Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Ezzel játszik is valaki?

(#2) tDr1v3r válasza Zso Ro (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Trial idoszak van, aztan XO-n eleg nyoglodos a lobbykereses, szerinted? :D

Ugy bukott ahogy van, szornyen gyenge eresztes, nem is ertem hogy miert adtak ki belole betat... szerintem mar az elborzasztott sok vasarlot. Az mar csak hab a tortan, hogy az eddigi CoD-centrikus YouTuberek se szeretik...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) ProEvoFan válasza Zso Ro (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A héten olvastam, hogy vezette az amcsi/brit játékeladási listákat.
Gondolom PS4en tolják az emberkék.BF1et is PS4en játsszák a legtöbben.

[ Szerkesztve ]

(#4) ribizly


ribizly
veterán

Csodálom, hogy az Activision miért nem tolta még le az árát Season Pass-ostul 10€-ra... :DDD
De komolyan! Miben eyes
Egyes perccel csak csökken az esélye, hogy bárki megvegye, főleg a DLC-ket.
Arról nem is beszélve, hogy az amúgy egészen jóra sikerült Black Ops 3-hoz meg jönnek még a tartalmak.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) <Lacy85> válasza tDr1v3r (#2) üzenetére


<Lacy85>
addikt

PS4-en kb. 20 másodperc alatt megvan a csapat a játékhoz.
De amúgy tényleg szörnyen béna a multi. Ez a titanfall copy elég poénos, a mapok meg... pfff.
COD4 remaster viszont nagyon állat. Egy kis nosztalgia. :D
PS-en azt is rengetegen nyomják.

(#6) ProEvoFan válasza <Lacy85> (#5) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyon helyes.
25.én már mi is toljuk ;] Mondjuk a gyerek az új részt, én meg majd nosztalgiázok (persze ha odaenged a géphez:D )

(#7) tDr1v3r válasza <Lacy85> (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nagyon sok idő az a 20 mp... nálam is olyan körül lehet, nem mértem, de olyan okádék a játék hogy el nem indítom még egyszer. BO3 pár másodperc alatt talál közel teli lobbit HC-ben, ami pillanatok alatt feltelik. Hétvégén, megjegyzem... de hát én eleve hétvégén toltam az IW-t is ugye, a Black Ops meg eleve nincs is trial időszakban!

Tényleg nem értem hogy hogy lehetett egy ilyet kihányni, de komolyan. A Ghosts a túl nagy pályákon és a kevés újításon bukott el (még egy BO2 Pick 10-t se tudtak lekoppintani, vicc), a fegyverek legalább korrektek voltak. De ez mindkettőt elrontja...

Nem tudom megérteni hogy miért nem csináltak hasonló sablonpályákat mint az MW3-hoz. Akkor még azt mondanám hogy oké, majd a fegyverek kapnak balanszt... ja de várjunk, annak a multiját nem is ők hanem a Sledgehammer készítette. :DDD Az emberek meg az AW-t szidják hogy mennyire rossz CoD, szerintem meg milliószor játszhatóbb ennél a förtelemnél. Lehet fel is rakom újra valamikor, előjött a nosztalgiaérzetem.

Most már tényleg értem, hogy miért mondta mindenki hónapokkal ezelőtt hogy a CoD4 fogja tolni az eladásokat.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) <Lacy85> válasza tDr1v3r (#7) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nagyon saccra mondtam a 20 sec-et, nem mértem. :D
De abszolút nem kell sokat várni.

Nem terveztem amúgy a megvételét, csak a legacy edition járt a slim mellé.
Gondoltam mi baj lehet? Max 20 év után megint cod-ozunk egy kicsit.
Hát nagy mázli, hogy járt mellé a 4. :D
Azzal még a mai napig el tudok szórakozni. Kb. ez volt az utolsó cod amúgy, amivel játszottam anno.
De ahogy látom sok mindenről nem maradtam le :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.