Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Első írásom, jöhet a kritika :)

(#2) ttower


ttower
aktív tag

nem rossz bár ha már tesztelsz, egykét saját képet is berakhattál volna.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#3) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Nem rossz csak asszem at kene raknod gamepodra.

(#4) pilóta


pilóta
nagyúr

Annyira természetellenes ez a fényvisszaverődés, nem tudom miért erőltetik. Mikor világít már vakító fehéren egy zöld katonai zubbony?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) redder válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


redder
csendes tag

Jó kis írás, valóban jobban is ki lehetett volna dolgozni, de speciel amikor én játszom a multiplayerrel, akkor legkevésbé az érdekel, hogy mi hol hagy nyomot, a lényeg, hogy ne én haljak meg és ebben csak gátol, ha tul jól ki van dolgozva minden.

Viszont nekem is van egy negatív élményem és ez az egylövetű puska. Elég gyengére sikerült. Lőhetek 4-et is az emberbe, nem akar meghalni, de ledarál a puffogtatójával.. Azért ez COD 2-ben sokkal jobb volt. Remélem megoldják, vagy ha ők nem is talán valamelyik server olyan lesz, ami majd megoldja ezt a problémát.

(#6) athomi válasza pilóta (#4) üzenetére


athomi
veterán

Egyetértek veled, a legtöbb játékban úgy eltúlozzák az effekteket, hogy inkább távolodik a valóságtól, mintsem közeledik.

(#7) cizoe


cizoe
őstag

Amin javíthatnál: Gamepodra rakd, Képeket nagyítható képkóddal

[IMG:kisképurl][L:nagykép url][link][/L][/IMG]

, mondjuk 550pixel szélesre a kicsit. Saját ingame képeket én is hiányoltam.

Amúgy rendben van, jó kis írás, bár picit részletesebb/hosszabb lehetett volna. Szívesen olvastam volna többet a sztoriról is.

Üdv: cizoe

[ Szerkesztve ]

(#8) BloodyEddie válasza cizoe (#7) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Gamepodra azért nem tenném szivesen, mert inkább saját véleményt tükröz, nem objektív teszt. Javítsatok ki ha tévedek :B Jobban részletezni nem akartam, bennem inkább a hibák maradtak meg, abból pedig pont sokat soroltam. Viszont van pár dolog amit tényleg kihagytam belőle, azokat majd pótolni fogom, saját képekkel együtt, ezekszerint van rá igény, szándékosan nem sajátot tettem bele.

(#9) cizoe válasza BloodyEddie (#8) üzenetére


cizoe
őstag

Igazából , mint bétáról nem lehet kimerítő tesztet írni igaz, akkor már értem, minek szántad.
Amúgy a véglegesnél majd kiderül, én a Cod részek single húzásától, a pörgéstől még sokat várok, remélem nem cseszik el. A környezet pedig pluszpont, Pacific Assault volt például a kedvenc MoH részem, nincs is jobb a dzsungelben bujkálásnál. :)

Viszont akkor egy végleges verzió tesztet is várunk, kérdés akkor megmaradnak/megváltoznak-e az általad említett negatívumok. ;)

(#10) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hy.

Véleményem szerint cod4 egy sz@...így elég nagy a valoszinüség arra h sokan át mennek cod5re....de ez sok mindentől függ(lanok/sponzork,javítások...)...én pozitívan csalódtam a játékban,ezért nagyobb jövöt jósolok neki igaz ez azon múlik h mikor jön a cod6,mert ha a tendenciát nézzük kb évente....így meg elfog tünni a multi része a dolognak.
Az írás jó amúgy:)

üdv

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#11) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nekem tetszik, boxon szoktuk tolni néha a bétát.
A hangokat tuti megcsinálják, ez még a béta változat.

Remélem a kutyákat gyengítik, mert aránytalanul erősek, igaz általában úgyis sd-zünk. A tankok úgyszintén túl erősek, 5-6 bazooka kell beléjük minimum. Hardcore módban...

Nem tudom pc-n ezek igazak-e, olyan fossal nem játszok. :P
Mindenesetre ezt nyugodt szívvel csak kiegészítőként, vagy modként lehetne eladni. Én meg fogom venni, mert a baráti köröm nagy része megveszi.

(#12) athomi válasza cizoe (#9) üzenetére


athomi
veterán

Pedig az egyik leggyengébb MOH volt. :DDD
Nekem ha MOH, akkor az első két része (még PS1-re voltak) illetve PC-n ami nagy volt és sikeres is az a MOH Allied Assault. Az Allied Assult nagyon népszerű volt multiban is.

Bár béta a World at War, de itt két hét alatt már komolyabban nem tudnak belenyúlni a játékba. Arra már nincs idejük. A multi gyenge lett, remélem a single jó lesz, én azzal beérem, mert multinak marad a Cod4 és Cod2. Úgy látszik a Trechyard-osok nem tudnak az Activision-osokhoz felnőni. Mondjuk az Activision-os srácoknak kicsit több tapasztalatuk van, még ők ütötték össze a fent említett MOHAA-ot, ami tényleg sikeres volt. Csak hát kiszálltak az EA-től, így létrehozták a Cod sorozatot, mivel a MOH név az EA-t illeti.

(Kolombusz): Konzolon soha nem FPS-eznék, főleg nem Cod-dal. Nyomába sem ér a az élmény a PC-n lévőnek.

[ Szerkesztve ]

(#13) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Szerintem a COD4 nagyon magasra tette a lécet, nekem eddig az tetszett a legjobban, második világháborúsba meg a COD2. Az a baj hogy nekem se tűnt vmi meggyőzőnek a COD WAW, legalábbis a béta alapján, az egylövetű puskák tényleg nevetségesek, viszont a Bar, meg a Thompson szép emlékeket ébresztett fel. A gépigény sajnos nagy lett, utálom ha nem lehet kikapcsolni bizonyos effekteket és miattuk megy szarul a game, márpedig a WAW-ban van egy két ilyen szvsz. Kb 800x600 minimumon is akad, míg a COD4 ment 1024 médiumba...

(#14) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Á mondom megnézem biztos dicsérni fogják, hát nem. :(((
Szerintem akinek a cod4 bejött annak ez is. Pláne ha szereti a 2.Vh-t. Én pl utálom ezt a környezetet (2.vh-s játékok kicsit untatnak) de itt nagyon jo lett mert iszonyat hasonlít a cod4-re csak más fegyokkal.
Szerintem király lett ez a game. Nem lesz ez bukta. Én is tolni fogom a multit, csak kérdés hogy most cod4-el vagy az 5-el játszok-e majd többet. Meglátjuk. :U

athomi-val értek egyet. Nekem is van x360-om és probáltam rajta cod2-t és más fps-t is de egyszerűen iszonyatos szar. A konzol nem fps-re valo max ha vki vesz hozzá bill-et meg egeret 100k-ért. :D Ha meg is szokja pár emberke a célzást akkor is sokkal jobban,gyorsabban lehet löni egérrel szvsz.

(#15) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Egyetértek veled mindenben.
Ez eddig nagyon kevés.
Ennek ellenére jó vele játszani, de lehetett volna sokkal jobb is :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#16) athomi válasza ez_meg_emaz (#14) üzenetére


athomi
veterán

Nekem a mozgással van igazán problémám az 5. részben. Kicsit Cod1-es érzés támad rám tőle. Ha megnézed a többieket, ők is bénán mozognak. A gránátdobás szintén ritka béna.
Amúgy van hangulat a játékban, és nem is lenne rossz, csak a Cod4 magasra dobta a mércét. Itt meg a 4. részhez képest csak visszafejlődést látok és kevés az egyéni ötlet is a játékban. Az Activision-osok a 2. rész után tudtak nagyot lépni, ez a Trechyard-osokról nem mondható el. Mindenesetre várjuk meg a végleges verziót és csak utána vonjunk le végső következtetéseket, bár én azt hiszem a 6. részig maradok a Cod4-nél.

[ Szerkesztve ]

(#17) ez_meg_emaz válasza athomi (#16) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Igaz a mozgás meg a gáránt fura. De lehet élvezni a multiját szerintem. Sok ujat nem hozott sőt. De mint mondtam nekem ez jo is így.

(#18) MarKoo válasza athomi (#12) üzenetére


MarKoo
őstag

Nembaj, Kolombusznak szüksége van az autoaimra a konzolon. FPS-t akkor is PC-n csúcs játszani. Xboxon se rossz, mert 5 év kőkemény FPS függés után a konzol is bejött, persze nem annyira. :)

(#19) ~Ph'vEscha


~Ph'vEscha
aktív tag

Ez is csak egy nagy nevű régóta várt játék ami ugyanolyan sz**-ra sikerült mint a far cry 2 , spore...

Már nagyon régóta nem láttam/játszottam igazán jó játékkal . Mi a véleményetek ?

Uj nickem : Phvhun

(#20) cizoe válasza ~Ph'vEscha (#19) üzenetére


cizoe
őstag

Spore-t ne említsük egy kalap alatt. Maga nemében gigantikus munka, nem szabad úgy nézni rá mint ezekre. Igaz, én is többet vártam, egy végigjátszás után kuka lett a vége, de a maga nemében csodás munka.

(#21) luw2win


luw2win
őstag

Még anno amikor COD4 demo volt mindenki szidta mert szokatlan volt egy 2.vh részhez képest.És mára mindenkinek megváltozott a véleménye ezzel kapcsolatban...jó játék lett a cod4.
Ugyanez a helyzet a cod waw-al is. Ez még csak béta... viszont nagyon össze kell szednie magát az activisionnek h ezt a töménytelen hibát kijavitsa.
A gránát fennakad a fán és ott is marad....
1 golyo nem elég egy puskával vagy egy csipával. Pedig van fps-em is.Bár ez nem sokmindenkit zavar ( engem személyszerint nagyon amikor szivenlövöm és még nem is szuszog..)
Reméljük mindent kijavitanak...az idő fogy.

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#22) Pubszon válasza redder (#5) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezzel én is tökéletesen egyet értek, a puska öljön már kérem egy lövéssel, esetleg kettő, ha lábat talál. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#23) cizoe válasza Pubszon (#22) üzenetére


cizoe
őstag

Vagy ha lábat talál, ne is öljön, csak fetrengjen a szerencsétlen, míg oda nem megyek lemészárolni. ;]

(#24) Typhoon47 válasza luw2win (#21) üzenetére


Typhoon47
őstag

köze nincs fpsnek a halálozáshoz mellesleg

a másik meg az, hogy nincsenek "fps fegyók" , vagyis ahogy kattintaasz úgy durrog a Gewehr, elég poén :)

"Education is important but big biceps are importanter"

(#25) athomi válasza luw2win (#21) üzenetére


athomi
veterán

Már ebben a topikban is többször elhangzott, hogy ezt a részt nem az Activision készíti, hanem a Trechyard (csak úgy mint a 3. részt). :W
A sebzésrendszer szvsz nem végleges, de egyébként azt pillanatok alatt át lehet alakítani.

(#26) cizoe válasza athomi (#25) üzenetére


cizoe
őstag

Szorri de ez egy Activision játék, és a Treyarch csinálja az Infinity Ward helyett. A 6-ot fogja megint az IW csinálni. Az Activision meg csak publisher, köze nincs a fejlesztéshe, minden COD-dal kapcsolatos jog az övék.

dying_star: Cod4ben is lőttek félholtan, hogy rohadnának meg. Multiban külön skillként kaptad bizonyos lvl után. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) FoxiestFox válasza cizoe (#23) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Vagy lőjön még a földön fekve is, ami már a Quake 2-ben is volt... :D

(#28) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ugye lehet majd a lángszóróval is menni? Mer az már nagyon régi vágyam ;] .

(#29) (Kolombusz) válasza athomi (#12) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hidd el először én is így gondoltam, most már egérrel billentyűzettel nem tudnék játszani. Közelébe sem ér a kontrolleres élménynek.

(#30) zsiga667 válasza (Kolombusz) (#29) üzenetére


zsiga667
addikt

Azért erről megkérdeznélek mégegyszer miután kontrollerrel kiálltál egy egeres ellen fps-t tolni... ;]

(#31) DaTika


DaTika
tag

"felbukkant a War, ami kb. a Team Fortress 2 kontrollpontfoglalós módjának felel meg"
Ezt úgy képzeljem el mint a Day of Defeat: Source-ban a játékmenetet? csakemert a TF2-s hasonlításból nekem ez jön át, akkor pedig nemrosz kis koppincs, mivel szerintem ezt a TF2be is innen szedték, mondjuk mund a kettő Valve termék. :)) Kár hogy a dodot jobban szeretem mint a codot... azaz nem is kár... :)))

(#32) athomi válasza (Kolombusz) (#29) üzenetére


athomi
veterán

Nekem volt konzolom is (PS1, PS2, Dreamcast, Xbox), meg PC-m is. A konzoloktól már megváltam, mert nekem az FPS játékok a kedvenceim, arra pedig nem egy élmény a gagyi kontrollerezés. A Cod4-be még auto aim is van. :DDD
Aki nem elfogultak, azoknak a bő nagy része azt hiszem velem ért egyet.

megj.: Egér + billentyűzet ellen egy kontrolleres kb. esélytelen lenne. Joy-jal soha nem fogsz olyanokat lőni, mint egér + billentyűzet párossal. :))

cizoe: Bocsánat, bocsánat, benéztem. :B

[ Szerkesztve ]

(#33) xEon1337


xEon1337
őstag

Szerintem a CoD1 óta egyre mélyebbre süllyed a sorozat. A második rész még tűrhető, de ami utána jött/jön, azokról inkább ne beszéljünk. És most a többjátékos módra gondolok.
Lehet én nőttem ki ezekből, de ez a vélményem sok év CoDozás után :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#34) Jhonny06 válasza pilóta (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez egyedül az Airborne-ba volt jól megcsinálva, de ott nagyon. Az első pálya, amikor esett az eső, este volt és ahogy visszaverődtek a fények, full-on az nem volt semmi. :R

(#35) Ősember


Ősember
őstag

bocs, de az utolso kép gusztustalan :B látom nem csak nekem szurja a szemem...
ez a cod sorozat is ugyan arra a pályára jut, mint az nfs. név mögött bármit el lehet adni. :P

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#36) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

A tankokról nekem a Battlefield helyett csak a CoD: United Offense jutott eszembe... :))

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#37) Eugene Roe válasza DaTika (#31) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Akkor már inkább Red Orchestra: Ostfront ;)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#38) Eugene Roe válasza Pukkancs (#28) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ahogy a videókból látszódik nem leled nagy örömöd benne, ugyanis eltalálod -> megfordul, szétlő -> aztán ő is meghal, de ez már se őt, se téged nem fog vígasztalni ;] Bocs a sok hozzászólásért,

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#39) Typhoon47 válasza Eugene Roe (#38) üzenetére


Typhoon47
őstag

de hát ha tolod neki rendesen , akkor megnyuffan :P

"Education is important but big biceps are importanter"

(#40) (Kolombusz) válasza athomi (#32) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Multiban nincs auto aim. Hát, ha neked jobb egy kurva egeret tologatni az asztalon és kattintgatni mint az őrült. Lelked rajta.

Én inkább hátradőlök a fotelban, meghúzom a ravaszt és érzem, hogy elsült a fegyver a kezemben. :)

(#41) cizoe válasza (Kolombusz) (#40) üzenetére


cizoe
őstag

Arcade bullshit akkor is konzolon Fps-t tolni. Olyan mint az a Vakondos játék, mikr a nyuszit tilos eltalálni.. Vagymi. :)

(#42) Dani_kp válasza (Kolombusz) (#11) üzenetére


Dani_kp
őstag

A hangokat tuti megcsinálják, ez még a béta változat.

Ebbe bele kell, hogy kössek :B :U .....a hivatalos oldal szerint november 11-én adják ki az USA-ba a játékot! addig van kb. 2 hét, szerinted addig az egész játékba (ami elvileg már kész van) kicserélik/javítják a hangot? Mert szerintem nem! De neked legyen igazad, mivel szerintem is katasztrofálisra sikerült!

https://ingatlan.com/33821564

(#43) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Az írás amúgy jó lett! De most valahogy nem bírom ki, hogy ne kössek itt is bele :B :D ...

Nagyobb gond a lag, ugyanis az eddigi 30-40 körüli átlag ping helyett inkább 70-80 volt a jellemző, ez vélhetően a béta hibája, és javítva lesz.

Ez nem a béta hibája, ez annak a "hibája" hogy még csak külföldi szerverek vannak, és a külföldi szervereken ennyi a ping!

A pályákat picit tovább tölti, a kutyákról nem lehet tudni, hogy épp melyik félhez tartoznak....

Ez nagyon egyszerűen meg lehet különböztetni! Ha az ellenfél küld kutyákat akkor az fekete (de azt nem tudom, hogy milyen fajtájú, talán pit bull...), de ha a te csapatodból küld valaki kutyát akkor az németjuhász! (gondolom )

Nagyjából ennyi a hozzáfűzni valóm!

https://ingatlan.com/33821564

(#44) (Kolombusz) válasza Dani_kp (#42) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nézd ez egy 3 pályás multi verzió, ami boxra már legalább egy hónapja elérhető sztem.
Szóval simán kicserélhetik. Sőt, ki is kell cseréljék, így nem adhatják ki a játékot.

(#45) eddie17


eddie17
addikt

Lehetséges, hogy ez a béta egy sokkal régebbi állapotot tükröz, és a teljesen mindenki meg fog lepődni. Vagy sokat képzelek?:)

(#46) zsiga667 válasza (Kolombusz) (#40) üzenetére


zsiga667
addikt

IRL is csípőből lősz mer úgy a laza meg a feelinges? Én inkább célzok, szerintem hatékonyabb. ;)

(#47) Ari18


Ari18
őstag

Nekem volt "szerencsém" kipróbálni egy FPS féleséget x360-on.
Szörnyű,irányíthatatlan,gagyi A spanomnak is nehéz irányítania pedig neki már lassan 1éve megvan x360
Egér+bill.el már kb 5X fejbe lőttem volna a faszit a játékban. Autózni + Focizni jó boxon DE másra alkalmatlan.

[ Szerkesztve ]

(#48) ez_meg_emaz válasza (Kolombusz) (#44) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Igen de kinnt van hivatalos oldalon hogy javítottak azon már egy-két komolyabb bug-ot és az került pc-re. ;) Szal ez a legfrissebb és nem 1honapos, de még béta az tény. Írták is hogy az összes ismert hibát nem tudtűk a pc béta megjelenésig kijavítani. De hatalmas változások 100% hogy nem lesznek.

Látom egyedül maradtál azzal hogy konzolon jobb lenne fps-t tolni vagy min ugyanolyan.:DDD

(#49) ~Ph'vEscha


~Ph'vEscha
aktív tag

Az a legrosszabb amikor egymásután nem halnak puskalövésbe vagy 10-en , ugyhogy neked sebzésnövelőd van , és nekik nincs életnövelőjük , de amikos ők jönnek neked te egyből halsz...

Nekem külföldi szerón is max 40-es pingem van .

Egyik mapon meguntam hogy olyan gyengék a fegyverek és csak késeléssel jobb statot csináltam mint fegyverrel... volt hogy kutyákat is szereztem only késeléssel...

Ugy volt hogy a klánom kihagyja a cod4-et mert gagyi és egyből cod5-re tér át , de szerintem ezt is kihagyjuk .

Uj nickem : Phvhun

(#50) Typhoon47 válasza ~Ph'vEscha (#49) üzenetére


Typhoon47
őstag

jah, hiába sorozod, egyszerűen basznak bele dögleni.
a késelés meg poén, de valamikor egyszerűen nem húzza rá az aim, na olyankor kicsit ideges vagyok :(((

"Education is important but big biceps are importanter"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.