Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Ricardo válasza (ex)Cat (#39) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha nincs normális konkurencia, akkor nincs motiváció, és előkerül a" jólvanazúgy" mentalitás.

(#42) nonsen5e válasza bedibazsa (#40) üzenetére


nonsen5e
addikt

Na ez az.
3 hónapja használok egy iPadet, mert már nagyon szerettem volna egyet, ahol lehet értelmesen ceruzával jegyzetelni, dokumentumokba belefirkálni, vagy csak a belső picassomat megtalálni és rajzolni.
A ceruza integráció valami eszméletlen jó, de olyan hülyeségekkel van tele a rendszer, hogy még a windows 3.1 is felhasználóbarátabb volt + ezen felül legalább akkora ha nem nagyobb bughalmaz az egész mint az android.

Ugyanitt: Van olyan androidos gyártó ahol a ceruza integráció akár csak megközelíti is az almás szintet? Amikor tavasszal végigjártam az összes samsung-xiaomi-egyéb boltot, nagyon nem nyűgözött le se a táblás android (amit úgy vagy 10 éve nagyon durván hanyagolnak), se a ceruza minősége... :((

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#43) RetepNyaraB válasza (ex)Cat (#39) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az alma sok szempontból mindig is fapad volt és ma is az. Gondolom ezzel is az egyszerű implementációra gyúrnak; de nem értek hozzá. Faék->gyors. De még valószínűbb a fentebb említett konkurencia hiány. Full zárt rendszer, a hívőknek jó és nem is látnak alternatívát. #jóvanazúgy. Miközben fontos elemek verhetetlenek és ez eladja simán a csomagot.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44) Tibee86


Tibee86
veterán

Többször adtam ennek is esélyt, meg a gboard-nak is, de hamar visszatértem a gyári billentyűzetre, nekem valahogy sokkal jobb azon gépelni, úgyhogy nem nagy kár érte.

(#45) nonsen5e válasza RetepNyaraB (#43) üzenetére


nonsen5e
addikt

Igen, ez a faék->gyors filozófiára talán a Windows Phone volt az egyik legjobb példa.
Hihetetlenül fluid és gyors volt az elején a rendszer még a legeslegolcsóbb alap modelleken is, de ezzel együtt semmit nem is tudott kb.
Utána pedig ahogyan szépen adták hozzá a funkciókat: 8.1, 10, úgy ment le a sebesség a béka ülepe alá.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#46) moleculez válasza nonsen5e (#45) üzenetére


moleculez
veterán

Nincs ingyen ebéd teória ékes példája🤷🏻‍♂️

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#47) (ex)Cat válasza nonsen5e (#45) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Én anno imádtam a WP-t. nagyon fájt, hogy ennyire elbaszták és főleg hogy leginkább a MS szarta le a saját rendszerét. Persze túl későn lett(volna) belőle valami és a kis szelet volt a piacból, de nagyon jól kitalált rendszer volt.

(#48) consono válasza (ex)Cat (#47) üzenetére


consono
nagyúr

Én is így vagyok. Volt több WP-s telefonom is, nagyon szerettem őket.

"In God we trust. All others must bring data"

(#49) hegedus001 válasza (ex)Cat (#47) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Életem legjobb telefonja volt Az i13 mini után. Mai napig nagyon hiányzik

(#50) Rage47 válasza hegedus001 (#49) üzenetére


Rage47
veterán

Dettó.

(#51) Viper26


Viper26
nagyúr

Aztán közben már van újra, sőt érkeznek a fejlesztések hozzá.

iPhone 15 Pro | FR 955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.