Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Most kifejezetten visszafogták magukat.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) oriic válasza AxBattler (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Marmint mire gondolsz?

Live-Die-Respawn

(#3) yozsee11


yozsee11
aktív tag

A hivatalos twitter csatornán az alábbiakat írják: "Crossplay Open Beta now starts on the 20th at 6PM PT". Ez a mi időzónánk szerint szombat reggel 3:00 ha jól néztem. Biztos este kezdődik az open?

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#4) qad


qad
senior tag

Lenne-e esetleg valakinek felesleges pc-s kódja a hétvégi béta teszt idejére? Hátha, egy kérdést megér :D

(#5) RaZroX


RaZroX
addikt

Este 7től ?! Ez egészem biztos ?
Gyakorlatilag itt akkor elcsúszik (majdnem) egy napot..

Szerk.:

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#6) Corpuscle válasza yozsee11 (#3) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az early access igen. Amit te írtál az az open dátum.

(#7) oriic válasza yozsee11 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jogos. Atirtam 3ra.

Live-Die-Respawn

(#8) CptAdamica válasza RaZroX (#5) üzenetére


CptAdamica
veterán

Istenem, ennyire szétvagdosni ezt a nyamvadt bétát. Totálisan van értelme, lassan a takarítók is más időpontban kapják...

Megyen!

(#9) AxBattler válasza oriic (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

A korábbi részeknél elég túlzó konfigokat adtak meg min/recommended-nek, ez most elég emészthetőre sikerült.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) RaZroX válasza CptAdamica (#8) üzenetére


RaZroX
addikt

Próbálom úgy felfogni, hogy szombat hajnaltól van a tényleges béta, előtte meg a sarjabbak is játszhatnak vele :DDD

This is the way

(#11) aginor


aginor
addikt

Úgy látom már nem lehet jelentkezni a bétára, csak ha előrendelsz.. :F :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#12) KaitouP válasza AxBattler (#9) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha az RTX effekteket akarod, + maxra húzva mindent és esetleg 4K -t is, úgy azért mindjárt sokkolóbb a gépigény, nyilván.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13) KaitouP válasza aginor (#11) üzenetére


KaitouP
veterán

Feletted levő képen látszik, hogy lesz open beta is, ahova nem szükséges előrendelés.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Mi....41GB a beta... :Y

(#15) lofagi válasza qad (#4) üzenetére


lofagi
addikt

Papi, OPEN BETA, bárki játszhat vele, le kell tölteni a Battle.net klienst és kész.

(#11) aginor Nem jól látod, 19-én lehet játszani azoknak akik előrendelték, MINDENKI más csak a hétvégén indíthatja el.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16) ScomComputer válasza lofagi (#15) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ha jól olvasom este 19.00-tól indul ma a buli... ( 10am PT) ?

(#17) oriic válasza ScomComputer (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A korai hozzaferes, igen. Ahogy azt le is irtam.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18) RaZroX


RaZroX
addikt

Open béta kezdete előtt le lehet tölteni Xboxra, hogy mire indul, már kész legyen ?

This is the way

(#19) bulikavagyok válasza RaZroX (#18) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

(#20) RaZroX válasza bulikavagyok (#19) üzenetére


RaZroX
addikt

A linken csak kód beváltást dob fel nekem.

This is the way

(#21) oriic válasza RaZroX (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm akkor elvileg csaK az early tulajok tudjak szedni. Pedig mintha vki mar irta volna h nala is toltodik pedig nem rendelte elo.

Live-Die-Respawn

(#22) kenny123 válasza oriic (#21) üzenetére


kenny123
addikt

Ezzel a megoldással fog működni már ma este, vagy majd csak hétvégen? :))

yo

(#23) oriic válasza kenny123 (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ma is mar. Ezek early kodok voltak mult heten vagyis most is annak szamitanak. Marmint ha aktivaltad ezt a kodot mult hetvegen akkor a mostani betaval is jatszhatsz matol.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24) bulikavagyok válasza RaZroX (#20) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sry, azt hittem, h így mindenkinek elérhető már. Szerintem hamarosan aktiválni fogják - nem lenne logikus ha nem lehetne előtölteni.

(#25) kenny123 válasza oriic (#23) üzenetére


kenny123
addikt

Persze, mar a hétvégén aktivaltam. Köszi :)

yo

(#26) qad válasza lofagi (#15) üzenetére


qad
senior tag

Tyűűű :DD Köszi, ez kellemes meglepi most :D

(#27) lofagi válasza oriic (#21) üzenetére


lofagi
addikt

Igaz PC, de én már előtöltöttem a Battle.net-en, s nem rendeltem elő a játékot. Várom a hétvégét.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#28) qad


qad
senior tag

Kíváncsi leszek az ajánlott gépigény mellett milyen fps számokat fog mutatni béta alatt, remélem nem lesz 90 fps-re korlátozva a játék.

(#29) RaZroX válasza qad (#28) üzenetére


RaZroX
addikt

/com_maxfps 333 :C

This is the way

(#30) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ps4 szept 19 10am. Az ha jól tévedek guglival 16 óra magyar idő szerint. Most akkor ehhez is kell kód (mert a honlap hibát ír) vagy ps4-hez nem?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#31) oriic válasza Woodslave (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4-hez állítólag nem kell már kód (De erről hivatalos infót nem találok, simán lehet hogy most is csak az előrendelők tolhatják mától)

Live-Die-Respawn

(#32) Woodslave válasza oriic (#31) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na akkor négy után kiderül, most volt annyi eszem hogy nem töröltem le... :D

Nagyon viszket a tenyerem erre a játékra pedig tudom hogy multiban csak könnyek és megaláztatás lesz osztályrészem az single meg nem ér sokat... Basszus :W

ja nem 4 óra ahogy írták már korábban is hanem este 7

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#33) Carlos Padre válasza Woodslave (#32) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ja, én is fennhagytam, mert láttam dupla hétvégés lesz. Jött is hét közben update rá.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#34) qad válasza RaZroX (#29) üzenetére


qad
senior tag

Részemről kipróbálós D Max regelek 1 új accot ha bannolnak D.

(#35) qad


qad
senior tag

Nagyon rég nem Codoztam, remélem nem égek rommá. :D Elindult a teszt időszak.
Update
Óóóó facom megjelent a play gomb és fülig ért a szám, de sajna most csak az elővásárlók open bétája van. Garatula a nyomorék marketingnek DD Na nem baj 21-én is jó lesz majd kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#36) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Elég gatya a netem alig talál meccset

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#37) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na ez a cross play lehet eldönti hogy nem kell ez :D egy 3-23-as kör :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#38) Carlos Padre válasza Woodslave (#37) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen, pont erre vagyok kíváncsi. Múlt héten elég jól ment.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#39) Woodslave válasza Carlos Padre (#38) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Volt egy Faze elotaggal 41-kill abban a körben

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#40) Thusor


Thusor
őstag

Xboxon open béta még nem megy, legalább is az előtöltés tuti nem. Kódot kér.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#41) RaZroX válasza Woodslave (#37) üzenetére


RaZroX
addikt

A Crossplay elvileg opcionális.

This is the way

(#42) KaitouP válasza RaZroX (#41) üzenetére


KaitouP
veterán

Gyakorlatilag is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#43) Woodslave válasza RaZroX (#41) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Igen aztán néztem optionsben ki is kapcsoltam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44) Woodslave válasza RaZroX (#41) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A pc-sek előnye nagyon látszott azért. Nyilván az is közrejátszik, hogy aki előrendeli a Cod-ot annak van némi köze az fps-hez meg ott volt ez a két Faze előtagú arc, nem tudom kamu vagy tényleg köze van a klánhoz, de szégyent nem hoztak az előtagra az egyik 41 killel amikor a max 20 körül szokott lenni, a 3-23-as arány se jellemző rám bár nem vagyok nagy guru, de általában itt többször ölök mint halok, vagy legalábbis egálban van, de ebben a körben csak keltem haltam.

4 órát azért simán elpattintottam rá, hajnal egyig aztán meg felpörögve nem tudtam elaludni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#45) RaZroX


RaZroX
addikt

Van aki Windows 7 alatt tolja ? Ha igen, hogy sikerült elindítania ?

This is the way

(#46) oriic válasza RaZroX (#45) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

64bit SP1 Win7ed van?

Live-Die-Respawn

(#47) aginor válasza KaitouP (#13) üzenetére


aginor
addikt

Jaja, csak azt nem mondtad, hogy kliensből elérhető csak, és nem igényel regisztrációt én meg valamiért úgy gondoltam, hogy de. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#48) RaZroX válasza oriic (#46) üzenetére


RaZroX
addikt

Nem nekem, hanem ismerősömnek, de igen.
Dx12-t hiányolja talán..

This is the way

(#49) qad


qad
senior tag

Egyre több helyen foglalkoznak az új COD résszel, úgyhogy attól félek mire élesedne a pc-ek teszt hétvégéje addigra a csalók is élesítik a tonnányi ingyen accountot.

(#50) Carlos Padre válasza Woodslave (#44) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is így jártam, este rögtön az első kör 3-19 lett :D Utána még játszottam 2-ig, és azokban a körökben, amibe pcseket is bedobott kínszenvedés volt, úgy lőttek fejbe beflashelve is, mintha aimbotot használtak volna. Érdekes módon Boxos kutyákat nem vetett elém a sors, biztos fellőtték a pizsamát nekik akkorra, pedig lőttem volna őket örömmel ;]
Így eddig nem sikerült kipróbálni a konzolok közti multiplatform játékot, csak az igazolódott be a gyakorlatban is, amit régóta mondok elméleti síkon, hogy ez a multiplatform egy faszság és csak a pcseknek kedvez.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#51) RaZroX válasza Carlos Padre (#50) üzenetére


RaZroX
addikt

Pontosan mi igazolja ezt ?

This is the way

(#52) qad


qad
senior tag

Kellene már mennie az a pc-s betának azoknak is akiknek nincs előrendelésük? Avagy mikortól lehet kipróbálni?

(#53) qad válasza qad (#52) üzenetére


qad
senior tag

Ehh már engedi a belépést, csak blizzard appról indítottam és annak a felhasználó nevét és jelszavát ütöttem be, mert nem figyeltem hogy a kancsó már activision jelszót kér.

(#54) freeapro


freeapro
senior tag

Már töröltem is. Ugyanolyan szar mint a többi mostani FPS. Hüje effektek, amitől nem látok, egy gamer egérre nem lehet rákonfigurálni annyi gombot ami ehhez kell (nem wasd-t hanem a nyilakat használom) és valami rémisztőem szar felbontással futott 1060-on (+4790).

(#55) KaitouP válasza freeapro (#54) üzenetére


KaitouP
veterán

"Ugyan olyan szar mint a többi..." --> hüje effektek. Mindent értek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#56) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kipróbáltam én is. Vitathatatlan COD élmény. Fegyverek mozgása tetszik, a Ground egy nagy CQ. Jármű mozgás gagyi. Grafika javult, de inkább csak felhozták a minimum szintre. Néhol amúgy szép, de például a jármű robbanások ultra gázosak. Ettől független biztosan nagy dobás lesz és rekordokat fog dönteni. Na, megyek játszok még vele kicsit. :D

Megyen!

(#57) lofagi válasza freeapro (#54) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy alapból 50%-os a resolution scale, nem nagyon értem,hogy miért, de az van beállítva.

Azt 100-ra kell tolni és máris a megfelelő felbontást látod.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#58) qad válasza lofagi (#57) üzenetére


qad
senior tag

Gondolom, hogy azért csinálták meg így, mert a gyenge pc-vel rendelkezőknek is meglesz a placebo effektus. Car a kép, de legalább 300 fps-el fut xD. Most, hogy beszélek róla, gyorsan ki is próbálom.

[ Szerkesztve ]

(#59) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Olyat tapasztalt más is hogy killcam és respawn-nál van egy lagg vagy akadás. Nem tudom mi a megoldás legújabb nvidia driver(experince nincs fenn) van telepítve rtx2060-om van,i7 4770k, 4 gb ram ja és még ssd-re is átraktam ott is ez a helyet. Qrva idegesítő.

PSN: szuhi

(#60) qad válasza sz.atesz89 (#59) üzenetére


qad
senior tag

Igen tapasztalom én is, annyi különbséggel, hogy nagy fps számnál az már egy örökkévalóságig álló képet eredményez nem csak egy akadást, laggot. Nem találtam még rá megoldást, legfrissebb winfos és driverek vannak fent.

(#61) sz.atesz89 válasza qad (#60) üzenetére


sz.atesz89
tag

Szintúgy minden a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#62) Hopkins95 válasza sz.atesz89 (#59) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem is akad killcamnál és újraéledésnél AMD hardveren, szerintem ez a béta mivoltából ered a játéknak, ez ilyenkor normális gondolom.

Amúgy kipróbáltam a játékot mind PC-n, mind konzolon és azt kérdeztem magamtól, hogy ez mégis miből annyian forradalmian más az előző Codoknál? Vagy miképp lehetne ez a játék a Battlefield alternatívája, ahogy azt egyes nagy Youtuberek beharangozták? :U

Komolyan ugyanazok a kis pályák agyatlan rohangálással meg instant halállal. Meg Ezmiez már megint? Olyan rövid a time to kill, hogy levegőt sem veszel de már halott vagy. Van úgy alig elindulsz, nos már landol is a pofádban a gránát. Aztán a másik kedvencem, mikor sniper fegyverrel vagyok, de kis kézifegyverrel nagy távolságból simán lelőnek, nekem még becélozni sincs időm. Úgy átlő a pályán a baszom kézifegyverrel, mintha lézer lenne.

Aztán a war módról és a járművekről: Igazából a Domination és War mód jobban bejött nekem, mert nincs Respawn disabled meg ilyen hülyeségek. De könyörgöm, mi az hogy elindulok tankkal a bázisról, aztán hallom hogy „enemy airstrike incoming” és instant halott vagyok? :O Ráadásul nem is lehet javítani a járműveket, legalábbis én nem jöttem rá hogyan. Fura a jármű irányítás meg hiányzik a First Person mód is. Ráadásul nem is tudok bemenni a hangárba a tankkal, hogy elfoglaljam a zászlót. Próbáltam, de nem fért be az ajtón. :((( Aztán helikopterrel meg csak repülni tudtam, azt sem tudtam hogy kell lőni. A másik ami kiborított, hogy mi az hogy helikopterből kilő a sniper és leesek? :U

Egyébként hiába nagy a pálya a war módban, nem lehet normális fedezéket találni, mert minden épületben vagy valami 4 bejárat meg ablak van, szóval hiába állsz be az egyik sniperral ablakba az épület szélén hogy majd szépen onnan játszol, 1-2-re mögötted terem a lépcsőn valamelyik és szitává lő. Ami még fura, hogy a sniper távcsőjét lassabban rakja szemedre, nem úgy mint az előző Codokál, de mondjuk így legalább nem lehet quickscopolni.

Az airstrikeok meg killstreakek talán a legidegesítőbbek amúgy. Én alaposan nerfelném a sebzésüket és ha annyira bele akarják rakni, akkor csak kisebb sebzést okozzon mondjuk.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#63) aginor válasza CptAdamica (#56) üzenetére


aginor
addikt

Viszont végre újra a régi Cod élményt kapod, falonfutás, és egyéb futurisztikus baromságok nélkül. A grafika viszont valóban nem ok, bár nem csúnya, de nem is álleejtősen szép, viszont ami határozottan idegesít, hogy az árnyékosabb részekben lévő ellenfeleket nem lehet látni sehogy, csak ha már meghaltál. :(

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.