Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) caizzz


caizzz
aktív tag

ne legyen igazam :((

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

há hajjak meg ha nem espé ugrott be a képrű !!

(#3) caizzz válasza Ice!? (#2) üzenetére


caizzz
aktív tag

ilyen az, ha az ember nagy fan. mindenhol a kedvencét fedezi fel. :P

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#4) Ice!? válasza caizzz (#3) üzenetére


Ice!?
őstag

most lebuktam.:(((

(#5) cyanide

Barátaimmal szoktunk beszélgetni a zombiapokalipszisről. Egyszer felmerült, hogy ha fennforgás lenne, akkor az internet is megszűnne. És abban a pillanatban rájöttem, hogy ha nem netezhetnék egész hátralévő életemben lehet nem is akarom túlélni az apokalipszist. Hát ennyi. Aztán ha jönnek, majd meglátom mi tévő leszek.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#6) Móci


Móci
addikt

Én pedig a szekszi élienekre vártam, aztán nesze, arzén.
Mindegy, ha jönnek a zombik, balta, lapát, piszkavas kéznél lesz... ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) keIdor


keIdor
titán

Említett gammák adják rendesen+Resident Evil, főleg 1-2-3, de nekem a Filmek is tetszettek.

Remélem immúnis leszek és együtt irthatom a zombikat itt jópár jóarcal.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) brekkhun válasza Móci (#6) üzenetére


brekkhun
tag

[Az élienek léteznek!]

( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#9) Probber


Probber
őstag

Zombi nem leszel, maximum biológiailag működésképtelen ( :D ), de kútból egyébként sem ajánlatos inni.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#10) #19617792 válasza keIdor (#7) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Remélem immúnis leszek és együtt irthatom a zombikat itt jópár jóarcal."

Láncfűrészt mindenkinek. ;]

(#11) Gergő_


Gergő_
őstag

(#12) caizzz válasza #19617792 (#10) üzenetére


caizzz
aktív tag

nekem elég egy golfütő + combat shotgun kombó ;)

marakujás kőbányai

(#13) dízelracer


dízelracer
senior tag

Zombiapokalipszis? Ugyan már! Ez már évekkel ezelőtt elkezdődött... [link] Sírok... :))

(#14) LadyLorien


LadyLorien
tag

Ezen már én is gondolkoztam, hogy mit csinálnék, ha ez bekövetkezik. A válasz egyszerű: az első körben szerintem azonnal elbuknék, amilyen szerencsétlen vagyok. :DDD

Némely ember annyira uralkodni akar minden felett, hogy egyszer biztosan valami világméretű katasztrófa lesz a vége a tudósok "hülyeségei" miatt.
Ebbe az átlagnak beleszólása nincs, ráadásul sok idióta támogatója is van sajnos. Tehát, ha elérkezik ez a bizonyos katasztrófa, hiába tudjuk, hogy nem mi személy szerint idéztük elő, csinálni nem tudunk semmit, maximum beletörődni, igyekezni életben maradni stb.

Őszintén megmondom, a tudósember az a faj, akit a legjobban tudok gyűlölni. :) Túl kíváncsi, túl sokat akar tudni, ellen akar fordulni a természetnek (pl.: öregedés-> halál), mert nem tudja felfogni, hogy ennek így kell lennie és nem véletlenül van így.

Azt meg aztán, honnan tudjuk, hogy nem kísérleteznek-e már pl. olyan (akár katonai) szerekkel, ami a "halál" után beindítja az ember agyműködését, de csak minimális szinten? Csak annyira, hogy simán szétszabdaljon egy másik embert.
Hiába mondja akárki, hogy tudja, hogy nem csinálnak ilyet, ebben sosem lehet biztos, én azért ennyire nem bízok az emberekben/tudósokban...

Összegezve szerintem tehát hatalmas hátrány, hogy mindent uralni, tudni akarnak.
Legszívesebben megkérdezném őket, hogy: "Emberek, mondjátok, ti normálisak vagytok?"

Most hogy ez a szösszenet írás formában ide került, azért remélem még senki nem néz idiótának/dilisnek. :DDD

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#15) keIdor válasza LadyLorien (#14) üzenetére


keIdor
titán

A kíváncsiság nem bűn, én is szeretném tudni minden kérdésemre a választ. Bár én itt főleg a csillagászatra gondolok és az anomáliákra.
A halált nem akarom legyőzni, maximum zombi formájában, mer' azt jó irtani. :DDD

Remélem az senkit nem fog zavarni, hogyha valamelyikőtök zombivá változik és támadni akar azt simán ketté hasítom egy baltával? Nem baj, ugye? No offensz.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) ftc


ftc
nagyúr

Most őszintén ha minenki zombi lenne csak pár ezer emer maradna...megérné rettegni folyamatossan? esetleg miből élnél? pár hóapig fentartható az állapot...de azt vagy ivükészlet hiányában vagy élelemszűkében meghalnál...

Hamrabb lesz 3.vh minthogy ilyen előforduljon....

(#17) LadyLorien válasza keIdor (#15) üzenetére


LadyLorien
tag

Önszántamból most azonnal megkérlek rá... :DDD Nem akarnék így "élni".

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#18) ollie válasza LadyLorien (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Őszintén megmondom, a tudósember az a faj, akit a legjobban tudok gyűlölni.

Ezt át kéne gondolni. Nélkülük még mindig az antilopokat üldöznénk a pusztában.

***

(#19) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

lopnék egy vonatot, bepáncéloznám, és a sínekhez legközelebb eső boltból felrámolnám tartóskajával, és vrumm vruummm :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) ftc válasza Mr.Csizmás (#19) üzenetére


ftc
nagyúr

Azt mi van ha csak pia van? :Dejjel véletlenül kimész s voltál is meg nem is :D mondjuk utánna azt csinállsz amit aakrsz :P

(#21) LadyLorien válasza ollie (#18) üzenetére


LadyLorien
tag

Valószínűleg azon nem a jelenlegi korban élő - mindent tudni akaró tudósok változtattak, szóval nem gondolom át... :) Nem mondom, hogy nincsenek kivételek, de attól még nem fogok rájuk elismeréssel nézni, mert egyszer úgyis tönkretesznek mindent.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#22) Mr.Csizmás válasza ftc (#20) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

éjjel nem menek kifele. és az első dolgom az lesz, hogy egy tartálykocsit kerítek a sörnek :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) ftc válasza Mr.Csizmás (#22) üzenetére


ftc
nagyúr

Én arra gondoltom miután berugtunk :D azt netán a egyik zombi dörömböl mi meg kinyitjuk neki, hogy Józsi Te vagy az ? :D

[ Szerkesztve ]

(#24) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, sör az fontos... egyébként f@szán el tudnám barikádozni magam panelházakban :K azért az arasz vastagságú tömör betonon nehezen megy át a legkeményebb zombi is... befoglalni egy ilyen 5x3 lakásos panelt, a környező hipermarketekből kirámolni a sört és a hidegélelmet, aztán keríteni vaslemezeket... behegeszteni minden bejáratot és el lehetne lenni az épületben :) csak 1-2 távcsöves puska kellene meg töménytelen lőszer és ki lehetne ülni a tetőre, sörözgetés közepette vadászni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) ftc válasza mephi666 (#24) üzenetére


ftc
nagyúr

S hova teszel el annyi kaját? :D Elvileg villany, víz, gáz stb minden megszünik létezni....Azt 1 idő után úgyis megőrülsz szal vagy felakasztod maagd,kiugrasz vagy kimész közéjük....

De amúgy nyugi a balszerencse csak mindig Amerikát érinti :D

[ Szerkesztve ]

(#26) Zolaash válasza dízelracer (#13) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Az a súlyos ebben, hogy ezek szerintem el is hiszik.... :U
Aztán az egyik idióta kiröhögi a másikat, hogy idióta, miközben ő sem különb.

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#27) Mr.Csizmás válasza ftc (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

háhá :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28) mephi666 válasza ftc (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

ki mondta, hogy még nem vagyok őrült? ;] ha sikerül egy egész lépcsőházat elfoglalni, azért lenne hely a lakásokban kajának :K 1 szint szerintem lakható területet mérve kb 150m2, ha ezt beszorzod 5-tel, azért lehet pakolni... főleg tartós élelmiszereket raktároznék... jelenleg mondjuk a beépített szekrényben van annyi konzerv, hogy ha 1 hétig nem mehetnék ki a lakásból, akkor sem halnék éhen... és ez egy elég kicsi szekrény és csak átlagos állapot, hogy párféle konzervből bepakolok (füstölt sprotni, zöldségkonzervek, melegszendvics-krémek, májkrémek, vagdalthúsok meg ilyenek mindig vannak otthon)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) ollie válasza LadyLorien (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg azon nem a jelenlegi korban élő - mindent tudni akaró tudósok változtattak

Pedig de. Csak annyi a különbség, hogy korábban éltek.

***

(#30) #19617792 válasza LadyLorien (#21) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Nem mondom, hogy nincsenek kivételek, de attól még nem fogok rájuk elismeréssel nézni, mert egyszer úgyis tönkretesznek mindent."

Viszont ha nem próbálják ki az új dolgokat, akkor nem fejlődhetünk. Ha kipróbálják, de tönkretesznek mindent, akkor abból is lehet tanulni...

(#31) D1Rect


D1Rect
félisten

Pont ezen filóztam múltkorában.
Jöttem haza és beriasztott mellettem egy autó, rögtön kinéztem a legközelebb eső sarkot magamnak.
Aztán rájöttem, hogy ez most nem az. :DDD

(#32) LadyLorien válasza #19617792 (#30) üzenetére


LadyLorien
tag

Abból ki tanul akkor pl. ha mindenki meghal vagy aki életben marad, az nem tudja, hogy mi történt?

Ha csak azt tudod, hogy történt valami, de nem tudod, hogy mi, akkor nem hiszem, hogy sok tanulságot tudsz levonni belőle.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#33) keIdor válasza mephi666 (#24) üzenetére


keIdor
titán

Azt mindig elfelejtitek, hogy mindig vannak speciális fertőzöttek/zombik amik áttörnek minden védelmet...
pl. ő:

henteske

Magyarul sehol sem vagy biztonságban... na meg a sima fertőzöttek is lehet bejutnak előbb-utóbb, a táplálkozás igénye erős "ösztön".

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) lorenzen válasza LadyLorien (#14) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Már megbocsáss de át kellene értékelned a tudósokról alkotott véleményedet.

Maga a tudomány nem gonosz és szándékkal nem okoz kárt. A felfedések és technológiák csak kitágítják a lehetőségeit. Az emberiség felelőssége mire használja fel a tudomány adta többlet lehetőségeit. A felelősség és kontroll a mindenkori politikai vezetők kezében van.

Másként megközelítve.
Késsel emberi életet lehet kioltani, pedig rendeltetésszerűen használva az életünket könnyíti meg. Elítélhető a kés azért, mert visszaéltek vele? Felelős a kés készítője, mert valami idióta, ölt azzal a késsel?

Mi sem cserélhetnék eszmét a tudományról, ha nem lenne internet. Amit tudósok (szebben fogalmazva, tudással bíró emberek) terveztek és valósítottak meg.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#36) #04441088


#04441088
törölt tag

remélem lesz köztük par jo suna :DDD

(#37) Thome


Thome
addikt

Csipogósbomba ftw?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.