Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

nem rossz eredmény :C

(#2) AS


AS
félisten

LG Venus és a LG Voyager csak ameriában kapható, szép hasznot húztak az iphonbol

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) joey04


joey04
titán

Ez igen! Bravo LG! :R
mondjuk a motot meg a SE-t nem volt nehéz beelőzni

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Mamuska


Mamuska
őstag

Teljes mértékig megérdemelték. Tök jó lett a ks20-as az tetszik.

(#5) Peat;)


Peat;)
veterán

Nekem azért szimpatikusak mert a modelljeiknél elkülünölést érzek, nem érzem azt hogy ez a modell meg az meg a negyedik és hatodiknak a belseje tök ugyanaz csak a külseje más.

Na meg Lg és Samsung árpolitikája igen fogyasztóbarát, nekem úgy tűnik hogy hamarabb csökken ezen márkájú telefonok ára mint a főbb konkurenseké (Nokia és Se). Múltkor néztem mennyi lenne egy viewty és már 60 körül mozgott.

(#6) Kickass


Kickass
őstag

szép dizájnos telefonjaik, vannak, és tudásuk se elhanyagolható, jelen vannak minden szegmensben a csúcsmodellektől kezdve a legegyszerűbb telókig, de ezek mégse egy sémára vannak ráhúzva, jó úton haladnak megérdemlik a sikert

(#7) badacsony válasza AS (#2) üzenetére


badacsony
őstag

A Venus a KF600, nem? :) (KF600 Venus)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#8) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Megdolgoztak érte, megérdemlik.

(#9) Enjoy


Enjoy
addikt

Grat az LG-nek. 2-3 évvel ezelött nem gondoltam volna, hogy eddig eljutnak..
:U

► més que un club ◄

(#10) AMD Power


AMD Power
titán

Ezen nincs mit meglepődni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11) sNORh válasza AMD Power (#10) üzenetére


sNORh
addikt

igen egyre jobb az LG és asszem a lavina a Shine-al kezdődött

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#12) AMD Power válasza sNORh (#11) üzenetére


AMD Power
titán

Jó írányba haladnak. Megérdemlik a sikert.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) nemma


nemma
addikt

Úristen, Sony Ericsson, hova jutottál? :(

(#14) AMD Power válasza nemma (#13) üzenetére


AMD Power
titán

Úristen Motorola hova jutottál....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) nemma válasza AMD Power (#14) üzenetére


nemma
addikt

Á, de az mindig is szar volt :)

(#16) sNORh válasza nemma (#15) üzenetére


sNORh
addikt

egyetértek... :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#17) AMD Power válasza nemma (#15) üzenetére


AMD Power
titán

Ha piaci részesedéseket nézzük akkor kb 3-4x (részesedése volt) olyan jó volt min az SE. Szóval itt aki sza* helyere jutott az a Motorola és nem az SE.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18) joey04 válasza AMD Power (#17) üzenetére


joey04
titán

Szerintem meg a moto meghalt, kész. vége.
A se pedig szimplán sz*r mostanában.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) AMD Power válasza joey04 (#18) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a hsz kb reális. Nem kel félteni az SE-t de most ez pár hónap nm az ővé volt ez igaz. De aki a Motorolához "hasonlítják" azoknak nincs igazuk.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20) nemma válasza AMD Power (#19) üzenetére


nemma
addikt

Ki hasonlította a Motorolához? Nekem úgy rémlik, hogy az én SE-on hsz-emre reagáltál a te Motorolásoddal. Szóval asszem most magadat oltottad ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#21) <NewL> válasza nemma (#20) üzenetére


<NewL>
addikt

(#20) nemma :DDD

(#11) sNORh : inkább a kg800 csokoládéval

Megérdemlik! Jó telefonokat csinálnak!

There's an app for that

(#22) bt infó


bt infó
tag

Jól halad az lg de A NOKIA NINCS veszélybe

A pecsét helye

(#23) joey04


joey04
titán

[link]
Az LG valamit nagyon tud! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Az LG soha nem lesz olyan jó,mint a Nokia!

/\/0zb3/27

(#25) kaller1 válasza --Nozbert-- (#24) üzenetére


kaller1
veterán

Mert? Csak nem valami látnok vagy?:F Felesleges ilyen kijelentéseket tenni szvsz... :W

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.