Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LLKobe


LLKobe
veterán

Nem nézem meg egyiket sem. Már így is túl sokat tudok.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2) ollie válasza LLKobe (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nehogy elvigyenek a fekete ruhások? :DDD

***

(#3) LLKobe válasza ollie (#2) üzenetére


LLKobe
veterán

Ja :DDD Bár ha megjelenne Will Smith kivillanthatna egy-két dolgot az agyamból, az utolsó pár gameplay videót, meg pár barátnőt :DDD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#4) Mukorka


Mukorka
addikt

Nem sokat változott ránézésre az első rész óta.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5) Erdei88


Erdei88
veterán

Sok spoiler van benne? Ha igen meg se nézem

(#6) LLKobe válasza Erdei88 (#5) üzenetére


LLKobe
veterán

Már a címekből itélve is sok.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7) Erdei88 válasza LLKobe (#6) üzenetére


Erdei88
veterán

Jogos :D

(#8) walkmanboy


walkmanboy
tag

Srácok, az első videó alatti zenének mi a címe?

Azt tudom, hogy a Faster című film végén is ez a zene szól, de akkor nem nagyon keltette fel a figyelmem.

De most, felidézte bennem a filmet, és a zene is tetszik.

Lenne szíves valaki elárulni nekem a film címét?

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#9) LLKobe válasza walkmanboy (#8) üzenetére


LLKobe
veterán

The Heavy - Short Change Hero

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10) ollie


ollie
MODERÁTOR

Egyelőre jók az értékelések: [link]

Egy user 4-est adott, a többi mind 10-est, ha jól láttam.

***

(#11) Erdei88 válasza ollie (#10) üzenetére


Erdei88
veterán

Aki 4-es adott érdekes kritikát írt. A consol port egy dolog, de hogy Bsod-ot kap aki nem frissít bioszt? Ilyen lehet?

(#12) LLKobe válasza Erdei88 (#11) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát nem tudom, elolvastam amit írt, de egy éppkézláb indokot nem írt le csak hogy ez a baj meg az a baj. Hogy az alaplapi BIOS-nak mi köze a játékhoz az számomra rejtély. Azt se írta hogy miből szűrte le hogy konzolport...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#13) leonel


leonel
aktív tag

"melyek alapján szerintem már mindenki el tudja dönteni, megéri-e megvásárolnia a játékot"

Nem! :DDD :C

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#14) Xaels válasza LLKobe (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Én az elsőt megnéztem, de a többit kihagyom. Pénteken úgy is bele fogunk teljesen feledkezni :DDD

Szerintem addig már hanyagolom a BF3-at mert attól csak agyérgörcsöt kapok a legutolsó patch óta.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) cbr688


cbr688
senior tag

már most imádom a játékot, elő is töltöttem steamen...

(#16) spanyoll


spanyoll
addikt

Én szerintem várok vele míg valamivel olcsóbb lesz aztán szépen megveszem. Töréssel szórakozni meg alapból megvárni míg megtörik, akkor bugos, stb ... Baromság. Olcsóbb viszont nem holnap lesz az is biztos :(((

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#17) Xaels válasza spanyoll (#16) üzenetére


Xaels
félisten

8900 előrendelve. Igy megkapod az első DLC-t is ingyen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) spanyoll válasza Xaels (#17) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem is drága, sőt! Mondjuk attól még nincs most ilyenre ennyim, de attól még jó áron van! :R

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#19) tome.jr


tome.jr
addikt

A videókat biztos nem nézem meg, az utóbbi napokban amúgy is egyre kevesebbet keresgélek neten a játékkal kapcsolatban, amit tudok az már pont elég, kicsit sok is. Ezt a pár napot kibírom, péntektől meg 3 napig úgyis nonstop game. ;]

[ Szerkesztve ]

(#20) LLKobe válasza tome.jr (#19) üzenetére


LLKobe
veterán

Bezonyám, hétfőre ki is vettem szabit :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#21) Helmoras válasza Xaels (#17) üzenetére


Helmoras
őstag

Tudtommal az nem az első DLC lesz hanem egy külön content, már ha az arénáról beszélsz ami gamestop exclusive, azon felül lesz 4 DLC, legalábbis sehol nem találtam erről infot hogy ez lenne az egyik.

(#22) Xaels válasza Helmoras (#21) üzenetére


Xaels
félisten

A Mechromancer kaszt az első DLC amit az előrendelők ingyen megkapnak a szerződött boltokban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) Helmoras válasza Xaels (#22) üzenetére


Helmoras
őstag

Ja jó végülis igaz, azt hittem a season passban emlitett 4 dlc közül gondoltad az elsőnek a mechet, aki pl konzolok szervizénél rendeli elő még egy extra dlc-t kap az arénásat.

(#24) LLKobe válasza Xaels (#22) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem egészen. A Premier Club az első DLC, aminek a tartalma a Mechromancer, az arany kulcs, fegyverek stb. Van még egy Creature slaughter Dome nevű DLC, ami szintén a megjelenés napján elérhető, de csak a Gamestop-nál rendelőknek.
És ezeken kívül van a Season Pass, ami 4 kampány DLC-t tartalmaz majd.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#25) Xaels válasza LLKobe (#24) üzenetére


Xaels
félisten

Ja, de ez a Premier Club hülyén hangzik dlc-nek. Nekem csak Mechromancer marad. A Gameshop.hu-sok is megkapják a GameStop-os DLC-t?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) LLKobe válasza Xaels (#25) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem kapják. Csak a konzolok szervizénél jár ez a DLC az előrendeléshez, hogy hogy azt nem értem mert elméletileg gamestop exkluzív, de az előrendelésnél ott van hogy jár. Én onnan rendeltem elő, pénteken meglátjuk.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#27) Xaels válasza LLKobe (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Tényleg érdekes, pedig tudtommal a Gameshop.hu a GameStop bolthálózathoz tartozik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) #57919488


#57919488
törölt tag

Remélem tél környékén kap valami jó 50-75%-os leárazást.
Ha meg nem akkor meg már a Goty-t is ki lehet várni.
Már akinek nem sürgetős :) .

(#29) ollie válasza #57919488 (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne reménykedj, hogy 3 hónap múlva már féláron fogod venni. Karácsonykor max egy 25-33%-os kedvezményt fognak adni, ha sikeres lesz a játék (márpedig nagy úgy tűnik).

***

(#30) #57919488 válasza ollie (#29) üzenetére


#57919488
törölt tag

Max Payne 3 is 50%-os kedvezménnyel volt mikor még eléggé frissnek számított.
Vagy már így telnek a hónapok :F

szerk: habár akkor az mintha alapjában nem is fogyott volna jól.

[ Szerkesztve ]

(#31) ollie válasza #57919488 (#30) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az nem volt sikeres.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.