Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) aranyhang válasza oliver7777 (#49) üzenetére


aranyhang
csendes tag

Az a gond, hogy nem jut el a tinta a fejbe. ( Sokat ne nyomtass így, mert kinyírod a fejet) Behelyezett állapotban nyomkodd meg többször a patront, ha ez nem segít vedd ki és fújd meg a tetején a levegőztető szelepnél a Canon szó fölött, addig, ameddig nem csöppen ki a festék. Ezt persze mosogató fölött csináld. Utána helyezd vissza, futtasd le a fokozott fejtisztítást és esetleg kalibrálhatod. Jó eséllyel utána sikerül. Ha nem venned kell egy másik patront. Zs

(#52) aranyhang


aranyhang
csendes tag

Sziasztok! Szükségem lenne egy hibás, működésképtelen Canon ip3600, ip4600, ip4700, mp620 stb. nyomtatóra,(CLY-521) igazából a fejre lenne szükségem. Árban megegyezünk. Inkább hívj, köszönöm. Tel.: 70/222-09-00

(#53) Joachim21


Joachim21
senior tag

Sziasztok,

Olyan problémám lett az IP4600-assal, hogy beszáradt a festék, és nem a patronban, hanem a fejben van a hiba.

Csináltam fejtisztítást elég sokat, a sárga és a vörös szépen helyre is állt, de a kék az istenért sem akar elkerülni a papírig.

Valaki találkozott már hasonlóval, van vmilyen megoldási javaslatotok?

UI:Látom más is belekerült hasonló helyzetbe, de aki kiáztatta, az milyen oldatban tette?

[ Szerkesztve ]

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#54) johny81


johny81
tag

Hi

Egy kis segítség kellene,Canon ip 4600 pixmania nyomtatóhoz. Van az a nagy fekete patron,hiába cserélem ki ugyanúgy pislog a nyomtatóba mintha kifogyott volna. A patron sztm jó mert ha papír zsebkendőn látszik a fekete paca. Ja képet szöveget így is szépen nyomtat ( csak 1-1 próbáltam).Szerintetek lehet így használni vagy van akinek valami ötlete? köszönöm

(#55) szultanpepa


szultanpepa
csendes tag

Sziasztok! Canon ip3600-as nyomtatómból kifogytak a színek. Vettem utángyártottat és kicsrélgettem a chippeket meg minden, de egyszerűen nem ismeri fel. Van h csak egy színt nem ismer fel, van, hogy egyiket sem. Most vághatom be a sarokba alighasználtan?? Mert eredetire nekem nincs pénzem! :S

(#56) Gdi


Gdi
senior tag

Üdv iP4850-es nyomtatóval támadt kis gondom.

Mégpedig hogy fekete tintát nem használja. nyomtatok egy egyszerű szöveget notepadból, ahhoz is a feketét a többi színből keveri ki.

Fényképet is nyomtattunk vele, de ott sem használt, egyik feketéből sem.

Mi a gond/mit kell beállítani? (minden alapértelmezetten van)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#57) eMM válasza afterburner_ (#14) üzenetére


eMM
csendes tag

Sziasztok!
Két napig bújtam a fórumokat, de nem sikerült igazán megoldást találnom (elnézést, ha olyat kérdezek, amire korábban érkezett már válasz.)

Két és fél évig használtam elég rendszeresen a Canon iP4600 PIXMA nyomtatót (2009 07) nagy megelégedéssel minden nagyobb gond nélkül. A gyári patronok kifogyása után végig az ezPrint utángyártott patronjaival etettem az eredeti chipeket átrakosgatva.
Nemrég egyik este még nyomtattam vele, másnap reggelre teljesen megbolondult.

1. Sehogy sem akarja elfogadni a piros tintatartályomat. 3-at próbáltam bele és 2 féle chippel és ezek kombinációival. Egyszer folyamatosan égve marad a tartály végén a piros fény, másikkal meg villog, de ugyanaz a hibaüzenet ” Hiba történt. Egy tintatartályt nem lehet felismerni.” A nyomtató elején felváltva villog a zöld és a narancs kétszer (2x)
2. Ezután kiír egy hibaüzenetet: „Szolgáltatáshiba 5100.” Kapcsoljam ki be, és ha ez nem hoz megoldást nézzek utána a kézikönyvben (amiben semmi hibakóddal kapcsolatos megjegyzés nincs) Erre tizenötöt villog az alsó narancssárga Led. 15 villogás.

Szervizesek szerint „nem lehet megcsinálni.“ Az egy dolog hogy ők nem tudják…
az még nem jelenti azt, hogy nem is lehet. Ezért kérdezem tőletek, hogy hogyan lehet?

Másik, hogyha veszek egy újat 26 ezer áfás forintért, akkor is megszűnik a garancia, mihelyst nem eredeti –méregdrága tintatartályt rakok bele. Így szerintem nincs sok értelme újat venni. Mert az árából így is vehetsz két használtat… (10-15ezer állapottól függően. Eredeti patronszett: kb 7-8 ezer Ft)

Van tisztázó kérdésetek? Mit kell tudjak? Mit tehetek, és hogyan?

Köszönöm válaszaitokat, hiszem, hogy másoknak is sokat segítetek vele!
Üdv: eMM

(Esküvő) Filmezés-vágás, lelkigondozás... www.ellel.hu

(#58) eMM válasza eMM (#57) üzenetére


eMM
csendes tag

Hibaüzenetek Canon Nyomtatókhoz ez hasznosnak tűnt:
LINK

Tehát a felváltva villogás azt jelenti: Vidd a szervízbe...
A 15 pedig: cserélj tartájt... csak már 3 tarály és 2 chip bánta...
Vannak itt követelések... :W
HELP!!

[ Szerkesztve ]

(Esküvő) Filmezés-vágás, lelkigondozás... www.ellel.hu

(#59) eMM


eMM
csendes tag

A szívásnak vége! Éljen a jó és megbízható szakember, aki átlát a Canon faramuci kis agyán... :C 5000Ft-ért véget ért 1 hónapos kínszenvedésem...
Nem kellett új Nyomtatót vennem, sem használtat...

Őt keressétek!

Még egyszer köszönöm!
:))

(Esküvő) Filmezés-vágás, lelkigondozás... www.ellel.hu

(#60) mozo56


mozo56
csendes tag

Sziasztok! B.U.É.K.

Segítség kellene, így kezdődött:
2012. 11. 14-én kaptam egy tájékoztatást a képernyőre, hogy gépemről leszeretnék venni a nyomtató működésével és a gép operációs rendszerével kapcsolatos információkat, hozzá járulok-e.
Ehhez nem járultam hozzá. Ezután a számítógép tudatta velem, hogy törli az információs programot. Láthatóan dolgozott...
Azóta nem tudok feketét nyomtatni ( a patron tele van, működött), még a tesztből is kihagyja. Azóta az új színes patront ( ezPrint) nem ismeri fel csere után, eddig tökéletesen működött velük.
A rendszert és a nyomtatót újratelepítettem, ugyanaz a problém! :W
A nyomtató típusa: Canon Pixma ip3600
HMDD 08905
XP operációs rendszer

[ Szerkesztve ]

(#61) feco7939


feco7939
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos a szerviz sem tudta megoldani a Canon ip4600 nyomtatóm problémáját, a kétoldalas matt MediaRange 200g/m2-es papírt nem tudja behúzni, elakad, vagy késve húzza be és elcsúszva kerül rá a nyomtatandó kép/szöveg. Azt mondják valami gumi lekopott a behúzásnál, így vastagabb papír nyomtatását nem fogja tudni végezni a nyomtató.

1.Variáció: Ki kell cserélni benne ezt a gumit. Valami ötlet, hogy honnan lehetne ilyen gumit rendelni, hogy ki lehessen cserélni rajta………vagy ez felejtős, mert nem lehet hozzá új alkatrészt szerezni már sehonnan?

2.Variáció: Lehet még valahol új Canon ip4600-at, vagy ip4700-at venni, vagy más típust, amibe jó a most használt ip4600-as ciss rendszere? Használt nem jön szóba, mert az is előbb-utóbb így jár.

3.Variáció: Valami másik olyan nyomtatót kellene találnom, ami ugyanezeket a paramétereket tudja, mint az ip4600, lehessen hozzá ciss rendszert kapni, legyen hátsó lapadogoló (manuálisan kell tudnom fordítani a papírt, egyesével, mert amit nyomtatok azt igényli), jó lenne ha CD/DVD-t is tudna nyomtatni (ez a funkció elhanyagolható), jól nyomtassa a vastag 200g/m2-es fotó papírt, és ne kerüljön egy vagyonba. Milyen típust ajánlotok?

A válaszokat és minden segítséget, ötletet előre is köszönök!

(#62) inow


inow
újonc

Működő IP 3600, IP 4600 vagy IP 4700 nyomtatót vennék!
06-30-2790450

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.