Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kíváncsi vagyok a Fortech Electronics mit takar a kisebb tápok esetében?

Gondolom akkor itt is a Segotep átmatricázásról van szó

Enermax .... :(

Persze a belső minőségi , ezzel nincs gond. Csak hát eladták a lelkület

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) flash- válasza Graphics (#1) üzenetére


flash-
veterán

azt hiszem már csak a Platimax tápok kaphatóak még Enermax béllel..
de azokból is már csak a túlárazottak/drágák..

nem fogok sírni..ez csak egy táp..
van sok más jó táp jó ár/érték aránnyal..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#3) Graphics válasza flash- (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát jah, ha valahol még kapható, de szerintem az is még ha gyártásban is van sem Enermax soron készül

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) nubreed válasza flash- (#2) üzenetére


nubreed
veterán

Sajnálatos, hogy egy egykor valós minőséget kínáló cég erre a sorsra jusson és arra kényszerüljön, hogy a CWT -től vegye a belsőt. Régen ha táp szóba jött, teljesen egyértemű volt, hogy Enermax.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5) muszurkefal válasza nubreed (#4) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

2 hónappal ezelőtt még lehetett kapni eredeti Platimaxot (550W), abban még nem CWT bél volt. Ki is néztem magamnak, de azóta eltűnt mindenhonnan, úgyhogy vagy EVGA vagy Super Flower lesz.
Sajnálom az Enermaxot, tényleg A márka volt a tápoknál. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) Walter_White


Walter_White
senior tag

Mi a baj a CWT-béllel? - Felső kategoriában? - általában nem ajánlják ott sem- de miért.... Én egy RM1000X-re neveztem be 45.eFT-ért még 2 éve, és azóta is tökéletesen teszi a dolgát. (úgy tudom az is CWT beles)

[ Szerkesztve ]

(#7) Graphics válasza nubreed (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elvileg még folyik valamiféle tervezés, a CWT soron készül sok táp, viszont még volt Enermax tervezés benne.

Nem rossz amúgy, csak hát inkább kicsit csalódás.

Maradt még azért elég nagy név a piacon :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) koxx válasza nubreed (#4) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Régen ha táp szóba jött, teljesen egyértemű volt, hogy Enermax."
Nekem inkább Seasonic jut eszembe.

Mi ez a CWT Enermax "balhé", felvásárolta vmi dzsunka cég az EM-ot?

(#9) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A belső jónak tűnik.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) MMIX válasza koxx (#8) üzenetére


MMIX
addikt

Az ENERMAX egy márkanév a Coolergiant Computers Handels GmbH-é.
Csak a gyárat zárták be. Az nem biznisz a számukra. :)

A Lepa márkanév az amerikai ENERMAX forgalmazóé, Ecomaster Technology Corporation.

A kettő együtt az "ENERMAX family".

(#11) Locutus


Locutus
veterán

Régebben én is enermax hívő voltam.. legalább 3 enermax tápom volt, aztán még lepa is, szintén enermax belsővel is. Az is 6 évet ment 24/7-ben. Fasza cuccok voltak. Viszont az utóbbi pár évben már nem tudom komolyan venni őket, amióta nem a saját technológiájuk csücsül az enermax nevű tápokban.
Inkább átnyergeltem Seasonicra. És igazából mióta megvan a SSR-850TD, csak mosolygok a többin :)
(bár épp a napokban az Andyson belsős Aerocool táp azértegy elismerő hümmögést is ki tudott váltani belőlem)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12) TaaT válasza koxx (#8) üzenetére


TaaT
veterán

"Nekem inkább Seasonic jut eszembe."

+1

Give them hell Ukraine!

(#13) flash- válasza TaaT (#12) üzenetére


flash-
veterán

+1

illetve a seasonic beles tápok..
nekem EVGA van, de úgy tudom az XFX, és a Fractal Design is gyárt seasonic beles tápokat..
aztán még ugye vannak az FSP beles tápok nem tudom hogy a hierarchián ez hol helyezkedik el az előbbihez, sztem jól áll..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#14) nubreed


nubreed
veterán

Nyilván, a Seasonic és Seasonic beles tápok mindenkinek eszébe jut aki kicsit is foglalkozott a témával az évek alatt, de amíg az Enermax nem került ebbe a helyzetbe, amiben van, ugyan olyan minőséget és megbízhatóságot képviselt mint a SS.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15) Graphics válasza nubreed (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Persze itt is akad kivétel, mert a minőségi, saját korszakában is voltak masszívan felejthető , haszontápok, mint a Cyclops..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Parano1d válasza flash- (#13) üzenetére


Parano1d
aktív tag

Azért a Seasonicon kívül van még pár táp belső, ami jó garancia a minőségre. Pl Super flower, Sirtec, Enhance, és az FSP is.
Ez nem jelenti azt, hogy csomó más gyártónak (pl CWT) nincsenek jó tápjai, csak nem feltétlenül mind minőségi cuccok. Ezért nem is szokták annyira ajánlani őket. A felső gyártóknál is vannak elég nagy minőségbeli különbségek az egyes tápoknál, de azért viszonylag magasan van a küszöb.

(#17) nubreed válasza Parano1d (#16) üzenetére


nubreed
veterán

Erről jut eszembem a Chieftec (ha egyáltalán még létezik) még játékos vagy elment az is gagyiba?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18) Parano1d válasza nubreed (#17) üzenetére


Parano1d
aktív tag

Létezik, de amennyire tudom nem gyárt táp belsőket. Többfajta márkájú belsőket használ, ennek megfelelően változó minőségűek a tápjai is.

(#19) flash- válasza Parano1d (#16) üzenetére


flash-
veterán

igen,igen..
de pont azért emeltem ki a seasonic-ot..azok kivétel nélkül jók

de pl a chieftech-nek is van 10.000 forintos aktív pfc-s CWT beles 500 wattos tápja...

[link]

irodai gépbe sztem elmegy...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#20) Parano1d válasza flash- (#19) üzenetére


Parano1d
aktív tag

Elmegy, de inkább a force széria az ajánlott. Kicsit drágább, de Sirtec belső.
A 350-400w-osak kb ugyanez az árkategória, de irodai gépnek nem is kell több. Nem mintha az 500w-os a 14000Ft-os árával megfizethetetlen lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.