Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121) Alchemist válasza Doze (#119) üzenetére


Alchemist
addikt

Nem tudom azon gondolkoztál e már, ha ennyire megéri, miért nem csinálja mindenki?

:) Ha egy olimpiai helyezett sportoló igen sokat keres, miért is nem megy el mindenki olimpiai dobogósnak? :)

Ahogy írtam, jó ha 100 wannabe tréderből 1 sikeres lesz.
A legtöbb edző is úgy van vele, hogy ha a 100 gyerekből biztosan tudná, hogy ki lesz bajnok, a többit hazazavarná.

Egyébként a képzés kiscsoportos és általában már a demoszámlás próbakereskedésnél kiderül, hogy kinél van egyáltalán esély a továbblépésre, erről meg is kapja a visszajelzést.

Nem volt elég questor 10+ % beetetés, pont ebbe a fórumba benyögöd a világmegváltó +50% hasznot, gratulálok, de komolyan.

Köszi :) de óriási különbség, hogy a questor tervékenységének részleteibe egyik befektető sem látott-szólt bele és lemondtak a pénzzel való saját munka felelősségéről. Magyarul szíre-szóra odab..szták a pénzüket egy igazából ismeretlen ígérgetőnek.

Ami pedig engem illet, én csak kutatási segédletet adok, igazából inkább lebeszélném a mohó átlagembereket, mert nem "tömegsport". Viszont ez nem zárja ki, hogy kevesek "bajnokok" legyenek ebben a műfajban...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.