Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [bwoay:] WTF?

Hozzászólások

(#30) bwoay válasza #65675776 (#25) üzenetére


bwoay
nagyúr

hogy miért abszurd azt mondani a gördeszkás srácoknak, hogy vegyenek egy telket, aszfaltozzák le, netán fedjék is be, vásároljanak elemeket, aztán hajrá...? hidd el, az kurvanagy buli, ha te tartod fenn és te tartod karban a pályát, csak nemigen ismerek olyat, akinek ez megadatott. ez egy irtózatos beruházás, még úgy is, ha mondjuk az önkormányzat biztosítja a területet, amit jelen esetben nem tesz, oldd meg magad. nekem nem azzal van problémám, hogy óvják a műemlékeket. bár jelen esetben én speciel tudom, hogy itt maximum a Széchenyi- ill. a Városháza tér új burkolata van kitéve szerintem mégcsak potenciálisnak sem nagyon nevezhető veszélynek, mert lényegében mindkettő egy üres placc. számomra az felháborító, hogy adott a probléma, amire megszületik a legradikálisabb megoldás, holott maga a rendelet is mutatja, hogy egy gördeszkázásra alkalmas helyre nagy szükség lenne, hiszen ha elvétve 2-3 ember gurulna át ezeket a területeken (ahol Anarchia uralkodik, meg országunk felett színes csíkok mennek), akkor nem lenne mit tiltani. jó néven vettem volna, ha az önkormányzattól legalább a legkisebb jelét adnák annak, hogy szeretnének valami közös nevezőre jutni. Kis lélekszámú sport? BMX-esek, görkorisok (sic!), gördeszkások... hát azért szerintem egy egész tekintélyes tömeget lehetne belőlük összetoborozni. Arról nem is beszélve, hogy miért nem lehet ezekben az elfoglaltságokban meglátni a valódi sportot, amit ugyanúgy érdemes lenne támogatni, mint bármi mást? Ha én választhatok, hogy a gyerekem egész nap a WoW előtt rohadjon, vagy menjen szipuzni a haverokkal, esetleg reggeltől estig kint pattintgasson valami téren, verje össze magát, de aztán másnap ugyanolyan lelkesen folytassa tovább, akkor utóbbira voksolok.

más:
a fekete kerék feketén fog, csak az ritkább, a fehér meg nemigen fog :D

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [bwoay:] WTF?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.