Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) tildy válasza ByB (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Az a nagy büdös igazság, hogy a magyar csak kapni szeret, de fogat, meg gatyaszíjjat összeszorítani már nagyon nem.
Tudod mit modnott nekem pár ember, mikor kevesebb pénzért vállaltam el egy állást, egy jobban fizetőből kilépve? (kb 40 ezer forint a diffi! ) Azt , hogy hülye vagyok, és miért hagyom ott azt a ''jó'' állást, ahol voltam. Aha, ja, meg ahogyan ők gondolják .....
Nem értek egyet azzal, hogy ennyi adót levonnak (nekem mondjuk nem, diákmunkán másképp számolnak) , de amíg meg tudok élni, amíg van mit enni, addig l*sz*rom.
Orvoshoz meg ritkán megyek, nem bízom bennük.
Egyszerűek kóklerek, leginkább a volt helpdeskes munkámhoz tudnám hasonlítani, hogy ''kísérleteznek a probléma megoldásában '', csak az a baj, hogy rengetegszer mellényúlnak. Egy a különbség: itt emberéletekről beszélünk!

Egyik ismerősömet két évig reumával kezelték, nem vették észre, hogy rákos.
Engem majdnem megműtöttek méhen kívűli terhességre, majd vakbélre, (hála égnek stabilizálódott az állapotom, különben lesz.rt*k bvolna mi a bajom, vittek volna a műtőbe és veszik ki a vakbelem) szerencsére megúsztam
Barátnőmből úgy kinyomták a babát (császározni kellett volna, de nem merték) , hogy 1 hónapig csak hátrafelé volt képes járni, annyira fájt neki
Fateromnak infarktusakor nem döntöttek a szívkatéter mellett, ezért idővel elkezdte a lábujjait nemérezni (hajszálerek) , ha nem kerül fel 7 évvel később a kardiológiai intézetbe, hát lehet hiányozna már valamely lábujja
Anyámnak lehet elrontották a szemén a makula degenerációs műtétet, rosszabb lett, mint előtte volt.
Azt meg már meséltem, mikor elhajtottaka fenébe, mert a saját lábamon beestema kórházba.
Egy kezemen meg tudom számolni, hány normális orvossal találkoztam életemben.

Szóval a francba a tb-vel, ne vonják le, hanem menjen bele egy ''egészségpénztárba'' , abból terhelődjön, ha valami gond van, Orbán is fogja be a lepcses száját a többiztosítós modellel kapcsolatban (hülyeséget beszél!!!), ide bizony olyan helyzet kell, hogy a dokik észrevegyék, nem mi vagyunk őértük, hanem ők miértünk.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.