Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) zippofcy


zippofcy
senior tag

Kb. 2 hónapja egy 4600asra cseréltem a jó öreg 3000-emet, ami kb 3-4 év használat után bekapcsoláskor csak a LEDet villogtatja sárgán. (5x)

Egyrészt a tintapatronok olyan kicsik hozzá hogy alig fér beléjük festék.
Másrészt a nyomtató állandóan tisztítja a fejet. Kinyomtatok egy DVDt, aztán 2 percen belül ha nem nyomtatok semmit akkor leparkolja a fejet. Ez csak azért baj mert a következő nyomtatás előtt tisztít. MINDIG. Nemtom mennyi tintát pazarolhat el az eleve légypiszoknyi patronból. Viszont cserébe még sose fordult elő velem hogy csíkozott volna. (tökmind1 milyen utángyártott festéket raktam bele eddig, volt vagy 3-4 fajta, keverve is)

Szal ebbe a nyomtatóba nem érdemes gyári patront venni ! Elpazarolja tisztításra úgyis.
Asszem veszek hozzá egy CISS-t. Abból tisztíthat kedvére.
A Canon a 3000-es típus után nagyon ráment erre a "minél több pénzt szedjünk ki a felhasználóból" dologra. Szerintem.

CISS rendszernél a tintaadagolás folyamatos? Vhogy nem bírom felfogni hogy pumpa hiányában mi biztosítja a levegősödés nélküli folyamatos tintaáramlást a nagy külső tartályokból a kis festékpatronokba :F

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.