Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Klassz! :R

(#2) satz18


satz18
őstag

"A csomag tartalmazni fogja az addig megjelent összes DLC-t, viszont a Headhunter Packokat nem, ugyanis azok annak megérkezése után válnak elérhetővé. Vagyis aki megveszi a GOTY kiadást, az nem kapja meg vele a komplett programot."

Nálam már a tegnapi hír is kiverte a biztosítékot, de ennél nagyobb pofátlanságot el nem tudtam volna képzelni. Ezzel nálam a gearbox lett a no1. Büszkék lehetnek magukra. A Mass effect trilogy DLC nélküli mizériájánál azt hittem nincs lejjebb... De van.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) Helmoras válasza satz18 (#2) üzenetére


Helmoras
őstag

Egyet ertek, ez pofatlansag aztan kiadnak majd egy ultimate megagiga edition es majdnabban benne lesz minden.?

(#4) tDr1v3r válasza satz18 (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az ME-t még mindig nem tudom megbocsátani nekik... pedig még a 3. rész végeivel se volt bajom.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) mephi666 válasza satz18 (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

én az aliens cm-t nem fogom soha a büdös életbe megbocsátani nekik

...ez a goty meg no comment... d*gják fel maguknak :( pont ezért szeretek csomó játékból goty-t venni, mert nyugodt szívvel játszhatok minden kiegészítővel, ha később el akarom adni, megtehetem... itt meg csak egy részét adják :U hagyjanak már: ez nem goty

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Gratulálok nekik. A hír címét olvasva már kezdtem örülni... :(((

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#7) satz18 válasza anubys1984 (#6) üzenetére


satz18
őstag

A hír címének inkább azt kellett volna adni, hogy nem lesz GOTY kiadása a Borderlands 2-nek, viszont lesz új rókabőr, amivel jól lehúzhatják az embereket.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) nemeth989


nemeth989
senior tag

Nem vettem még meg mert tudtam lesz GOTY (mondjuk ez csak fél goty), de ettől függetlenül egy jó kis Steames leárazáson befogom szerezni. Előzőt is pár Euróért vettem.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#9) Mythsardan válasza nemeth989 (#8) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Én is így vagyok vele, viszont ha teljes lett volna a GOTY, akkor teljes áron vettem volna, de hát..

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#10) kona005


kona005
senior tag

Igen, felfoghatjuk lehúzásnak is de azért még így is elég sok mindent kapsz a pénzedért legalább is szerintem

Szerk.: Fogadjunk hogy az itt sírók 90% meg sem vette a játékot de persze tudja minden 1es percét tisztelet a kivételnek, de hogy minden egyes dlc-s hírnél csak a rinya megy ebből van már elegem :(((

[ Szerkesztve ]

(#11) anubys1984 válasza kona005 (#10) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Az meglehet, csak én is úgy vagyok ezzel, mint sokan mások is, hogy nincs kedvem kismillió DLC-t egyenként megvenni, hanem inkább megvárom a teljes csomagot és arra ruházok be...

Amúgy meg ez szerintem arra lesz jó, hogy akik járják a GOTY-t és nem olvassák el, hogy mit tartalmaz, azokat most jól lehúzza a Gearbox, aztán majd fél évre rá jön a Complete/Legendary/Epic/Ultimate kiadás, hogy abból megint be lehessen söpörni egy valag pénzt.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#12) kona005 válasza anubys1984 (#11) üzenetére


kona005
senior tag

Valóban így van, ezért mondom azt hogy aki nem vette meg még eddig a játékot az ne sírjon mert most is kap tartalmat bőven, több száz óra van így is ebben a gémben szóval na :)
Szerintem ez az egyik játék a nagyon kevés közül ami igazán megéri a pénzét már akinek tetszik, és nem 6-8 órás cső lövöldét kap az ember 10 rongyért.

(#13) Mythsardan válasza kona005 (#12) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Nem azért megy a "sírás", mert nem adnak tartalmat, hanem mert a GOTY kiadásnak nem ilyennek kellene lenni és ez a nem mindegy

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#14) nemeth989 válasza kona005 (#12) üzenetére


nemeth989
senior tag

Konkrétan, én amikor láttam az első képeket, már eldöntöttem hogy GOTY-t megfogom várni.

Mondjuk én már jó ideje nem veszek meg semmit sem teljes áron megjelenéskor, semmi értelme sincs, úgyis mindenhez jön egy rakat ilyen olyan dlc, aztán meg mikor lankad az érdeklődés, 1 év után jön az ultimate/complette ilyen olyan edition, ami mindent tartalmaz. Na én már célirányosan ezekre vadászok akcióban steamen leginkább, vagy vagy 20 gamem max 9eurót költöttem rá Batman AC GOTY ez volt a legdrágább, de ha bolti akció van azoktól se riadok vissza. Szerintem karácsonyi steames saleken ez is be lesz dobva 60-70%-os akcióban, na akkor jön el az én időm :D

RideMyStyle "LoveMyWilier"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.