Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) losa83 válasza Endr00 (#40) üzenetére


losa83
csendes tag

Nem volt még sok szerencsém a hasonló gomb nélküli tipusokhoz, de azért próbálkoztam az 5800-val, hát nem lett belőle szerelem.... egyszerűen az X6 vezérlése szerintem hibátlan, lehet, hogy elfogult vagyok a márkához, de szerintem most alkottak. Sokkal gyorsabb mint az eddigi "megfontolt" társai. Persze azért sikerült már golndolkodásra ösztökélni :) Aki ezt nem tudja kezelni, ott nem a készülékben van a hiba. Sms, vagy E-mail irásakor ránézésre elgondolkodhat az ember, hogy valyon el tudja-e találni az ujjával a kívánt karaktert, de valahogy nem okoz dondot. Remélem nem kell elmondani senkinek, hogy a kapacitív kijelzőnél miért esélytelen a ceruza, vagy egyéb tárgy használata... És pont ez ami még mellette szól nincs lehetőség véletlen műveletekre. Nyugodtan zsebre lehet vágni "bill zár nélkül" Címzettek kiválasztása rendkívül könnyű. E-mail esetén eleve meg sem találod azokat a névjegyeket, akinél nincs E-mail cím megadva. Visszatérve a kijelzőhöz, nem kell tanulnod azt, hogy hogyan lapozz, válts ablakot. ahogyan neked jól esik, úgy csinálod és megfelelően reagál rá. Amikor próbálkoztam a már előbb említett 5800-val, akkor volt többször olyan, hogy véletlenül "rutin nélkül" olyan alkalmazást, funkciót hoztam elő, amit nem is akartam. Ennél még nem sikerült. Azt teszi amire "kéred".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.