Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) tildy válasza erdoke (#47) üzenetére


tildy
nagyúr

Én csak a saját műtétemet vettem alapul, ami bár nem életmentő műtét volt, de azért a szem az egyik legfontosabb érzékszerv... Szóval csak abból indulok ki, hogy 200 ezret fizettem, voltam legalább 20 alkalommal vizsgálaton , midnen vizsgálat félórás volt, és az eszközök is modernek... Tudom vanank komplexebb, meg drágább műtétek is... Csak arra akartam kitérni, hogy magánszférában azért ez már jól működik. Egyébként egyetértek veled, én sem szívesen fizetem mások tbjét.....
Byb:elmondod , hogy jutottatok el végül a szemészeti klinikára?

wwenigma: egészségpénztárral is igénybevehető. Nicns arra lehetőségetek , hogy abba beléefizessen a munkaadó, avgy ti? Arra 30% adókedvezmény is jár. Igaz ahogy látom, elég drága: 250 000 ft. De ha ennyire fontos, akkro szerintem emgér annyit, hogy hitelt vagy valami megoldást keressetek rá. Én is részletben fizettem a szemműtétem, de megérte, nagyon.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.