Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) feka007


feka007
nagyúr

Béta alapján nekem se jön be annyira, semmi eredetiség nincs benne, IW-s részeket messze alulmúlja nálam eddig, de azért még remélem a full jobb lesz.

(#52) feka007 válasza eddie17 (#45) üzenetére


feka007
nagyúr

Elképzelhetőnek tartom, anno a Crysis bétája full optimalizálatlan volt, másfél hónap múlva jött a full és leg. kétszer olyan gyorsan futott, sok bugot kiszűrtek, mindezt másfél hónap alatt? Szerintem biztosan nem, mert akkor az első patchel ami két hónap múlva érkezett már 100 fps-sel kellett volna futnia azzal a javulási tendenciával, szval ez is lehet vmi régebbi verzió, legalábbis reménykedem, mert így elég fos...

(#53) BloodyEddie válasza Dani_kp (#43) üzenetére


BloodyEddie
őstag

A pinggel az a gond, h mindenkinek ekörül mozog, de nem ritka a 100 feletti sem. Elvétve láttam csak 40 körülit. Gondoltam ha külföldi játszik külföldi szerón, akkor csak alacsonyabb a pingje, de 99%-ban mindenkinek ennyi :(

A kutyákról azóta tájékoztattak :B De ez az írás csak egy első benyomásnak született meg, nem ástam még bele magam 100%ig a játékba.

Ha nem haragszotok meg, ebbe a cikkbe már nem javítanék bele, és képet sem cserélek. Viszont ha lesz rá igény, és tetszett ez a mostani a népnek, írnék egyet a végleges cod5-ről is ha megjelenik, úgyis rengeteg dolog maradt ki ebből.

mod: konzol vs pc-ből plíz ne csináljunk vitát, kinek ez, kinek az. (szvsz konzol jó dolog, csak fps-ben nehéz vele célozni, viszont az egeren nincs ravasz és nem rezeg vissza :U )

[ Szerkesztve ]

(#54) fpeter07


fpeter07
veterán

A 2 csapat kutyái más "színűek" :D Az egyik fekete másik meg atyám tuggya
Szvsz ez lesz a leggyengébb cod, legalábbis multiban

(#55) Dani_kp válasza (Kolombusz) (#44) üzenetére


Dani_kp
őstag

Mondtam, hogy legyen neked igazad! De én továbbra is kétlem, hogy ez a szűk 2 hét alatt bármit is csinálnának a hanggal! :U

Továbbá még egy észrevétel a játékkal kapcsolatba, szintén hangot illetően! A gyors válaszoknál, pl. Yes, Sir.....itt egy újabb negatív tapasztalat, mivel a játékba csak kiírja a szöveget, de nem mondja! De remélem ez csak a béta verzióba van így!

https://ingatlan.com/33821564

(#56) Dani_kp válasza BloodyEddie (#53) üzenetére


Dani_kp
őstag

Tudom, én már annak örülök, hogy ha 70-80-as pingem van, mert többnyire 150-300 körül szokott lenni! De elvileg, ha lesznek majd magyar szerverek ott már újra normális 30-60-as pingek lesznek.

Én minden esetre várom a végleges cod5-ről is a logoutos írásod :K .

https://ingatlan.com/33821564

(#57) eddie17 válasza feka007 (#52) üzenetére


eddie17
addikt

Na akkor ez az utolsó remény, hogy tényleg így van, és a teljessel, kapunk valami hihetetlent:)

(#58) Chosen válasza Dani_kp (#55) üzenetére


Chosen
addikt

Pl ez is kimaradt a cikkből, nekem ez a rádiószövegkiírás hatalmas mínuszpont, ez volt a kedvenc részem, amikor így kommunikáltál cod2-ben az ellenséges csapattal, a fél pályán át "jawohl!!"-ozva :D

Ha minden jól megy, lesz majd a cod5 előtt egy Far Cry 2 részekre szedés is :)

mod: BloodyEddie nevében írva :P (elfelejtettem átjelentkezni a sajátomba..)

[ Szerkesztve ]

(#59) (Kolombusz) válasza ez_meg_emaz (#48) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem azt mondom, hogy hatékonyabb, hanem, hogy élvezetesebb kontrollerrel játszani. :)

(#60) cellpeti


cellpeti
veterán

Ezt a részt nagyon elcseszték a készítők sztem!!! Sajnálom pedig nagyon bíztam hozzá!
COD4 sokkal jobb és élménydúsabb!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#61) ollie válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahogy már említették a képek. Saját képeket tegyél bele, ezeket meg vedd ki.

A cikk egyébként nem rossz.

***

(#62) X@b3e


X@b3e
addikt

Kis képzavar a cikkben:
"A többi CoD magasra tette a lécet, amit a WaW próbált, de nem sikerült utolérnie."
a már léc, akkor azt át kell ugrani, nem utólérni :)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#63) feka007


feka007
nagyúr

Legalább a single remélem lesz olyan, mint a CoD4-ben, de ha az se, akkor ez full bukta...

(#64) Typhoon47 válasza feka007 (#63) üzenetére


Typhoon47
őstag

én is ebben bízok... :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#65) BloodyEddie válasza ollie (#61) üzenetére


BloodyEddie
őstag

A nép akarata szent :) Dolgozom a saját képeken, bár szerintem azokkal kevésbé lesz jó, de igyekszem rendeseket összehozni.

X@b3e: javítva :)

[ Szerkesztve ]

(#66) Bluegene


Bluegene
addikt

Az egyetlen igazi újítás a kutyák, ezt jó ötletnek tartom, de akár ebbe is bele lehet kötni, mondjuk honnan tudja a kutya, hogy ki az ellenfél. azért ennyire nem buták az ebek, simán be lehet tanítani, a 2.vh-ban is alkalmaztak kutyákat az oroszok, brutális kaukázusiakat h széttépjék a németeket(valószínűleg egyenruha színét tanították be), pláne egy japót könnyű megkülönbözetni az amcsitól ;) szokszor éjszaka vetették be az erdőben, hisz az állatok jobban látnak, egy falkányi kaukázusi egész szakaszokat/kommandókat voltak képesek elintézni, nappal magányos kutyát hülyeség bevetni(ez életszerűtlen), de mit kezdesz éjszaka 20 óriási ebbel aki a torkodnak ugrik, még ha 8an is vagytok a szakaszban, félelmetes fegyver néha egy félvad kutyafalka a sötétben ;), pláne nem is lőttök mert egymást találnátok el, marad a kés de inkább a halál

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#67) BloodyEddie válasza Bluegene (#66) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Mindig tanul az ember :) Erről még nem hallottam, gondoltam h használtak kutyákat, de hogy ilyen szinten.. ez azért félelmetes, miket ki nem használtak a háborúban. Kerestem még némi háttérinfót a végleges cod5 tesztemhez, nem semmi a japán katonák harcmodora.. alattomos, de hatékony. Majd belecsempészem a cikkbe.

Egyébként mindenkinek köszi aki belehibajavított az írásba, szeretném ha minél jobb lenne :)

(#68) finest válasza Bluegene (#66) üzenetére


finest
őstag

A kutya nem lát színeket. Szerintem a kutyafalkás dolog elég fantáziadús elképzelés.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#69) Bluegene válasza BloodyEddie (#67) üzenetére


Bluegene
addikt

azért 1-2X elmentem hírlapkihordónak, eléggé féltem az ún kaukázusi-aktól, akkora mint egy oroszlán és ugat

3 ilyennel nem találkoznék de 1gyel se, van ettől nagyobb is

finest: nincs igazad, lehet h színeket nem lát(legalábbis jelenlegi tudomány szerint), de attól még érzékelik a színeket(árnyalatból), ne úgy képzeld el h úgy látnak mint fekete fehér tévén
egyébként is ragadozó állat sokkal fejlettebbek az érzékszervei az embernél, és mivel ragadozó intelligens

tény: a keleti fronton kutyákat is bevetettek, egyébként háborús könyvből olvastam(haborús veterán az író)

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#70) finest válasza Bluegene (#69) üzenetére


finest
őstag

Szerintem túl drága a kutyák kiképzése ahhoz, h csoportosan nekilódítsák őket mondjuk az erdőnek vadászni. A hadseregnél különben a kutyákat is egyes feladattípusokra specializálva oktatják, valóban vannak olyanok, amiket elfogásra, gyilkolásra idomítanak.

Én sem találkoznék egy kaukázusi medveölővel. Most meg nem mondom a fajta nevét, amivel anno az oroszok itt nálunk az atomsilókat őrizték, az is valami ilyen kaukázusi vagy szibériai dög volt, ennyire nem volt nagy, inkább a mi kuvaszunk mérete volt kicsit rövidebb lábakkal, de fekete szőre volt és valami brutális nagy feje. Arra voltak betanítva, h a hasat harapják...

De mindent összevetve, praktikus okokból felesleges dandár mennyiségben képezni a kutyákat elfogásra, a golyó olcsóbb, és egy kézigránát is ugyanúgy kifektet egy szakaszt, mint mondjuk 6-8 kutya, ha korábbi példánál maradjunk. Nem mondom, h nem vetettek/vetnek be kutyákat, hanem azt, h nem hordákban járőröztek a keleti fronton pláne felügyelet nélkül. Kutyabombái is voltak az oroszoknak, amiket a német tankok ellen vetettek be, de annál is rájöttek, h a tankelhárító olcsóbb, hatékonyabb.

Meg kellene kérdezni a "hadseregünk" topikban, h mi a helyzet mosta kutyákkal a katonaságnál!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#71) Dani_kp válasza finest (#70) üzenetére


Dani_kp
őstag

Szerintem túl drága a kutyák kiképzése ahhoz, h csoportosan nekilódítsák őket mondjuk az erdőnek vadászni.

A háború is drága volt :U ...többe került mint jó pár tucat kutya kiképzése, illetve ezek szerint éjszakai bevetéseknél jóval hatékonyabbak voltak a kutyák mintha pár embert küldtek volna, hogy lesből megöljék az ellen felelet...

https://ingatlan.com/33821564

(#72) Bluegene válasza finest (#70) üzenetére


Bluegene
addikt

lelőni egy szabotázsakciót végző német kommandót a sötétben(erről olvastam, Sven Hassel: Kivégzőosztag, kedves kis könyv), kockázatos mert visszalőnek, ráadásul profik, de félvad kutyákat rájuk ereszteni jobb mert ha egyszer közel jutnak az ebek, már lőni nem tudnak mert egymást találnák el, tehát agyar vs kés maradt

lényeg nem azt mondtam h tömeges elterjedt dolog volt, de az oroszok kétségbeesésükben sok mindennel próbálkoztak, elképzelhető h elvétve ilyet is csináltak, sőt( a ruszkiknál olyan is volt h 2 ember kapott egy puskát, azt a másik megvárta míg az elsőt kilövik azt övé lett), nem értem miért drága a kutyák kiképzése, akkoriban sorkötelezettség volt, szinte semmibe nem került egy katona a felszerelésén és kaja adagján kívűl az államnak

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#73) gYaLo


gYaLo
őstag

Hellosztok!
Olyan bajom van h a notimmal akarom állítani a felbontást,de amikor rányomok h apply kidob az asztalra és a tálcán sincsen a cod5...
Ilyenkor mi a teendő?
Nem fogok 800*600-ba gamelni :((( :(( :W

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#74) BloodyEddie válasza gYaLo (#73) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Nálam régebbel a 4-nél volt ilyen, ha xfire futott, nem állította át a felbontást, hanem ugyanígy ledobott. Próbálj bezárni minden futó programot. Ha így se megy: játék közben hívd le a konzolt, és írd be: /r_mode és alatta meg fognak jelenni a felbontásokhoz tartozó számok, amelyiket szeretnéd, az ahhoz tartozó számot írd utána, pl. /r_mode 4 és utána /vid_restart Ha így sem megy, akkor várd meg amíg kijön a teljes verzió, bugmentesen.

(#75) finest válasza Bluegene (#72) üzenetére


finest
őstag

Bedobtam a kérdés érdekességként a honvédelem topikba: [link]

Dani_kp: Nem mindegy, h valami sokba kerül és hatékony, vagy sokba kerül és felesleges.
Honnan tudja például egy csoport félvad kutya, h kit kell támadnia a szabotázst végző katonák közül? Megbeszélik egymás között, h enyém az első, tied a második? Ezért tartom én furának, h a kutyák a gazdák nélkül csoportban járőröznek valahol. Ha meg a gazdik közelben vannak, akkor akár lőhetnek is, amíg a kutyák odaérnek. Nem tudom, h milyen a kaukázusi medveölők fejének a keménysége, de egy átlag német juhász ököllel is agyoncsapható, egy pisztoly markolattal meg főleg.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#76) Dani_kp válasza finest (#75) üzenetére


Dani_kp
őstag

Megnéztem a kérdést amit írtál....hát teljes felesleges megkérdezni, mivel a kutyákat tömeges (?) számban a II. Világ Háborúba alkalmaztak. A mai világba szerintem a mentésen és a kutatáson kívül másra nem alkalmazzák meg persze házi állatként :) !

Nem mindegy, h valami sokba kerül és hatékony, vagy sokba kerül és felesleges.

Teljes mértékben igazad van! De nem értem, hogy miért kerülne sokba a kutyák kiképzése, mert szerintem abban az időkben a lőszer, fegyver, tank....sokkal többe került, és miért nem voltak hatékonyak a kutyák? mert miután az ellenség közvetlen közelébe voltak az ebek onnantól kezdve szerintem meg volt pecsételve a katona sorsa.
De ez csak az én véleményem és elmélkedésem.

https://ingatlan.com/33821564

(#77) finest válasza Dani_kp (#76) üzenetére


finest
őstag

Ha úgy lenne, ahogy írod, csak harci ebeket alkalmazna a hadsereg. Az átlag kutyaiskolás képzés is eltart egy évig, ettől drága az előállítása a kutyának, amit kár lenne az első bevetésen agyoncsapatni az ellennel, ha már etették-itatták, oltották, kiképezték. A lőszer tuti sokkal olcsóbb.
Igen, régen több volt belőlük, de elsősorban nem a harcra kiképzett ebek miatt, hanem azért , mert futárnak, felderítőnek, utánpótlásszállítóknak használták őket. Egy szó mint száz, ilyen hajtóvadászat szerű bevetés aligha elképzelhető. Sokféle módon lehet védekezni a kutya ellen, pláne, ha nem egy fegyvertelen emberről van szó. Nem azt mondom, h nem félnék, h szétkapnak, csak azt mondom, h túlzás rögtön a megpecsételődött sorsra gondolni, ha ugatást hall a katona.

No, végre nekem is lejött, megyek tesztelni! :R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#78) X@b3e


X@b3e
addikt

Elég érdekes ez az új Duty... Kicsit mintha elfogytak volna az új ötletek. Remélem a single campaign jól meg lesz csinálva, mert a multi ebben a verzióban elég khmm

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#79) finest


finest
őstag

Én valahogy szédülök játék közben, lehet csak a fáradtság, de kifejezetten rosszul esik nézni a sok hasonló színű textúrát. Ilyen szempontból a Castle pálya a legnormálisabb. A hangok ténleg nagyon trére sikerültek...

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#80) cizoe


cizoe
őstag

Ez a fejlesztőbrigád egy kukábavaló senkiházi banda. Infinity Ward! Ennyi. Hogy is bízhattak egy régen dicsőségesen ragyogó szériát egy Pókember szintű játékfejlesztő Treyarch gyökerekre. :W

Bocs, csak kitört belőlem, rossz látni, mi lett egy régi kedvenccel. :O

(#81) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Én már akkor temettem, mikor bejelentették hogy 2.vh-s lesz. Tök jó, ezt a témát csak 1000+1 dolgozták fel, így hát muszáj volt csinálni ismét egyet :o
Kíváncsi vagyok az ez utáni részre mit tartogatnak :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#82) feka007


feka007
nagyúr

Azért túlzásokba ne essünk már... Béta alapján nem a legjobb rész, de amíg nincs full, addig ilyeneket ne irkáljunk már, hogy égetnivaló banda meg szar az egész stb... :U Szerintem jórésze ki se próbálta akik itt fikázzák... CoD4 demónál én is ki voltam borulva, hogy mi ez a szar, aztán a full rohadtul tetszett, most ez a rész a kezdeti gyenge benyomások után kezd bejönni nekem. Sok a hiba, de ez csak egy béta, felkéne már fogni...

[ Szerkesztve ]

(#83) cizoe válasza feka007 (#82) üzenetére


cizoe
őstag

Szvsz az a cod4 demo igencsak fasza volt. Óriási flow volt benne, nagyon magával ragadott. Persze tudom, hogy a gamerek 80%ának nem tetszett, de hát ízlések és pofonok. :U

(Amúgy épp azért írtam be az előzőt, mert tegnap láttam a bétát és ki si próbáltam pár perc erejéig, és hát na. )

[ Szerkesztve ]

(#84) feka007 válasza cizoe (#83) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem pont az nem tetszett abban, hogy mindenki lőtt mindenre, mp-enként 8000 golyó záporozott el mellettem, és az egész abból állt, hogy ölj le mindenkit. A fullban sokkal jobb lett a single, habár azt a pályát ott is utáltam, meg sok másik is hasonló volt, viszont a történettel együtt jók voltak, demóba viszont csak belecsöppentem a levesbe, azt se tudtam kit kell lőni...
A fullban a Csernobilos pálya az egyik legjobb single élményét adta nekem, rohadt jó volt az a rész. :R
Jah, úgy más, első két perc alapján én is hasonlóan vélekedtem, de idő után szerintem sokkal jobb.

(#85) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Csak h ne általánosítsunk: cod4 nekem az első perctől kezdve tetszett, tényleg fantasztikus amilyen szinglit összehoztak, a multi pedig ízlés kérdése (nekem bejön). Nem lehet így ítélni, h "úgyis megszeretik majd", ez nem valami iskolai menza, h ha tetszik, ha nem, hozzászoksz, ez egy játék, akinek meg nem jön be, az választhat mást (vagy legózzon :D ). Tény, h cod5 multiban (nekem) rosszabbnak tűnik mint a 4, de a szingli béta alapján a Treyarch olyat tett, amit még soha: ott nyúltak a játékhoz, ahol tényleg lehetett fejleszteni, és kivételesen nem a saját színvonalukat hozták (gondolom IW rájuk nézett időnként). De ne kiabáljuk el, megvárom a végleges verziót, és kaptok az arcotokba egy tesztet :D

(#86) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Közkívánatra saját képekkel frissítve a cikk :) Többet nem is tudtam volna, a fraps valamiért bedöglött a játék alatt.

(#87) Bluegene válasza finest (#77) üzenetére


Bluegene
addikt

nem hinném h akkoriban kutyaiskolát alkalmaztak volna diplomás kutyaoktatókkal milliókért és chappin növelték volna, inkább összefogdostak pár vérszomjas kaukázusit néha odalöktek egy egy lerágott csontot, jól kiéheztetik, ütik verik és ráuszítják a német kommandora a sötétben, simán lehetett ilyen sok mindennel kisérleteztek

próbálj elrugaszkodni ettől a puhány korrupt demokráciától, akkor háború volt

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#88) fekeandras


fekeandras
őstag

Multiplayer beta-t tolja innek valaki?

(#89) feka007 válasza fekeandras (#88) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem itt elég sokan azt tolják...

(#90) fekeandras


fekeandras
őstag

Rohadt kutyák! :(( ... :DDD

(#91) DaTika válasza Eugene Roe (#37) üzenetére


DaTika
tag

áááá... na az a játék sem jött be, pedig majd mindegyik free weekenden kipróbáltam, nekem az valahogy az nem :)) énnekem a dod lett a megunhatalan fpsem :))

(#92) fekeandras válasza DaTika (#91) üzenetére


fekeandras
őstag

DoD-nál valóban nincs ütősebb.Hiába a már "elavult" grafika.Akkor is aláz mindent. :K
Ahogy a CS:S is. ;]
De ettől függetlenül nekem bejött ez a MP demó.Lehetne több ilyen is... :K

(#93) Dani_kp válasza BloodyEddie (#86) üzenetére


Dani_kp
őstag

:C a 2. kép nagyon ütős lett! Grat. :R !
Amúgy ami pozitívum ebbe a multi beta-ba az az, hogy el lehet lőni az ellenfél végtagját, vagyis pl. shotival leszakíthatod a karját, ha úgy találod el, meg a gránát ketté szedi az embert (erről egyből a Ryan közlegény megmentése c. film jutott az eszembe :) ).

https://ingatlan.com/33821564

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.