csak lesz egy épeszű tanácsadó a környéken, aki kicsit felvilágosítja az elnök urat, hogy azért mégsem úgy van az, ahogy ő ezt megálmodta..

Csak nem lesz egy Új Remény :)

Na... Majd meglátjuk..

Xiaomi Redmi Note 11Pro 5G 6GB/128GB

(#57) yaesu


yaesu
csendes tag

Sziasztok!
Van egy jó pár éve kínából hozatot Huawei G-610-U00 ás telefonom.
https://www.gsmarena.com/huawei_g610s-5699.php
Rajta volt a magyar nyelv, meg minden google dolog. Május 21-e óta, ha bekapcsolom csak kínai szöveg jelenik meg!
Ez összefügg a google-Usa-Huawei féle harccal?
Alább a kezdőkép, és nem tudok továbblépni!
Tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

yaesu

(#58) UnA válasza yaesu (#57) üzenetére


UnA
Korrektor

"A nép ellenségei nem győzhetnek a Cég és a Párt felett, ezért támogasd te is az Egy Kína kezdeményezést újabb Huawei készülékek vásárlásával!"

... de sajnos nem ezt írták, csak annyit, hogy:

"Encryption failed
The encryption process was interrupted and could not be completed. So you have no
The law then uses the data on the phone.
To continue using your phone, you need to restore it.
Set. Set the phone after restoring the three settings
You can back up your previous Google Account
All data is restored to the phone."

Ez csak Google fordítás, de talán így is érted a lényeget... resetelni kell a mobilt, mert a titkosítási folyamatban hibát talált.

(#59) Vangelis válasza UnA (#58) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Megint a titkosítás.. faxa.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#60) borg25 válasza UnA (#58) üzenetére


borg25
senior tag
LOGOUT blog

:DD

(#61) yaesu válasza UnA (#58) üzenetére


yaesu
csendes tag

Próbáltam hard resettel is, de ugyan ez jön be! :(
Van esetleg valaki, aki tud ebben segíteni?
Esetleg teljesen újratelepiteni, google funkciókkal, magyar nyelven?
Persze nem ingyen!

[ Szerkesztve ]

yaesu

(#62) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

"A nép ellenségei..." :D

Javasollak propaganda miniszternek a Kínai Néppártba.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#63) UnA válasza Carlytoo (#62) üzenetére


UnA
Korrektor

Köszönöm – szorgos népünk győzni fog!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.